Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Reklamy

Witam. Widzę ze stronę masz już bardzo długo więc interesuje mnie, ile na reklamach zarabiasz i taka mała uwaga.

1) Z czego bierzesz reklamy?
2) Gdzie się najbardziej opłaca?
3) Ile masz na miesiąc ze wszystkich?

I taka uwaga, w AdTialy sobie daj ile masz wyświetleń bo wtedy ludzi bardziej przyciąga, albo napisz że jest ok 7,000-8,000 na dzień bo jak napiszesz że 1,300 to ludzi to nie przyciągnie.
kogo o to pytasz??
Admina pewno, bo kogo? Smile
qwe
to przeca na priv takie rzeczy się załatawia a nie publicznie
(13-12-2010, 15:59)GiJey napisał(a): Witam. Widzę ze stronę masz już bardzo długo więc interesuje mnie, ile na reklamach zarabiasz i taka mała uwaga.

1) Z czego bierzesz reklamy?
2) Gdzie się najbardziej opłaca?
3) Ile masz na miesiąc ze wszystkich?

I taka uwaga, w AdTialy sobie daj ile masz wyświetleń bo wtedy ludzi bardziej przyciąga, albo napisz że jest ok 7,000-8,000 na dzień bo jak napiszesz że 1,300 to ludzi to nie przyciągnie.

Nikt nikomu w PITa niech nie zagląda... Angry to są indywidualne sprawy, nie do zweryfikowania.

Mnie też wiele rzeczy ciekawi np. ile zarabia admin NeoBux, OnBux i inni ludzie, ale się o to nie pytam.

Co do AdTaily cenię sobie prawdomówność. Mógłbym napisać, że ma 10 000 wejść, ale wszystko jest do sprawdzenia na odpowiednich stronach. Nie zależy mi, żeby mieć pełne boksy a zainteresowanie jakie aktualnie jest w pełni satysfakcjonuje mnie.

PS. co do Adtaily to przypominam, że chyba masz do wykorzystania jakieś reklamy z Mikołajek Wink

Następnym razem proszę takie pytania na PW. Temat zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości