Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 80 głosów - 2.9 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Regulamin dodawania tematów z linkami polecającymi

Kamil
Ekspert
*

Administrator
Liczba postów: 823
Reputacja: 40 +
Poleconych: 132

Goldsy: 0.00
Regulamin dodawania tematów z linkami polecającymi
Jeżeli dodajesz nowy temat ze swoim linkiem polecającym musisz dostosować się do tego regulaminu:
1. 1 program = 1 temat = 1 link polecający tzw reflink. Przed dodaniem tematu z opisem programu i linkiem polecającym upewnij się przeszukując forum czy nie istnieje już taki sam temat, który chcesz utworzyć. W innym przypadku Twój temat może zostać potraktowany jako dubel i wylądować w koszu.
2. Jeżeli opisujesz program opisz go swoimi słowami. Nie kopiuj opisów z innych stron! Pamiętaj: im lepszy opis, tym więcej poleconych dla Ciebie.
3. W tytule zamieść:
- odpowiedni prefiks: PŁACI, jeżeli program wypłaca bez problemu wszystkim uczestnikom; POD LUPĄ, jeżeli program jest nowy, nie ma dowodów wypłat lub płaci tylko wybranym użytkownikom; SCAM, jeżeli program nie wypłaca.
- adres strony programu np. CentrumReklamy.com . Pamiętaj o końcówce .com, .net ... - zdecydowanie ułatwi to szukanie tematów z opisami programów.
4. Za nadmierne niestosownie się do regulaminu będą stosowane ostrzeżenia, a nawet bany.
5. Aby założyć nowy temat ze swoim linkiem polecającym musisz być zarejestrowany na forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2013 11:56 przez Kamil. Edit Reason: None Powód edycji: None)
27-11-2010 17:19
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
Maciej, Sławek Kulesza
RobertL
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 7
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
RE: Regulamin dodawania tematów z linkami polecającymi
Witam po długiej nieobecności. Zasady/regulaminy ogólne dla nowych wątków z reflinkami przeczytałem sobie ponownie. Kumam.
Mam zamiar operować głównie w dziale inwestycje/HYIP, itp.
Proszę o info w jakiej formie i gdzie (w wątku? w jakimś specjalnym dziale, jak bywa na innych forach?) mogę umieszczać potwierdzenia wypłat, co by nie być na bakier z reg. Tego nigdzie nie doczytałem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 15:56 przez RobertL. Edit Reason: None Powód edycji: None)
30-05-2014 15:54
mirek321
opisu nie będzie...
*

Super Moderator
Liczba postów: 2,695
Reputacja: 43 +
Poleconych: 8

Goldsy: 115.00
RE: Regulamin dodawania tematów z linkami polecającymi
poniżej link do działu "Zapłaciły"
http://forum.zarabianie24.net/f-zaplacily-25.html

Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za klikanie i zadania:
[Obrazek: ayuwagebanner.gif]
30-05-2014 22:03
Odpowiedz 

Wizytor
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 5
adrian1515, Marioc, konrad3430, Kamil, UniX,
Twoje forum o zarabianiu przez Internet i pracy w domu

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS