Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Rangi

Chciałbym poinformować Was jakie aktualnie panują rangi na naszym forum Smile. Jeżeli macie jakieś propozycje zmian z chęcią wysłucham i przemyślę.

Ranga - ilość postów
Człowiek bez twarzy - 0
Nowicjusz - 1
Bywalec - 50
Gaduła - 150
Zaawansowany - 300
Maniak - 600
Zawodowiec - 1000
Ekspert - 1500
Odpowiedz
Całkiem spoko Tongue a dlaczego "człowiek bez twarzy" do czego to się odnosi bo trochę nie rozumiem Tongue
Odpowiedz
Czyli zapewne chodzi o osobę taką jeszcze bez wizerunku, nową an forum, poza tym nie trudno napisać jeden postSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
A racja nie skojarzyłem że profil~twarz Tongue No ale ogłem całkiem spoko i dzięki za pomoc MoveR
Odpowiedz
(09-11-2010, 17:18)GiJey napisał(a): Całkiem spoko Tongue a dlaczego "człowiek bez twarzy" do czego to się odnosi bo trochę nie rozumiem Tongue

"Człowiek bez postów", czy "Człowiek bez twarzy" tak w przenośni to taki użytkownik, który jest dla nas nowy, zupełnie nie znany. Bez opini, czy wizerunku tak jak napisał MoVeR
Odpowiedz
Jesne już teraz zrozumiałem Tongue
A co do rang, bedą jakieś rangi V.I.P. ? czy tylko moderatorzy, admin i normal użytkownicy z tymi rangami?
Odpowiedz
dołączam się do pytania nade mną , aha no i korzyści jakieś będą z tytułu dobrej rangi?
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Tak i zapomnialem dodać, jakie będą uprawnienia zwykłych userów a jakie VIPów jeżeli coś takiego będzie ?
stefekkro - troche duplikat twojego pytania ale ja mam inny kontekst
Odpowiedz
1500 to mało Wink
jak się forum rozrośnie to będzie można pomyśleć o dodaniu kolejnej rangi Smile
Odpowiedz
1500 czy to mało? Mi się tak nie wydajęSmile
A w każdej chwili można to zwiększyćSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz