• 49 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangi
Chciałbym poinformować Was jakie aktualnie panują rangi na naszym forum Smile. Jeżeli macie jakieś propozycje zmian z chęcią wysłucham i przemyślę.

Ranga - ilość postów
Człowiek bez twarzy - 0
Nowicjusz - 1
Bywalec - 50
Gaduła - 150
Zaawansowany - 300
Maniak - 600
Zawodowiec - 1000
Ekspert - 1500
  Odpowiedz

Całkiem spoko Tongue a dlaczego "człowiek bez twarzy" do czego to się odnosi bo trochę nie rozumiem Tongue
  Odpowiedz

Czyli zapewne chodzi o osobę taką jeszcze bez wizerunku, nową an forum, poza tym nie trudno napisać jeden postSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

A racja nie skojarzyłem że profil~twarz Tongue No ale ogłem całkiem spoko i dzięki za pomoc MoveR
  Odpowiedz

(09-11-2010, 18:18)GiJey napisał(a): Całkiem spoko Tongue a dlaczego "człowiek bez twarzy" do czego to się odnosi bo trochę nie rozumiem Tongue

"Człowiek bez postów", czy "Człowiek bez twarzy" tak w przenośni to taki użytkownik, który jest dla nas nowy, zupełnie nie znany. Bez opini, czy wizerunku tak jak napisał MoVeR
  Odpowiedz

Jesne już teraz zrozumiałem Tongue
A co do rang, bedą jakieś rangi V.I.P. ? czy tylko moderatorzy, admin i normal użytkownicy z tymi rangami?
  Odpowiedz

dołączam się do pytania nade mną , aha no i korzyści jakieś będą z tytułu dobrej rangi?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Tak i zapomnialem dodać, jakie będą uprawnienia zwykłych userów a jakie VIPów jeżeli coś takiego będzie ?
stefekkro - troche duplikat twojego pytania ale ja mam inny kontekst
  Odpowiedz

1500 to mało Wink
jak się forum rozrośnie to będzie można pomyśleć o dodaniu kolejnej rangi Smile
  Odpowiedz

1500 czy to mało? Mi się tak nie wydajęSmile
A w każdej chwili można to zwiększyćSmile

Odpowiedz

no wiesz, popatrz na GiJay'a on ma po 4 dniach ponad 150 Big Grin
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Sądzę, że po 500 już mu tak szybko nie będzie dochodziły te posty Big GrinBig Grin
  Odpowiedz

Dzięki za "komplement".. Tongue

stefekkro - GiJey tak dla poprawki. A poop dlaczego bym miał nie pisać po konkursie ?? stefek to mój rywal w konkursie więc teraz dużo piszę bo zalezy mi na tych 15zł, a po za tym zgłosiłem się na moda wiec jeżeli bym nim został to też napewno bd musiał trochę pisać.
Nie miej mnię za takiego egoiste..
  Odpowiedz

No po konkursie to już nie to samo ;p Już nie będzie sie tak miło pisać ;p
dam rady Was dogonić? ;p
qwe
  Odpowiedz

Zależy ile będziesz pisał postów na dzień, a jeżeli dużo to czy będą one z sensem i czy nie trafią do spamu. Może nas już nie dogonisz ( wa każdym razie masz szanse) ale masz szanse na 3-4 miejsce bez problemowo jeżeli chce ci się pisać.
  Odpowiedz

Ble, jutro mnie przecież nie ma, wiec chyba zostaje mi 'charytatywne' pisanie.
No ale Was dzisiaj nie opuszczę.
qwe
  Odpowiedz

Przecież konkurs potrwa jeszcze co najmniej z tydzień Wink
  Odpowiedz

Tylko, że już pewnie nie nadrobię.
qwe
  Odpowiedz

Viton007- ja się postarasz , to wszystko da się zrobić , staraj się więcej promować własnych propozycji , taka mała rada ode mnieSmile
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Ale na rangami to bym sie zastanowił, zeby były takie bardziej "ekonomiczne" - zwiazane z tematyką forum ;p
qwe
  Odpowiedz

Mi się nazwy rang podobająSmile
Ale decyzja należy do KamilaSmile

Odpowiedz

Ja też nie narzekam Tongue Mnie się podoba moja ranga "gaduła" Tongue Wszystkie są ok.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Takie szablonowe wg mnie strasznie.
qwe
  Odpowiedz

(10-11-2010, 16:02)GiJey napisał(a): Jesne już teraz zrozumiałem Tongue
A co do rang, bedą jakieś rangi V.I.P. ? czy tylko moderatorzy, admin i normal użytkownicy z tymi rangami?

za jakiś czas(około miesiąca) w zależności od sytuacji możliwe, że dodam V.I.P. oraz Sponsor.
  Odpowiedz

(11-11-2010, 13:55)poop napisał(a): 1500 to mało Wink
jak się forum rozrośnie to będzie można pomyśleć o dodaniu kolejnej rangi Smile

w miarę potrzeb będziemy powiększać, ale do pewnego stopnia. Nie mogą mieć wszyscy max. rangę Smile

Zatrzymamy się może na 3 000 postach, ponieważ za 2 lata może już będą tacy użytkownicy. Cały rozkład musi być ustalony procentowo np. 2-3% max ranga, 7% użytkowników o jeden stopień niższa ranga.
  Odpowiedz

A czy będą te konta mialy jakieś zalety?

Odpowiedz

(11-11-2010, 18:16)MoveR napisał(a): Mi też troche zaezy na tych 15 złSmile mialbym więcej na start buxaSmile

pozostawię to bez komentarza...

Nie wiedziałem, że główna nagroda konkursu jest tak wysoka, że ewentualny zwycięzca myśli o starcie buxa z tak wysokim kapitałem.

Jeżeli wygrasz to pozostaje mi życzyć powodzenia i trzymam kciuki żeby starczyło na zakup skryptu nie myśląc już o wypłatach dla użytkowników
  Odpowiedz

(11-11-2010, 19:41)MoveR napisał(a): A czy będą te konta mialy jakieś zalety?

tak, będziesz się wyróżniał na forum Smile i może dostaniesz umieszczenia banera w sygnaturze
  Odpowiedz

Ciekawy komentarz KamilaSmile Wydaję mi się ,że cenna może być nagroda w postaci banera na 3 miesiące, to może być coś, co przyniesie większy zyski niż te nieszczęsne 15zł Big Grin
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

z tego co słyszałem niektórzy myślą o otwarciu bux'a po tak wysokiej wygranej hehe.. Big Grin
  Odpowiedz