Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 12 głosów - 2.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytanie surf

mints
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 17
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Pytanie surf
Witam z góry piszę że szukałem (opcja szukaj) ale nic takiego nie znalazłem większość była że już było poszukaj... jeżeli przeoczyłem to przepraszam.
Chcę zrobić autosurf - płatne kliki surf itd.
Punkty będą przeliczane na pieniądze a te będą wypłacane.
Pytanie czy muszę coś zrobić prawnie?
Informować o takim serwisie czy o wypłaconych z niego pieniądzach dla użytkowników i takie tam...
19-04-2014 09:47
MoveR
Pło xD
*

Milioner User
Liczba postów: 2,136
Reputacja: 35 +
Poleconych: 1

RE: Pytanie surf
Wszytko zależy od obrotów, mało kto opłaca jakiś podatek do tego ponieważ znając życie po miesiącu przestaje płacić użytkownikom, bo okazuje się, że strona nie jest rentowna.

Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
21-04-2014 07:31
KITT
Dłużnik
*

Student User
Liczba postów: 47
Reputacja: 3 +
Poleconych: 0

RE: Pytanie surf
Jeżeli się zrobi sensowny przelicznik dodana strona - obejrzana strona, oraz doda się obsługę linków ptp, zrobi się serwis po angielsku to się może opłacać prowadzić surf. Oczywiście - początek musi oznaczać inwestycje w domenę + hosting + skrypt (byle nie był to znany z Alledrogo Pro Surf 2.0 - jest na nim już masa surfów i w Polsce i na świecie. A da się znaleźć w sieci dość ciekawe i tanie skrypty.
Potem przelicznik. Coś w stylu 1 wyświetlenie kosztuje 5pkt, a user dostaje 1 (konta premium po 2 czy 3pkt).

Jak z prawem? Jak masz większe zyski możesz zrobić to na dwa sposoby:
albo założyć działalność gospodarczą i sobie odliczać podatki od zysków (zysk = dochody-wydatki)
21-04-2014 09:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS