Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pytanie oraz pomysł

Witajcie szanowni użytkownicy!!!

Pytanie: Mam do Was pytanie a dokładniej poszukuję jakiegoś autosurfa oprócz wypromuj.net
Pytam również o to czy promując linki z Clicksiusa, Clicksi oraz Incentrii w autosurfach nie dostanę bana?

Pomysł: Pomyślałem, aby stworzyć "kółko uploaderów" czyli grupkę "nas" starających zarabiać na uploadzie, a mianowicie chodziło by o to, że kilka osób podaje swoje linki do pobierania i pobierają je dla siebie nawzajem. I np. Jakiś programik partnerski typu, np. ktoś ma na stronie reklamy z jakiegoś Programu Partnerskiego typu Netsales.pl Chce ta osoba kupić powiedzmy hosting pod sronę, domenę, antywisrusa itp. Pisze o tym i osoby sprawdzają czy na przyklad nie ma u nich w PP oferty CPS z danym" towarem"

Poco mi to: A więc, chcę postarać się jakoś do czerwca/lipca zarobić około 400$ na założenie serwisu GPT.
Potrzebuję do tego informacji o aurosurfach. Zarabiam dodatkowo trochę w Polskim Get Paidzie.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
co do autosurow to mozna tak promowac ale tak ustwic staty w nim aby nie pprzesadzic z promowanie bo admin sie kapnie i bedzie ban
Jeśli chodzi o takie kółko uploaderów to bardzo ciężko było by coś takiego zrobić. Temat myślę że już nie raz próbowany. Czytałem kiedyś na jednym z warezów o takiej akcji która niby się udała, ale nie przynosiła wielkich zysków. Dużo lepsze efekty można osiągnąć udostępniać pliki właśnie na warezach. Wrzucając swoje pliki na powiedzmy 5 forach, z dobrym internetem można wyciągnąć 10$ dziennie już po miesiącu. Nie jeden raz czytałem o gościach którzy wrzucali na serwery powyżej 1TB. Ile z takiej ilości można wycisnąć??

pomysł dla "nygusów ",
myślę tak jak Adrianwu trzeba się pomęczyć i popisać troszkę postów ( zadbać o opis np: filmu i ładny wygląd posta) na warezach i innych forach o uploadzie i masz zysk
Powiem tak. Sam wrzucam tylko to co sam pobierałem i nie zajmuje zbyt wiele. Jakieś e-booki, albumy muzyczne. Ogólnie pliki które gdzieś tam wrzucałem nie przekraczają 150-200MB a 75% nawet nie ma 100MB. Wrzucałem może od września i tak jak pisałem niedużo. Udostępniam ogólnie około 6GB i zarobiłem na tym 4.30$ Myślę że mając dobry internet i mając chęci mógł bym zarabiać około 1$ dziennie. Więcej by mi się nie chciało wrzucać, a teoratycznie to im więcej masz plików tym więcej będziesz zarabiał- bo to co kiedyś wrzucałeś też czasem jest pobierane.

Jeżeli chodzi o auto surfy, to polecam autosurf.com.pl (sam promuję clicksia i różne inne), oraz piosurf.info i surfuj.eu.
SUrfuj.eu to praktycznie to samo co wypromuj.net, tyle że nieograniczona liczba stron, 2 strony naraz w surfie, a do tego go nie ścina i nie wyskakuje Error404.

Jeżeli chodzi o kółko uploaderów, to cięzko jest coś takiego zrobić bo wielkich zysków to nie przynosi, a do tego trzeba szukać aktywnych osób które w miarę normalnie będą pobierały pliki.

Czerwiec/Lipiec i 400$ przy twoim saldzie ok.0zł (tak mi się wydaje po twoich wcześniejszych opisach Tongue)
Powiem tak. Musisz porządnie promować! Znajduj firmy w których zarobisz, na uploadzie jedź dużo i nie wydawaj zbyt wiele.
Polecam ci promowanie PTP4Ever bo jeżeli masz dużą oglądalność strony to możesz zarobić parę $. Ja z refa już w 2 dni mam 1,5$ więc polecam ci to.
a więc tak, chce promować jak napisałem te 3 serwisy, jestem w 5 polskich i około 15 zagranicznych serwisach to jakoś tam klikamSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.