Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pytanie o banery

Hej. Znacie jakiś programik w którym sam zrobię banerek 125x125 (do AdTaily)? Zawsze są gotowe, a tu jak na złość trzeba samemu robić Dodgy
[Obrazek: clixsense_gpt2016d468x60.png] [Obrazek: banner9.gif]
Odpowiedz
polecam Gimp. Darmowy a dobry Smile
Odpowiedz
Oo, dzięki za szybką odpowiedź
Odpowiedz
www.mybannermaker.com
[Obrazek: B4Oji.png]
[-] 1 użytkownik podziękował kacper123 za ten post:
  • macgre
Odpowiedz
(10-02-2012, 21:09)kacper123 napisał(a): www.mybannermaker.com

fajna stronka i bardzo łatwo się banerki robi Smile Szkoda że szablonu 125x125 nie mają....Z kolei w Gimp-ie nie daję rady znaleźć opcji zmiany języka. Może łatwiej byłoby mi się w nim poruszać

Odpowiedz
Gimp. otwierasz gimpa - klikasz prawym klawiszem na otwartym oknie - Edit - Preferences - (otwiera się nowe okno) - Interface - Language - wybierasz Polish(pl) lub System Language ( język systemu) - OK. zamykasz i ponownie otwierasz gimpa, powinno zadziałać. [ tak przynajmniej jest w gimpie pod linuxem ale podejrzewam że w windowsie jest podobnie.]
Odpowiedz
Dzięki za info user Wink
Odpowiedz
(16-02-2012, 23:45)user57 napisał(a): Gimp. otwierasz gimpa - klikasz prawym klawiszem na otwartym oknie - Edit - Preferences - (otwiera się nowe okno) - Interface - Language - wybierasz Polish(pl) lub System Language ( język systemu) - OK. zamykasz i ponownie otwierasz gimpa, powinno zadziałać. [ tak przynajmniej jest w gimpie pod linuxem ale podejrzewam że w windowsie jest podobnie.]

odpisuję żeby sprostować. To nie jest takie proste pod WIN7. Ostatnio jak potrzebny mi był gimp to chciałem zrobić jak piszesz, ale nie było tam tej opcji. Po długich poszukiwaniach w necie znalazłem w komentarzach instrukcję niejakiego Pastora, która okazała się wybawieniem dla wieeeeeeeeeeeeeeeeeeelu ludzi z tym samym problemem Smile

Wklejam, może komuś się przyda:
Jak zmienić język:
"Poradnik dla Vista i W7
W samym programie się nie da, trzeba grzebać w Windowsie.
Klikamy tak: Start -> Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> System -> (na dole po prawej jest) Zmień ustawienia -> (zakładka na górze) Zaawansowane -> (na dole Zmienne środowiskowe) -> (dolne okno Zmienne systemowe klikamy) Nowa -> i teraz na górze piszemy LANG na dole pl -> ok, ok, ok i gotowe, GIMP 2 jest po polsku - pogięte ale działa "

Alleluja!

Odpowiedz
zdaję się że gdzieś w necie widziałem stronę gdzie można robić bannery
Forex twoja kasa i pewny zysk darmowe 75 PLN

Kursy dla każdego http://magdab.pl

Weź 50zł za darmo i zarabiaj kasę http://goo.gl/tBFNh
Odpowiedz
(30-03-2012, 13:55)luidor napisał(a): zdaję się że gdzieś w necie widziałem stronę gdzie można robić bannery
To dobrze, że "gdzieś" widziałeś, ale w niczym nam nie pomogłeś pisząc ten post.
Jest wiele tego typu stron, na których można tworzyć grafikę.
W ogóle problem już rozwiązany, ponieważ autor zainteresował się GIMPem Smile

Jeżeli jednak nie chce się komuś ściągać programów, to polecam:
http://pixlr.com/editor/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości