Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Przerwa techniczna u hostingodawcy

Niestety to już kolejna awaria firmy hostingowej, dlatego podjąłem decyzję o natychmiastowej zmianie serwera. Otrzymaliśmy odpowiedź, że technicy uporają się z problemem do 8 godzin - nie wiele dłużej potrwa zmiana firmy hostingowej.
Na nowym serwerze strona będzie działać już za kilka godzin (wszystko zależy od propagacji DNS'ów). Firma, która tym razem będzie świadczyć nam usługę hostingu hostuje nasze forum i blogi, dlatego na przyszłość nie będzie już takich "kwiatków" jak w ostatnich dniach.

Z góry przepraszam za uniedogodnienia.

Wracamy już niebawem wraz z nowym zadaniem Smile
[-] 1 użytkownik podziękował Kamil za ten post:
  • kamilo205
Odpowiedz
To dobrze że strona wróci Smile
Aczkolwiek zadania z Mbanku miały być wysłane do 28 a dziś 29 wskazówek co i jak nie ma Sad
Odpowiedz
serwer cały czas 'leży'. Jak tylko się podniesie to wraca strona i zaczynam rozsyłać instrukcje.
Odpowiedz
I jak?! Wiadomo coś więcej na temat strony?
Odpowiedz
Jesteśmy na nowym hostingu. Jednak do uruchomienia strony niezbędna jest dla nas baza danych, na którą cały czas czekamy od poprzedniej firmy hostingowej.
Odpowiedz
Mamy już bazę. Dzisiaj w godzinach 21-22 ruszamy. Tak naprawdę dopiero teraz została naprawiona awaria na poprzednim hostingu - koszmar :/
Odpowiedz
No wreszcie Smile Już myślałem, że nie wystartujecie.
Odpowiedz
(30-08-2011, 19:28)kamilo205 napisał(a): No wreszcie Smile Już myślałem, że nie wystartujecie.
Nie było nawet takiej opcji Wink Jesteśmy już online na nowym i szybkim serwerze.

Dzisiaj zostanie dodane nowe zadanie. Część osób otrzyma również instrukcje do zadania mBank. Maksymalnie do najbliższego piątku otrzymają instrukcje wszyscy zgłoszeni.
Odpowiedz
No mam nadzieję że mi wyślecie dzisiaj bo już długo czekam a konto by się przydało Smile fajnie by było
Odpowiedz
(31-08-2011, 11:51)slibeer napisał(a): No mam nadzieję że mi wyślecie dzisiaj bo już długo czekam a konto by się przydało Smile fajnie by było

Z tego co kojarzę Twój login to chyba dzisiaj otrzymałeś instrukcję Smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości