Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

prowizja


#1
Witam chciałem się dowiedzieć jaką bank nalicza prowizje za dostarczone pieniądze. Chodzi mi dokładnie o to jakiej wysokości musi być przelew przychodzy by paypal tych pieniędzy nie zabrał. Z Donkey'a wypłacałem 16,14$ i normalnie przelew przyszedł natomiast z tpnclix wypłaciłem 0,04$ (chciałem się upewnić czy płacą) przelew przyszedł ale paypal to wszystko zabrał mi :\
Odpowiedz
#2
Jeśli opłatę pokrywa wysyłający lub wysyła jako prezent/do znajomego/rodziny to Ty dostajesz całość, jeśli wysyła jako zakup to wtedy od Ciebie Paypal pobiera prowizję. Takie mini wypłaty lepiej robić na PM (tam wysyłający musi pokryć prowizję przelewu)
[-] 1 użytkownik podziękował kytorr za ten post:
  • misiakos
Odpowiedz
#3
Hej wielkie dzieki mialem tak samo, ale przez przypadek znalazlem tutaj odpowiedz.
Odpowiedz
#4
Ostatnio płaciłam za zakupy online za 7zł i prowizja za przelew wyniosła około 5%
Odpowiedz
#5
Mnie natomiast ciekawi jaka jest prowizja z innych krajów. Bliska mi osoba mieszka po przeprowadzce w Brazylii i chcę aby przelała mi pieniadzę. Jak dojdzie to do skutku to zedytuj post i was poinformuje Smile
Odpowiedz
#6
Ostatnio płaciłem za zakupy online i prowizja była minimalna, tak z 5-6%
Odpowiedz
#7
Prowizja PayPal to maksymalnie kilka procent - chyba, że przesyła się pieniądze rodzinie lub znajomym (wystarczy deklaracja przy przelewie): wtedy płatność jest darmowa.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości