Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 17 głosów - 2.29 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prośba o pomoc

MoveR
Pło xD
*

Milioner User
Liczba postów: 2,136
Reputacja: 35 +
Poleconych: 1

Goldsy: 0.00
Prośba o pomoc
Witajcie! Znacie mnie i to na pewnoSmile
Ale mniejsza o to mam do Was prośbę, a dokładniej chodzi mi o to abyście pomogli mi rozwinąć forum, adres to http://www.forum.fanimoto.pl
A więc o co dokładniej chodzi? Już wyjaśniam. Potrzebuje około 3 tyś zł ( plus minut, bo trochę już mam) na zakup motorka. A więc mój plan jest taki jak się rozwinie forum zamierzam się zgłosić do jakiegoś serwisu typu Adleader.pl czy Netsales.pl
Mam nadzieję, że gdyby udało mi się zarobić te 3000 zł wypłacili by, a teraz przeliczenia. 3000 zł w klikach po 20 gr za banner wynosi 15 tyś wejść, powiedzmy, że są takie 3-4 bannery to nam daje około 5 tyś wejść w jeden banner, oczywiście żadna forma tyle raczej nie zapłaciSmile
Ale są do tego różne opcje gdzie dostaję kasę za rejestrację, czy coś podobnego, a więc myślę, że mój plan jest realny, jeżeli udało by mi się zebrać sporą część kwoty, na pewno nie zapomnę o tych co mi pomogli i ja jakoś będę wspierał ich. Wiadomo również, że w takich programach potrzebna jest duża liczba dziennych odsłon, a więc jeszcze prosił bym Was o wchodzenie na moje forum, reklamowanie go ( na GG na przykład), zapraszanie znajomych, pisanie postów.
Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie.
Forum jest o motoryzacjiSmile

Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
03-04-2011 14:49
UniX
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 362
Reputacja: 3 +
Poleconych: 0

RE: Prośba o pomoc
Jak dobrze zrozumiałem chcesz uzbierać sobie na motor 3000zł
Chcesz zdobyć kasę z programów partnerskich za kliknięcie lub rejestrację,

Moim zdaniem 5000 klików w kliknięcie baner jest raczej nie możliwy, do
zrealizowania z twojego forum jeszcze ta twoja tematyka o motoryzacji.
Będziesz zbierał naprawdę długo. Za kliknięcia w baner google adsense płaci najwięcej, najlepsza stawka jest z tematyki bank, poker, giełda.

Ale najpierw żeby ludzie wchodzili na stronę i klikali trzeba niestety ją promować lub pozycjonować.

Rockwall Investments – Kopalnia Ethereum
03-04-2011 15:17
MoveR
Pło xD
*

Milioner User

UniX to już mój kłopot, to niemożliwe to jest o, że banner się tak długo utrzyma, jezeli chodzi o tematykę to nie jest źle, ponieważ jest na nią kilka możliwośći zarobku.

03-04-2011 15:54
UniX
Inwestor
*

Student User
Liczba postów: 362
Reputacja: 3 +

(03-04-2011 15:54)MoveR napisał(a):  UniX to już mój kłopot, to niemożliwe to jest o, że banner się tak długo utrzyma, jezeli chodzi o tematykę to nie jest źle, ponieważ jest na nią kilka możliwośći zarobku.

Moim zdaniem z forum nie wyciągniesz w ciągu pół roku 3000zł na pewno.

Chyba że forum sporo zainwestujesz, to po pewnym czasie zarobisz, ale tak to nie masz szans.

Ale życzę powodzenia Smile

Rockwall Investments – Kopalnia Ethereum
03-04-2011 16:24
MoveR
Pło xD
*

Milioner User

To powiem tak, chodź się zarejestruj, będzie więcej użytkowników, będą wieksze szanse na szybszą akceptację.

03-04-2011 16:30
przemeklif
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 8
Reputacja: 0 +

Heh : D
Też zacząłem program partnerski, tyle że z chomikuj Wink
Jak na razie na stronce pisze moje zmagania z P.P no i na artelis.pl napisałem specjalne "wypracowanie" z moim linkiem rejestracyjnym jak poradzić sobie z P.P chomikuj Wink Ale jak na razie efekty marne Sad
Ledwo 11 wejść Sad Wiem ze dawanie banerów na forum nic nie da, gdyz nikt tego nie czyta, tu chodzi o znalezienie dobrej grupy tematycznej i ustawienie linków w miejscach gdzie same będą dla nas zarabiały Smile

Aha jeśli to czytacie to prosze bardziej doświadczone osoby o pomoc <czyli udzielenie wskazówek i porad gdzie umieszczać odnośniki i jak efektywnie to robić> Smile) Bardzo o to proszę Wink

Aha jak już o tym pisze to zarejestrujcie się w chomikuj przez ten odnośnik Smile

Rejestracja w Chomikuj

wy stworzycie sobie konta, nic nie kosztujące może kiedyś wykupicie jakiś pakiet transferu a ja moze zarobie coś, bo naprawdę szybko potrzebuje pieniędzy Smile Chyba większość zna chomikuj, więc serwis świetny Smile
03-04-2011 16:48
MoveR
Pło xD
*

Milioner User

Może kiedy indziej, a wracając do tematu, jak bym miał sporo odsłon to przykładowo, adhref, adleader oraz cmpmprofit i jakoś kasa może będzie szła.

03-04-2011 16:51
eljotik
Inwestor
*

Investor User
Liczba postów: 409
Reputacja: 8 +

Goldsy: 12.00
Jak chcesz moge skołować Ci trochę linków to tego niedzialajacego (jak narazie, mam nadzieje) forum o motoryzacji

WWW.TRAFFICPLAYMAKER.COM Yahoo WWW.PTCROYAL.COM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2011 04:56 przez eljotik. Edit Reason: None Powód edycji: None)
11-06-2011 04:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS