Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 59 głosów - średnia: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja nowego projektu zbierania i wydawania PRB
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą systemu PRB ...

Wstępnie przygotowuję coś takiego
Zbieranie PRB poprzez:
- pisanie artykułów (pomoże to jeszcze szerzej rozwinąć blog)
- dodawanie komentarzy
- dodawanie dowodów wypłat
- codzienne logowanie

Wydawanie PRB poprzez:
- zakupy w sklepiku a w nim m. in.:
* rzeczy związane z reklamami w polskim GPTR (admini programów, którzy poszukują reklamodawców mogliby wystawiać swoje aukcje, za które dostawaliby PRB, a później one byłyby skupowane przeze mnie po określonym wcześniej kursie). Na początek wystawiłbym rzeczy "ze swojej kieszeni" typu: reklamy PTC, PTP a nawet mailingi.
* specjalne rangi (czyt. dalej)
* artykuł w kategorii "Polecane" (?)
* reklamy na blogu

Każdy użytkownik miałby swoją własną wizytówkę, która byłaby wyświetlana w każdym artykule napisanym przez niego. Za PRB byłoby można kupować specjalne rangi, dzięki którym autor artykułu mógłby zwrócić uwagę czytelników na swoją rangę(możliwość uzyskania jeszcze większej ilości poleconych z artykułu). Ranga odzwierciedlałaby doświadczenie użytkownika, ponieważ PRB nie będzie(ani nie jest) kupowane, tylko byłoby zdobywane w określone wyżej sposoby.

Co będzie zawierała wizytówka?
- ilość napisanych artykułów
- krótki opis użytkownika
- ranga
- awatar
- staż na blogu (?)

W dalszej przyszłości...
Chciałbym umożliwić wystawianie płatnych zapisów, sprzedaży kont i rzeczy związanych z zarabianiem(linki, banery na prywatnych stronach) w zamian za PRB użytkownikom, którzy byliby autorami określonej liczby artykułów.

Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje z chęcią wysłucham, być może znajdzie się jeszcze coś ciekawszego Idea
Odpowiedz
[+]
PRB ?? sorki ale nie kumam co to ?? Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
dlatego temat jest bardziej dla ludzi, którzy zaglądają na Bux.Zarabianie24.net i mniej więcej wiedzą o co chodzi Smile

Więcej o PRB możesz przeczytać tutaj: http://bux.zarabianie24.net/dodawanie-no...-za-darmo/
Odpowiedz
[+]
(27-12-2010, 23:57)Kamil napisał(a): dlatego temat jest bardziej dla ludzi, którzy zaglądają na Bux.Zarabianie24.net i mniej więcej wiedzą o co chodzi Smile

Więcej o PRB możesz przeczytać tutaj: http://bux.zarabianie24.net/dodawanie-no...-za-darmo/

aaaa ok tam rzadko zaglądam sorki za kłopot
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
ciekawe ........ jestem jak najbardziej za KamilSmile
Odpowiedz
[+]
to wygląda nawet bardzo fajnie, jestem zaWink
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
Mnie się podoba, w dodatku jeżeli ma się nowego buxa to można sobie dorobić parę groszy zdobywająć poleconych
Odpowiedz
[+]
z jednej strony fajne ale z drugiej to by było bardzo dużo artykułów o buxach-scamach i blog nie był by już taki przyciągający uwagę nowych użytkowników jak teraz. Na forum można zobaczyć ile jest buxów-scamów, jak artykuły będą płatne to użytkownicy będą bardziej sprawdzali opisywany program.
Odpowiedz
[+]
Wg mnie z tymi PRB trzeba ewidentnie coś ruszyć, bo od jakiegoś czasu artykułów na blogu coraz mniej i ogólnie wydaje mi się, że blog zamiera, a rozwija się forum. Zgadzam się jednak w pewnym stopniu z hapkiem - zbyt wiele artykułów = zbyt wiele scamów = u nowych zanikają chęci do zarabiania na buxach, bo nikt nie lubi tracić swojej forsy po kilku dniach klikania. Reszta raczej byłaby w porządku, szczególnie sklepik Wink
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
[+]
w takim razie próg 50 PRB/artykuł będzie trzeba obniżyć. Pisało już do mnie w ostatnim czasie około 3 czytelników, czy mogliby zapłacić za zgodę na napisanie artykułu bo uzbieranie 50 PRB wydaje im się dość czasochłonne.
Odpowiedz
[+]
Tak, obniżenie "ceny" za artykuł mogłoby pomóc. Dodatkowo proponowałbym wyeksponowanie na stronie głównej bloga jakiegoś napisu w stylu: "Znalazłeś ciekawego buxa i chcesz się nim z nami podzielić? Więcej informacji tutaj", który byłby linkiem do podstrony z warunkami publikacji wpisu. Wydaje mi się, że mogłoby to wpłynąć na zainteresowanie artykułami.
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
[+]
bardzo ciekawy pomysł z tymi PRB. jestem za
punkty za codzienne logowanie mi się bardzo podobają, bo jak sami wiecie ciężko się zbiera te punkciki, a próg 50PRB za artykuł wysoki Sad
mimo że wstawiam sporo dowodów wypłat i staram się odpowiadać na zapytania użytkowników, tych punktów mam obecnie niewiele ponad 100 Sad więc starczy zaledwie na 2 artykułu Sad a też nie chce wydać od razu wszystkiego, bo może zdarzyć się jakaś ciekawa Licytacja Smile
zresztą ja praktycznie wszystkie uzbierane PRB wydaje na publikację artykułów Wink
przydało by się więcej możliwości zbierania tych punktów. może za klikanie reklam?, jeśli znalazłby się jakiś reklamodawca
Fajne pomysły na wydawanie PRB Smile, ale nie będę wydawał bo ich nie mam zbyt wiele Sad
Ci co mają ich najwięcej już prawdopodobnie nie interesują się buxami, bo widzę że się ostatnio nie udzielają np. Hitmaniak17, fedo, jokero_ Wyjątkiem jest: kyrtek4 Smile
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety:
[Obrazek: logo.svg]

Odpowiedz
[+]
dokładnie, wydaje mi się, że wyszli z tego. Być może propozycja normalnej pracy na to wpłynęła lub założenie rodziny, nie nasza sprawa. Jokero sporadycznie jeszcze pisze do mnie, ale też powoli wychodzi z tego biznesu.

kyrtek4,
po przeróbce będzie ogłoszenie na stronie głównej. Póki co działam nad konfliktem wtyczek, mam nadzieję, że rozwiąże to najnowsza wersja wordpress'a, którą już testuję pod względem wtyczek.

Podpasowanie ich porównywałbym dogodzeniu kobiecie w ciąży hehe Smile
na zarabianie24.net aktualnie mamy 44 włączone wtyczki, na bux.zarabianie24.net 48. Największym problemem są te, które wykorzystują javascript. Z tego co pamiętam ostatnio mieliśmy parę miesięcy temu konflikt wtyczek na blogu o buxach kiedy to nie dochodziły do mnie wiadomości, chyba zaraz po aktualizacji wordpress'a.
Odpowiedz
[+]
na dniach być może jeszcze jutro uda mi się skończyć wizytówki widoczne w postach.

Pozostanie: top blogerzy, zmiana prawej części strony i dalsza konfiguracja sklepu/kantoru PRB.

W wizytówce przewiduję coś takiego: "(login) napisał już dla nas X artykuły/ów."
a zastanawiam się dodatkowo nad: "(login) napisał już dla nas X artykuły/ów i zajmuje X miejsce w TOP BLOGERZY.", ponieważ miejsce może mieć znaczenie dla czytelników przy ocenie czy dany autor jest zaufany i czy zarejestrować się w opisywanym bux'ie

Odpowiedz
[+]
Wizytówki uważam generalnie za zakończone. Pozostały aktualizacje typu: dodanie rang itp

(29-12-2010, 19:49)mirek321 napisał(a): przydało by się więcej możliwości zbierania tych punktów. może za klikanie reklam?, jeśli znalazłby się jakiś reklamodawca
Fajne pomysły na wydawanie PRB Smile, ale nie będę wydawał bo ich nie mam zbyt wiele Sad
Być może sprawdziłaby się możliwość zbierania PRB w zamian za pisanie news'ów.

Odpowiedz
[+]
Od 19 Kwietnia do 21 Kwietnia włącznie obowiązuje Promocja na RankingBux. W której między innymi możesz dodać swój artykuł o buxie z reflinkiem o 40% taniej. Więcej o Promocji pod linkiem:
http://bux.zarabianie24.net/promocje-art...ej-i-inne/
RankingBux:
[Obrazek: 118f32c.jpg]
Odpowiedz
[+]
Moim skromnym zdaniem pomysł ciekawy, ale zgadzam się też, że pisanie artykułów jest czasochłonne. Dlatego powinno być inaczej przeliczaneGreat
Odpowiedz
[+]
Bym był za systemem oceny treści:
Przypadkowa treść dla zapchania - taniej
Dobrze skonstruowany tekst - drożej
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości