Propozycja dotycząca opisów nowych programów

Witam,
wg. mnie powinien być ustawiony limit dla uzytkowników na pisanie nowych tematów opisujacych nowe programy zarobkowe.
ponieważ uwazam to za niesprawiedliwe jako, ze dajmy na to dany uzytkownik - @mojbiznes ma kilkadziesiat tematów,a inni nie.
w ten sposób taka osoba zbiera sobie poleconych, więcej zarabia, a co z innymi.
Czy najwazniejsza jest tylko ta osoba ?
Dajmy szanse innym forumowiczom na zyskanie poleconych, nie tylko tym nielicznym.
Często widzi się jak Ci userzy z najwiekszą liczbą tematów tak się śpieszą żeby założyć nowy temat z programem zarobkowym, ze zapominaja o całym świecie i , np. nie dokańczają swych tematów w pośpiechu.
A załoze się, że inni na ten dany temat " oko" mieli, tylko, ze spóźnili się z napisaniem go ponieważ niektórzy uważam, że niektórzy z nas mają tajne metody ( jakies programy ) dzięki którym szybciej znajduja informacje o świeżych, dopiero pojawiających sie programach zarobkowych.

Odpowiedz
[-]
  •

"Czy najwazniejsza jest tylko ta osoba ?" Według mnie to nie jest osoba najważniejsza tylko operatywna
"niektórzy z nas mają tajne metody ( jakies programy ) dzięki którym szybciej znajduja informacje o świeżych, dopiero pojawiających sie programach zarobkowych." Moje zdanie jest takie, że to nie tajne metody ale uważne śledzenie tematu zarobkowego w internecie
#madox91# - Twoim zdaniem osoba która znalazła interesujący serwis zarobkowy ma pytać czy ktoś chce o nim napisać na forum?
moim zdaniem Twoje rozumowanie jest śmieszne , nielogiczne i przemawia przez Ciebie zazdrość. Fee, nieładnie.
ZAROBEK 20$ w 10 dni
Odpowiedz
[-]
  •
(18-08-2015, 11:50)dorbie999 napisał(a): #madox91# - Twoim zdaniem osoba która znalazła interesujący serwis zarobkowy ma pytać czy ktoś chce o nim napisać na forum?
gdzie ja tak napisałem, powiedz mi ?
prawda jest taka jaka jest. Ja zdania nie zmienię.
Zauważcie, że niektórzy, nieliczne osoby zakładają w brud tematów lub kopiują z innych for.
Ja rozumiem, załozyć jeden temat,2 ale opanowując całe fora jest to według mnie trochę brzydkie i przykre, bo inni tez by chiceli na pewno zakładać nowe tematy.

Odpowiedz
[-]
  •
"Dajmy szanse innym forumowiczom na zyskanie poleconych, nie tylko tym nielicznym." czyż nie tak jak napisałam można to zrozumieć?
ZAROBEK 20$ w 10 dni
Odpowiedz
[-]
  •