Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Promowanie filmiku na youtube

Znacie jakiś sposób na reklamowanie filmiku na youtube takiego jak ten http://www.youtube.com/watch?v=JizcW7F1h...ideo_title ?
Próbowałem już na takim jednym forum, na którym jestem od lat on mówią, że to szkoda czasu i wolą przy łopacie robić. Znacie jakiś lepszy sposób?
Odpowiedz
Na CashNHits możesz spróbować, ostatnio dodali możliwość oglądania filmów z YU, ale będzie pewnie trzeba zapłacić.

Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz
co do reklamowania na youtube to słyszałem ze wystarczy reklamować tylko do 5 tyś wejść, potem już nie trzeba, ale jak widzę pewnie rozsyłasz ten link po forach i pytasz jak reklamować, sprytny sposób.
Odpowiedz
Ja mam reklamę kilku aureorek i mojego forum o fajerwerkach w filmie który został otworzony prawie 900 tys. razy. Efekt? Na clicksia doszło 2 nowych, a na forum w sezonie 10-15 osób. Sami oceńcie, czy warto...
Odpowiedz
Próbowałes np. fivver.com lub vagex.com.
Wpisz w google "youtube views" i powinno wyskoczyć Ci kilkanascie stron w których mozesz wymienic sie ogladajac filmiki innych osób. Proste i darmowe.
Odpowiedz
Wiesz, zależy też co chcesz z tego mieć, bo jeżeli to jest film, który ma być popularny to najlepiej z początku nabijać wyświetlenia na serwisach do tego stworzonych albo rozsyłać do grup docelowych na różnych forach czy bazach mailingowych.

Jeżeli się tam reklamujesz to w zasadzie leć na grupy docelowe, a oni sami to rozpromują ;]
Odpowiedz
ROzsyłaj wszędzie gdzie sie da
Odpowiedz
dobre słowa kluczowe to podstawa tu z pomocą przychodzi https://ads.youtube.com/keyword_tool możemy tam sprawdzić ile razy w miesiącu dana fraza jest wyszukiwana w serwisie.
Odpowiedz
Dość niedawno zauważyłem nową formę reklamową na youtube taki dupny baner na stronie startowej. Czy ktoś zna szczegóły, koszty?
Odpowiedz
pytaj na forach, umieszczaj w komentarzach link itp
Odpowiedz