Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Prolink.pl - Giłeda Linków

Witam, chciałem przedstawić całkiem nowy sposób zarobku na stronach www.
Od pewnego czasu w Polsce działa tzw. "Giełda Linków" na której użytkownicy zarabiaj poprzez sprzedaż swoich linków bądź jeśli chodzi im o lepsza indeksację swojej strony to kupują linki.

Po prostu zarabiamy jeśli mamy swoją stronę www, serwis ocenia atrakcyjność strony i daje nam na początek wycenę naszego linku. Cenę swojego linku czyli cenę za wyświetlenie innego linku na twojej stronie możesz sobie podać sam.
[Obrazek: 68991452970076267200.jpg]

Opis:
Posiadasz serwis, na którym możesz zarabiać sprzedając powierzchnię reklamową. My z kolei już mamy Reklamodawców dla Ciebie. Gwarantujemy pozyskanie pierwszych klientów w przeciągu 30 dni.

Jako właściciel serwisu - Wydawca, możesz w całkowicie automatyczby i nieinwazyjny sposób, zarabiać na sprzedaży powierzchni reklamowej swojego serwisu, na której wyświetlane będą linki tekstowe reklamodawców ProLink.

- 5 linków na każdej podstronie zajmuje dosłownie "parę centrymetrów".
- Linki sprzedają się same w sposób automatyczny - oszczędzasz czas.
- Instalujesz prosty skrypt, ustalasz ceny i... to wszystko!
- Nie wymagamy papierowych umów.
- Niska prowizja. Pobieramy jedynie 10% prowizję od Wydawców.
- Możesz zrezygnować w każdej chwili.
- System Poleconych na każdym z poleconych zarabiasz 2.5% od udanej transakcji.
- Możliwość wypłacania pieniędzy przy zgromadzeniu 20 złotych na koncie Wydawcy.

Ile na tym zarobię?
Przychody, które będzie generował Twój serwis są uzależnione od wielu czynników. Jednak u nas Reklamodawcy nie płacą za ruch tylko za jakość. Jeśli masz zadbany serwis, w zależności od kryteriów jesteśmy w stanie zarobić dla Ciebie od kilkuset PLN do kilkunastu tysięcy PLN miesięcznie.

Czy w ProLink są reklamodawcy?
Każdego dnia sprzedajemy dziesiątki linków tekstowych w serwisach Wydawców ProLink. Już w tej chwili ProLink obsługuje największe firmy z branży IT, motoryzacji i finansów. Mamy też bardzo pokaźne grono drobnych Reklamodawców, pozycjonujących lokalne biznesy. Dołączając do ProLinka, emitujesz jedynie sprzedane linki. Nie ponosisz więc żadnego ryzyka. Dołącz do nas i zwiększ przychody swojego serwisu!

Mój reflink: http://prolink.pl/?referral=df4e61466b70...300c1a8522
Odpowiedz
Działam w prolinku od dłuższego czasu Smile Trochę mały jest procent w programie partnerskim, bo tylko 2.5%. U konkurencji dają 5%. Twórca prolinka pisał mi, że podniesie procent w programie partnerskim.

Napisałem o prolinku artykuł na blogu: http://seo-z.pl/sprzedaz-linkow-tekstowych-prolink, który jest cały czas aktualizowany na bieżąco o nowe funkcje, newsy itp.

Cytat:- Niska prowizja. Pobieramy jedynie 10% prowizję od Wydawców.

To jest nie prawda. Pobierają 10 % od obydwu stron.
Odpowiedz
Czy też się nie możecie zalogować?
Odpowiedz
Zleciłem dzisiaj wypłate 100. Mam :
Cytat:Prośby o wypłaty
L.p. Kwota Data Stan
1 81,30 PLN 17-06-2012

Jak rozumiem VAT zjadł 23 %

Rachunek wystawić na 81.30 ?
A jak to jest z podatkiem ? Oczywiście co roku składam zeznanie PIT 37.

Na stronie ProLink:
Cytat:Osoby nie prowadzące działalności gospodarczej rozliczają się ze sprzedaży powierzchni reklamowej raz do roku jeżeli zarobiona suma nie przekroczy kwoty wolnej od podatku (w tym roku jest to 3091,00zł). Po przekroczeniu tej kwoty wydawca musi odprowadzać podatek do 20 dnia następnego miesiąca za każdym razem kiedy wypłaca pieniądze
.

moje roczne zarobki ze zwykłej pracy są większe. ale czytałem tez o innych sposobach rozliczania z US.

Podobno najlepiej jest podpiąć to pod najem powierzchni reklamowej. Ale na rachunku Prolink jest PKWIU 73 czyli "USŁUGI REKLAMOWE; USŁUGI BADANIA RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ"
Czy jest jakas roznica przy rozliczeniu/
czy rozliczam sie tylko do 20 nastepnego m-ca po uzyskaniu przychodu w jakims Picie (PIT 5???), zy w rocznym zeznaniu to mam jakos ująć, czy jakis dodatkowy zalacznik (PIT XX) do rocznego PIT 37 ?

Odpowiedz
i po niecałym miesiącu przelew doszedł...
Odpowiedz
z przelewami nie ma problemow, ale caly system dziala troche na slowo honoru jesli chodzi o kwestie techniczne
Odpowiedz
(17-06-2012, 22:15)mojbiznes napisał(a): moje roczne zarobki ze zwykłej pracy są większe. ale czytałem tez o innych sposobach rozliczania z US.

Podobno najlepiej jest podpiąć to pod najem powierzchni reklamowej. Ale na rachunku Prolink jest PKWIU 73 czyli "USŁUGI REKLAMOWE; USŁUGI BADANIA RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ"
Czy jest jakas roznica przy rozliczeniu/
czy rozliczam sie tylko do 20 nastepnego m-ca po uzyskaniu przychodu w jakims Picie (PIT 5???), zy w rocznym zeznaniu to mam jakos ująć, czy jakis dodatkowy zalacznik (PIT XX) do rocznego PIT 37 ?

Nie jestem prawnikiem, ale mogę Ci w tej kwestii doradzić. Nie traktuj też tego jako wykładni, od tego jest US i wnioski o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej Smile koszt 40zł

Sprawa wygląda podobnie jak z SeoPilot. Nie biorą tego pod wynajem tylko jako usługi reklamowe a dla nas jest to znacząca różnica gdyż w przypadku najmu:
1. płaci się zaliczki do 20 dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.
2. Podatek dochodowy wynosi tylko 8,5% Smile. Oczywiście jest górna granica chyba około 16 000zł powyżej, której trzeba już płacić normalnie podatek, ale jakby nie patrzeć do 16 000zł płaci się o ponad połowę mniejszy podatek.
3. Do 31 stycznia za rok poprzedni PIT-28 i po problemie Smile
4. Nie trzeba zakładać działalności gospodarczej.

W przypadku usług reklamowych:
1. Podatek 18% minus kwota zmniejszająca podatek 556 zł 02 gr.
2. Przelewy z całego roku sumujesz i wrzucasz do inne źródła dochodu.
3. W przypadku systematycznych przelewów należy założyć działalność gospodarczą. W świetle US świadczysz usługi, otrzymujesz za nie wynagrodzenie. Niestety to jest ta ciemna strona otrzymywania przelewów z tytułem "usługi reklamowe" Confused
Odpowiedz
Mam kilka stronek w prolinku i nie jestem jakoś zawiedziony. Robie jednak coś takiego, że za sprzedane linki kupuje inne więc nie przelewam kasy na konto.
Odpowiedz
http://prikawy.org
Odpowiedz
ja osobiscie polecam, korzystalem jakis czas, po miesiacu widac efekty pozycjonowania, choc cena jest wysoka, gdy pozycjonujemy np 4 słowa na raz.
Odpowiedz