Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prolific - angielski panel z ankietami
Jeśli macie NOCODE, to nie ma się czego obawiać. Nie ma to większego wpływu na zaliczenie ankiety, co najwyżej będziecie dłużej czekać. U mnie nie zdarzył się jeszcze przypadek niezaliczenia ankiety po jej wypełnieniu.
[Obrazek: Zahhovak.png]
Odpowiedz
[+]

Dziś email od autora ankiety. Każdy kto ukończył całą ankietę dostanie zapłatę bez względu czy dostał kod czy nie. Link na końcu ankiety był wadliwy i dużo osób ukończyło ją bez kodu.
Odpowiedz
[+]
miałem ankietę na mailu za 1,50 funta , zaakceptowana natychmiast po ukończeniu Cool
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
MIał ktoś kiedyś status ankiety "timed out" ? płacą jak się przekroczyło?
Odpowiedz
[+]
ankieta za 2,29 funta ( słuchanie muzyki instrumentalnej i kilka pytań o wysłuchanych utworach ) już zaakceptowana Cool 

jutro druga część Great
Odpowiedz
[+]
za przekroczony czas nie płacą. Zwykle jest dużo w zależności od stopnia skomplikowania od 10-90 minut
Odpowiedz
[+]
(05-06-2019, 15:16)saha2000 napisał(a): MIał ktoś kiedyś status ankiety "timed out" ?   płacą jak się przekroczyło?

tak miałem wczoraj taki status zaraz po zakończeniu ankiety , dzisiaj mi ją zaliczyli Cool
Odpowiedz
[+]
znajoma nie może zakończyć ankiety testowej , wszystko idzie dobrze do pewnego momentu kiedy pojawia się pusta biała strona i nic się nie dzieje , jak " odświeży " stronę ankieta zaczyna się od początku , wie ktoś co z tym zrobić ?
Odpowiedz
[+]
Może ciacha?
Odpowiedz
[+]
ja się dzisiaj w ogóle nie mogę zalogowac , mam właśnie pusta białą stronę , działają wszystkie zakładki na stronie oprócz " login " i "sign up " Huh Huh
Odpowiedz
[+]
(13-07-2019, 11:33)magda35 napisał(a): ja się dzisiaj w ogóle nie mogę zalogowac , mam właśnie pusta białą stronę , działają wszystkie zakładki na stronie oprócz " login " i "sign up " Huh Huh

jakiś czas temu miałem podobny problem , pomogła zmiana przeglądarki Wink 

wczoraj miałem ankietę za 2,50 funta , wymagana znajomość miasta Paryża  Laie_67 , ale jakoś dałem radę bo dzisiaj mam zaliczoną Cool
Odpowiedz
[+]
wyczyść cookies wszystkie związane z prolific
Odpowiedz
[+]
Ale dzisiaj ankietę trafiłem! Bardzo długa, ale warta Wink

INFORMATION SEEKING
Hosted by Chris Kelly
26/07/2019, 18:38
£13.00
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował xdax1 za ten post.
(26-07-2019, 18:39)xdax1 napisał(a): Ale dzisiaj ankietę trafiłem! Bardzo długa, ale warta Wink

INFORMATION SEEKING
Hosted by Chris Kelly
26/07/2019, 18:38
£13.00

B R A W O !! Great
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował oldman41 za ten post.
Zlecilem dzis wyplate pokazuje mi teraz stan konta na prolific 0 nigdzie zadnego potwierdzenia ze wyplata pending

Na paypal nic narazie nie dostalem

Tak ma byc ? Czekac az przyjdzie kasa?
[Obrazek: banniere1.gif]
Odpowiedz
[+]
wczoraj miałem 40 minutową ankietę za 5 £ , dzisiaj już zaliczona Yahoo
Odpowiedz
[+]

krótka , druga część wczorajszej ankiety , tym razem za 0,75 £ Cool
Odpowiedz
[+]
Czy miał ktoś może pod koniec tamtego miesiąca ankietę "Social media questionnaire"? Typ mnie odrzucił, chociaż ankietę wykonałem poprawnie a jego tłumaczenie jest bez sensu (nie moja wina, ze system mnie uwzględnił).

Cytat:"Greetings from Prolific Academic,
Your submission for Social media questionnaire has been rejected by the researcher. The researcher has provided the following reason:

Dear participant, I am rejecting your submission to my study "Social media questionnaire". Your features do not fulfill the study requirements. It seems Prolific's prescreening failed and you were included when your characteristics do not match with our study target population. Please contact Prolific Team if you wish to contest this rejection. Apologies and regards, Jose Alemany.
Your Prolific team"
Odpowiedz
[+]
ja takiej nie miałem : rzeczywiście tłumaczenie bez sensu Facepalm 

ja dzisiaj miałem 4 część ankiety : APIC 2.0 - Survey about vehicle to pedestrian communication  razem za 7,25 £ Yahoo
Odpowiedz
[+]
mieliście jakieś ankiety ostatnio ? u mnie od 10 dni cisza Confused
Odpowiedz
[+]
5 zaliczylem po 1$+
[Obrazek: banniere1.gif]
Odpowiedz