Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Prolific - angielski panel z ankietami

Nie zauważyłem tematu Prolificu na forum, aczkolwiek jeśli takowy był, to proszę o usunięcie tego wątku. Prolific jest angielskim panelem badawczym, stworzonym z myślą o osobach, które potrzebują badań do swoich prac dyplomowych. Ankiety również wypełnia się po angielsku (wyjątkowo raz zdarzyło się, że mogłem wybrać przed rozpoczęciem ankiety język polski). Zatem jeśli ktoś nie czuje się na siłach ze swoim angielskim, zawsze może odpalić translatora, aczkolwiek mi zaliczono ankietę, nawet gdy pisałem swoją "łamaną" angielszczyzną. Po rejestracji musimy zweryfikować mail, a także numer telefonu. Może się zdarzyć, że status konta będzie "on hold" przez kilka dni (sam miałem taką sytuację, ale support odpisał, że za kilka dni zweryfikują mi konto - i rzeczywiście, tak się stało). Na wstępie powinniśmy zobaczyć testową ankietę, można ją wypełnić, aby zobaczyć, jak cały system działa. Poza tym polecam wypełnić wszystkie opcje w "about you" (jest to troszkę czasochłonne, ale się opłaca). Za ankiety otrzymujemy wynagrodzenie w funtach, minimum do wypłaty to 5 funtów, które można wypłacić na Paypal (prowizja to 2,9% kwoty + 20 pensów). Osobiście polecam mieć odpaloną kartę i spoglądać, czy nie pojawia się nowa ankieta. Zebranie 5 funtów zajęło mi około tygodnia (zdarzają się ankiety za 1+ funta). Wypłatę otrzymałem następnego dnia po zleceniu.

[Obrazek: XxDCDD8.jpg]

Jeszcze słowo na koniec - ankiety są potwierdzane manualnie przez autorów, zatem może się zdarzyć, że będzie trzeba poczekać kilka dni na potwierdzenie. Status swoich ankiet można sprawdzić w zakładce "submissions". No to tyle tego długiego tematu, zachęcam wszystkich chętnych do spróbowania:

Reflink, byłoby bardzo miło, gdyby ktoś zarejestrował się z mojego refa:
https://www.prolific.ac/p?ref=VWZV3X0O 

Czysty link:
https://app.prolific.ac/register
[Obrazek: Zahhovak.png]
[-] 1 użytkownik podziękował Xevatiz za ten post:
  • G9r1z3
Odpowiedz
Rejestracja nowych uczestników jest obecnie wstrzymana na kilka dni z powodu zmian w naszych procesach sprawdzania bezpieczeństwa. Aby pomóc nam w szybszym odblokowaniu konta, przeprowadź proces weryfikacji telefonu. Przepraszamy za niedogodności.
Odpowiedz
i to by było na tyle
Odpowiedz
Potwierdziłeś numer telefonu? Weryfikacja jest przez kod SMS. Zawsze możesz też napisać do supportu (na moje zapytanie odpowiedzieli następnego dnia). Oczywiście jeśli jesteś zniechęcony, to do niczego nie namawiam. Ja bym jednak odczekał te kilka dni.
Odpowiedz
Moja pierwsza ankieta została zatwierdzona. Sporo czasu i wysiłku mnie to kosztowało bo nie znam angielskiego, Chrome nie tłumaczy, wszystko za pomocą translatora ale się udało. 
"Gratulacje!
Twoja odpowiedź na Rate Kolory te zostały zaakceptowane przez badacza Noemi Dreksler!

Zarobiłeś £ 1,67."

Po kilku minutach otrzymałam maila z taką wiadomością 
"Gratulacje!
Badacz Noemi Dreksler przyznała premię.
Twoje konto zostało przyznane przez £ 1,50."

Czyżby to było realne?
-all1tool
Odpowiedz
Jak najbardziej realne, jeśli masz potwierdzonego paypala, to po osiągnięciu co najmniej 5 funtów, dostępna będzie opcja "Cash out" w zakładce "Account". Wypłata powinna dojść w ciągu kilku dni.
Odpowiedz
od paru dni czekam i 0 ankiet do wypełnienia. ankiete testowa wypelnialem 3 razy i za kazdym razem wyskakiwal error. wie ktos o co chodzi? paypal, mail, numer tel zweryfikowany
Odpowiedz
(13-08-2018, 21:59)andrzejex1 napisał(a): od paru dni czekam i 0 ankiet do wypełnienia. ankiete testowa wypelnialem 3 razy i za kazdym razem wyskakiwal error. wie ktos o co chodzi? paypal, mail, numer tel zweryfikowany

Wypełniłeś wszystkie informacje w zakładce "About you" ? Rozumiem, że konto również masz zweryfikowane, a nie "On Hold" .
Odpowiedz
(14-08-2018, 08:27)Xevatiz napisał(a):
(13-08-2018, 21:59)andrzejex1 napisał(a): od paru dni czekam i 0 ankiet do wypełnienia. ankiete testowa wypelnialem 3 razy i za kazdym razem wyskakiwal error. wie ktos o co chodzi? paypal, mail, numer tel zweryfikowany

Wypełniłeś wszystkie informacje w zakładce "About you" ? Rozumiem, że konto również masz zweryfikowane, a nie "On Hold" .

gdzie mam zobaczyc czy jest on hold czy zweryfikowane? cale about you mam wypelnic? na pale klikac mozna?
Odpowiedz
Status konta sprawdzasz w zakładce "Account", w prawym górnym rogu, na samym końcu jest rozwijany panel, klikasz na niego i później wybierasz "Account" . Na samej górze (nad imieniem i nazwiskiem) powinien być twój prolific ID, albo napis "ON HOLD" w zależności od tego, czy konto jest zweryfikowane, czy też nie. Jeśli chodzi o "About you" to wiadomo, że warto wszystko przeczytać i co-nieco nakłamać, ale też trochę szczerości nie zaszkodzi. Oczywiście bajery o tym, że ma się rodzinę, pracę itd (jeśli się ich w rzeczywistości oczywiście nie ma) to podstawa. U mnie po tygodniu nudów dzisiaj wpadła ankieta za aż 5 funtów, sam jestem ciekaw, czy mi ją zaliczą. Z tego co widzę, to u wszystkich swoich poleconych (swoją drogą dziękuję bardzo za rejestrację z refa) jest status PENDING, więc chyba konta są jeszcze niezweryfikowane. Tak jak pisałem wyżej, w razie problemów radzę napisać do supportu.
Odpowiedz