Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program kadrowo-płacowy do firmy
#1
Witam, szukamy jakiegoś dobrego programu kadrowo-płacowego do zarządzania urlopami, księgowością i szkoleniami w firmie. Znajomi polecili nam m.in. Teta HR, o którym dokładne informacje znajdują sie na stronie http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr. Uważacie, że warto zainwestować w ten program kadrowo-płacowy ?
Odpowiedz
[+]

#2
Dobrym programem jest https://www.sente.pl/system-sente/zarzad...ersonelem/. Polecam zapoznać się z ich ofertą, pracujemy na tym programie od kilku lat i nie mieliśmy żadnych problemów.
Odpowiedz
[+]
#3
Ja uważam, że zamiast bawić się w programy, to można zatrudnić biuro rachunkowe lub wirtualną księgową. Jest wiele opcji, ale tak naprawdę kto co woli.
Odpowiedz
[+]
#4
Systemy ERP, z których warto korzystać, jest wiele. Jeżeli ktoś nie wie, dlaczego, to zapraszam do lektury nahttps://wszczecinie.pl/aktualnosci,jak_s...32097.html. Dużo młodych firm szybko przekonuje się, że takie rozwiązania mogą im przynieść dużo korzyści, mimo być może dużych kosztów wdrożenia. Każda firma, która przeszła na tego typu oprogramowanie bardzo szybko zaczyna widzieć korzyści z niego płynące.
Odpowiedz
[+]
#5
My jako biuro korzystamy z programów na platformie Mojebiuro24.pl. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów on-line, co znacznie zmniejsza koszty. Dodatkowo dostępne narzędzia pozwalają nam na sprawne rozliczanie faktur oraz wszelkich spraw kadrowo płacowych. Od konstruowania umów, po rozliczanie pracowników i wszelkich składek. Klient wszystko automatycznie ma w chmurze.
Odpowiedz
[+]
#6
A czy ktoś z was korzysta może z takiej opcji, jak indywidualne doradztwo ovb ? Słyszałam, że warto skorzystać z takiej firmy, ponieważ można wówczas dopasować do siebie odpowiednie produkty, jak chodzi o ubezpieczenia, czy fundusze emerytalne. A mając swoją działalność o takie aspekty też trzeba zadbać.
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości