Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.info

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy finansowe

mirka2
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 5
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Problemy finansowe
Witam, pracuję na cały etat jako sekretarka w niedużej firmie produkcyjnej. Mieszkam w małej miejscowości, więc ciężko tam o lepszą pracę. Mam na utrzymaniu dwójkę dzieci i jest mi przez to dość ciężko związać koniec z końcem, nie raz już tydzień przed wypłatą nie mam pieniędzy. Pożyczam co miesiąc od siostry, ale to błędne koło. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Może powinnam wziąć pożyczkę?
24-10-2017 09:43
kytorr
Ja tu tylko sprzątam ;-)
*

Moderator
Liczba postów: 4,071
Reputacja: 59 +
Poleconych: 23

Goldsy: 15.00
RE: Problemy finansowe
albo zmienic pracę (Ty lub mąż) względnie zwrócić się o zwiekszenie kwoty alimentów, albo obciać gdzieś wydatki. Pozyczka to będzie najgorsze wyjście!

http://kytorr.wix.com/platneankiety i http://www.kytorr.pl.tl

24-10-2017 10:21
xdax1
Ja tu tylko sprzątam ;-)
*

Moderator
Liczba postów: 4,551
Reputacja: 69 +
Poleconych: 2

Goldsy: 90.00
Pożyczka to najgorsza rzecz w takim momencie. Jeszcze gorsze"błędne koło" niż pożyczanie u siostry.
Są instytucje pomagające w takich sytuacjach, taki jak MOPS (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej).

Jeśli ma Pani dwójkę dzieci, to może Pani złożyć podanie o 500+

Zarabiaj AUTOMATYCZNIE (BOT) -> KLIKNIJ TUTAJ <-
[Obrazek: makecash.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 10:57 przez xdax1. Edit Reason: Powód edycji: )
24-10-2017 10:56
11natinka11
Akcjonariusz
*

Investor User
Liczba postów: 809
Reputacja: 7 +
Poleconych: 1

(24-10-2017 10:56)xdax1 napisał(a):  Pożyczka to najgorsza rzecz w takim momencie. Jeszcze gorsze"błędne koło" niż pożyczanie u siostry.
Są instytucje pomagające w takich sytuacjach, taki jak MOPS (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej).

Jeśli ma Pani dwójkę dzieci, to może Pani złożyć podanie o 500+

Na mops raczej Pani się nie załapie jak pracuje, bo tam jest poniżej 500 zł na osobę z tego co wiem aby coś dostać, ale 500+ rzeczywiście powinna dostać.
Można także dać ogłoszenie np o udzielenie korepetycji innym dzieciom, czy zajęcie się starszą osobą (takie dorobienie kilka godzin w tygodniu)

Jeszcze od września do końca roku jest czas inwenatryzacji w róznych marketach (przeważnie w weekendy) i mozna umowami zleceniem sobie dorobić,ale musiała by mieć Pani z kim zostawić dzieci. Ja kiedyś chodziłam jak miałam koleżankę co też chodziła, a teraz nie mam sama odwagi tak pozno chodzić.

Zarobiłam tu ponad 1100$ -> https://www.clixsense.com/?4020151
Płatne ankiety, wypłata od 0,01$ instant na paypal https://surveyo24.com/pl?ref=F3HgCbZH9T
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 07:46 przez 11natinka11. Edit Reason: Powód edycji: )
25-10-2017 07:38
andrew33
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 8

Wszystko tylko nie pożyczki... Kredyty i pożyczki doprowadzają do poważnych problemów..
26-10-2017 22:20
Gonzalez
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 5
Reputacja: 1 +

Do poważnych problemów prowadzą głównie chwilówki przed którymi przestrzegam! Bierze się 1tys a trzeba spłacić 5tys
23-11-2017 20:19
wrzochal11
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 21
Reputacja: 1 +

Aktualnie na rynku jest wiele chwilówek, które są bez kosztów - chodzi o tą pierwszą pożyczkę, a więc można pożyczyć kwotę X i oddać dokładnie tyle samo. Jednak wiadomo, że to nie jest rozwiązanie problemu, bo oddać to i tak trzeba będzie.
Żeby zacząć zarabiać więcej, trzeba zacząć robić coś innego niż się do tej pory robiło. To forum jest o zarabianiu w internecie i ja też tym tematem bym polecał się zainteresować.
Przy odpowiedniej pracy i zaangażowaniu można dorobić sobie to pensji. Można też oczywiście tylko z tego żyć.. ale tutaj tej pracy trzeba wykonać jeszcze dużo więcej.
Przede wszystkim polecam wszystko co związane z afiliacją, czyli marketing afiliacyjny, programy partnerskie. Jest to temat, który może pozwolić stworzyć sobie dodatkowo źródło dochodu. Tylko wiadomo, że nic nie dzieje się z dnia na dzień. Potrzeba zdobyć wiedze, a potem tą wiedze wdrażać w życie, ale czas i tak upłynie, a pieniądze zawsze się przydadzą.

MÓJ BLOG >>
Sprawdzony plan działania dający zarobek w internecie >>
Darmowy poradnik z którego dowiesz się na czym polega e-zarobek >>
24-11-2017 19:53
divinity
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 2

Dokładnie, zmień pracę lub zacznij dorabiać. Pożyczka tylko sprawi, że wpadniesz w błędne koło, a z tego ciężko ci będzie się wykaraskać.
19-12-2017 11:45
kambel
Bankrut
*

Amateur User
Liczba postów: 0

Moim zdaniem pożyczka tylko pogorszy Twoją sytuację. Może lepiej poszukać dodatkowej pracy? Wiem, że to może być trudne, skoro już pracujesz na cały etat, ale może w weekendy? Z rzeczy, które przychodzą mi jeszcze na myśl, to poczytaj blogi czy poradniki finansowe. Zerknij sobie na stronę Kruka https://pl.kruk.eu/ . Rzucił mi się tu w oczy artykuł „Jak wyjść z długów”, moim zdaniem powinnaś go przeczytać, może jakieś porady Ci się przydadzą .
14-01-2018 16:18
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS