Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze streczycielami i wyludzaczami pieniedzy na czacie..
Witam,

tez tak macie, że co tylko sie zalogujecie to ktos do was zagaduje na czacie "Witam Pana" " Obstawia Pan bukmacherke" "mam ciekawa oferte" klub bukmacherka7 czy cos tam.. proponują zakladanie kont u różnych buków i wzamian za wplacenie bukowi np 500zl. Niby, że to jakaś firma i ze kase zwracaja jak nie wejdzie.. UWAŻAJCIE i NIE zawierajcie ŻADNYCH umów ani nie wplacajcie zadnej kasy na konta prywatne czy konta bukow. Podadza Wam typy owszem ale trafne na mniejsze stawki, a na wieksza stawke typ bedzie podany przegrywajacy wiec ZAWSZE jesteście w plecy. NIE dajcie sie nabrać!!!!
Odpowiedz
[+]

Ta, też tak miałem kilka razy.
Oczywiście spławiłem wszystkich i innym też to polecam. Nie wnikajcie w rozmowy z takimi ludźmi, może zrozumieją, że nie ma chętnych i dadzą spokój..

Może dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie czatu dla użytkowników, którzy napisali np ?30 postów?
Odpowiedz
[+]
i dawajcie w okienku zglos spam. Kamil na pewno poblokuje userow i moze problem zniknie/ulegnie znacznemu zlagodzeniu
Odpowiedz
[+]
Też miałem taką sytuację 2 razy - raz odpisałem że nie interesuje mnie ich oferta, a drugi zablokowałem delikwenta co do mnie pisał.
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
[+]
Do mnie też pisał ten osobnik kilkakrotnie, ale spławiłem go szybko.
[Obrazek: sygn.png?id=155328&vtype=month]
Odpowiedz
[+]
z tego co widze to jest jeden ( na zmiennym ip/proxy) lub kilku wspolpracujacych kompanow..
Odpowiedz
[+]
Jeżeli macie do czynienia z rozsyłaniem spamu czy masowym naciąganiem na jakiś produkt/usługę kliknijcie w oknie rozmowy ikonkę "Zgłoś nadużycie/spam". Wtedy całą rozmowę otrzymuję na adres e-mail i niezwłocznie blokuję dostęp do komunikatora dla użytkownika, który rozsyła takie treści. Natomiast dla użytkownika zgłaszającego nadużycie/spam przyznawana jest nagroda w postaci reputacji.
Odpowiedz
[+]
nie wiem kto do Was pisał
do mnie wczoraj pisał: LeśnyElf
nie powiem że był namolny, ale po sprawdzeniu jego postu na Forum okazało się, że ma multikonto: MrocznyBuk
i sam zachwala własny "produkt" w tym wątku:
http://forum.zarabianie24.net/t-bardzo-s...-9383.html
co mi się strasznie nie spodobało Sad
oba konta wczoraj zbanowałem na zawsze
niestety gość ma neostrade, i pewno zmienne IP więc może powrócić pod innym nickiem Sad
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
[+]
(28-02-2013, 16:51)mirek321 napisał(a): nie wiem kto do Was pisał
do mnie wczoraj pisał: LeśnyElf
nie powiem że był namolny, ale po sprawdzeniu jego postu na Forum okazało się, że ma multikonto: MrocznyBuk
i sam zachwala własny "produkt" w tym wątku:
http://forum.zarabianie24.net/t-bardzo-s...-9383.html
co mi się strasznie nie spodobało Sad
oba konta wczoraj zbanowałem na zawsze
niestety gość ma neostrade, i pewno zmienne IP więc może powrócić pod innym nickiem Sad

W moim wypadku dokładnie te osoby pisały - wpierw MrocznyBuk a potem LeśnyElf. Cieszy więc działanie administracji co do zablokowania tej osoby. W wypadku jeśli faktycznie ma on zmienne IP to proponuję tu zgłaszać nicki tej osoby w wypadku powtórki.
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
[+]
Dante: bo mam zespół bukmacherski "profesjonalna7" mamy ponad 85% skuteczności,posiadamy również stronę internetową,dajemy gwarancję skuteczności typów albo zwrot całej gotówki
Dante: Współpracujemy z ponad 800 osobami nie tylko z Polski, ich zarobki wachają się od 4000 do 12000zł
Ja: aaaaa, to o was piszą w temacie: "Problem ze streczycielami i wyludzaczami pieniedzy na czacie.."
Dante: nie
Dante: to o moim byłym pracowniku
Dante: juz go zwolniłem
Dante: wyłudzał tylko pieniądze bez mojej wiedzy
Dante: ale dzięki niektórym osobom z tego forum został złapany na gorącym uczynku

Laie_67
Odpowiedz
[+]
jak neostrada to tzw ban na zakres to skutecznie dosc odstraszaBig Grin
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości