Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z captcha
Nie wiedzialem gdzie zalozyc ten temat wrazie zcego przepraszam ze w zlym miejscu

Problem mam z captcha od pewnegu czasu , chodzi mi o te gdzie trzeba kliknac odpowiednie kwadraciki z obrazkami ( np. kliknij gdzie sa samochody, kliknij znaki drogowe etc)

Od pewnego czasu gdy pojawiaja mi sie takie captcha po kliknieciu w obrazki znikaja i zastepuja je nowe ( mimo dobrego klikania) lub nie wyskakuja przycisk zweryfikuj tylko wciaz jest dalej i mozna tak bez konca....

Na poczatku byl to tylko jeden typ "kliknij w samochody" potem zaczelo zawieszac sie " kliknij w drogi" itd na ten moment nie moge zaliczyc nic Sad(

Ktos moze mial podobny problem ?
Odpowiedz
[+]

To jest globalny problem widocznie, dzisiaj o mało co przez wkurzenie klawiatury nie rozwaliłem przez tą captche Dodgy
Raczej nic nie da rady zrobić i trzeba czekać aż to poprawią :/

[Obrazek: makecash.png]

Odpowiedz
[+]
clean cookies oraz spróbuj na innej przegladarce. Czasami takie problemy występuja ot tak po prostu.. , czasem pomaga odświeżenie strony f5
Blog ze sprawdzonymi sposobami na zarabianie w internecie - https://zarabiajprzez24.pl

Moje stronki:
http://kytorr.wix.com/platneankiety i https://kytorr.pl.tl/

Odpowiedz
[+]
Ja tak też mam od paru dni i nic kompletnie nie pomaga.

[Obrazek: makecash.png]

Odpowiedz
[+]
Probowalem czyscic pliki cookie nawet z poziomu czyszczenia dysku i nic Tongue
Odpowiedz
[+]
strasznie dlugo sie z tym grzebia ten problem jest od dawna i teraz nieraz nawet glupie logowanie np do market agenta zamiast kilka sekund trwa kilka minut i sie tylko czlowiek przy tym nawk....aWallAngry
Odpowiedz
[+]
Też mam często problem z obrazkami antybotami i żadne czyszczenie cookies mi nie pomaga niestety
Odpowiedz
[+]
normalnie juz prawie nigdzie nie moge klikac Sad

Coraz wiecej ludzi zaczyna sie burzyc nawet na oficjalnym forum google recaptcha jest pelno postow na ten temat
Odpowiedz
[+]
A to nie jest tak, że w pewnym momencie klika się "weryfikuj" i powinno przejść?
Odpowiedz
[+]
nic z tym nie zrobisz, trzeba klikać, czasami pomaga odświeżenie samej captcha, zamienia sie w mniej wkurzające,
w niektórych można zmienić rodzaj captcha i proponuje to zrobić, lepiej wpisać jakieś słowo czy zdanie niż się irytować
Odpowiedz
[+]
Jeśli masz np do kliknięcia samochód, a obrazek zniknie po kliknięciu i pojawia się nowy to klikasz tak długo w te obrazki aż na żadnym nie będzie auta i wtedy dopiero weryfikujesz.
Odpowiedz
[+]
probowalem tego nie pomagaloTongue

teraz zmieniam na opcje glosowa i slucham cyferek hehe

co najlepsze na jednych stronach captcha dziala normalnie na innych nie Tongue
Odpowiedz
[+]
Hej od tego jest captcha ja czasami jak mam cos wyslac to przechodze w tryb incognioto wtedy odziwo captacha dziala bez problemowo.
Odpowiedz
[+]
Często mam taki problem, że robie poprawnie zadanie a i tak wyskakuje, że jest źle... Jest to strasznie wkurzające
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości