Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

[Problem] MyBrowserCash

Cześć! Mam taki problem, otóż nie mogę zarabiać na MyBrowserCash. Zarobiłem 0.25$ tylko z akniety na stronie, natomiast z programu nic - pojawiają się te reklamy, klikam w nie, powinienem dostać kasę, a nie dostaję. Po prostu po instalacji nie wyskakuje mi to do zalogowania. Loguję się, klikając PPM > Login, i nic - dalej nie nalicza. Co jest grane? Reinstalli próbowałem.
Dołączam się do pytania ale ja za to mam taki problem:
sciągam, instaluje, instalacja miała komplikacje (za kazdym razem) i nie uruchamia się, na stronie poprostu po rejestracji dostałem 0,53$ i nic więcej nie moge zrobić.

Co się dzieje z tym Surfbarrem?
spróbujcie calkowicie wyczyścić ciasteczka i pamiec podręczną przeglądarek - oczywiście tylko IE albo FF bo na innych nawet nie ma sensu próbować..ja tez wielokrotnie przeinstalowywałem program az za którymś razem sie udało
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Mi "załapał" chyba za 6 razem......
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

mi dziala super! przy instalacji tego nowszego ich programu wyskocył błąd ale dalem ignoruj i poszło.

Pieniadze nalicza dzis nie bylo mnie do wieczora w domu a nabiło mi jak do tej pory 1.27$ (mam 52 poleconych)

módlmy się aby nigdy nie zescamił się Wall

Polskie centrum informacji o BannersBroker: http://bb-news.pl

(16-12-2011, 22:46)jackthekiller napisał(a): spróbujcie calkowicie wyczyścić ciasteczka i pamiec podręczną przeglądarek - oczywiście tylko IE albo FF bo na innych nawet nie ma sensu próbować..ja tez wielokrotnie przeinstalowywałem program az za którymś razem sie udało

Obecnie 90% reklam nie jest zależnych od posiadanej przeglądarki i powinny się uruchamiać na każdej. Jeśli ktoś ma problemy proponuje:
1. Zainstalować (przeinstalować) Frameworka Najlepiej wersja 4.0.
2. Sprawdzić czy jakiś antywir go nie blokuje.
3. Wyłączyć Firewalla lub dodać wyjątek do zapory systemowej.
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
Spróbuję z Chace, lecz nie wiem, czy się uda :/
//Edit: Nie pomogło, nie wiem, jak do końca wyczyścić chace. Help! próbowałem reinstall 10 razy i nic. Poda ktoś linka do tego, gdzie trzeba się zalogować po rejestracji?
Ja uzywam chrome i juz nawet pojawily sie pelnoekranowe reklamy takze na kazdej przegladarce oficjalnie dziala
[Obrazek: B4Oji.png]
Tak jak pisałem problem nie tkwi w przeglądarkach tylko w systemie, swojego czasu miałem problem z 20$ ponieważ instalował mi się z problemem i uruchamiał mi się ale bez reklam i nic nie pomagało. Dopiero pomógł format C Smile
ze strony
> The Chrome Addon is Now Available In The Software! <
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM