Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezentacja :D
Siemka, nie posiada ktoś może jakiejś prezentacji dotyczącej elementów i przekroju jakiegoś środka transportu ;p?
Lub znalazł by się może ktoś kto by takową wykonał, potrzebna mi do piątku, a prezentacje nie są moją mocną stroną Sad
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]

Poszukaj gotowca na chomikuj, przerób i będzie ok Big Grin
Odpowiedz
[+]
Thumbs Up 
Napisanie pracy i zrobienie prezentacji maturalnej na maturę ustną z języka polskiego jest według mnie na poziomie podstawowym, tak powinny wyglądać testy szóstoklasistów a nie matura... w żadnym stopniu nie odzwierciedla wiedzy
Odpowiedz
[+]
Ale, w sumie to że o co Ci chodzi Big Grin?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
[+]
Big Grin 
Ja również uważam że napisanie pracy maturalnej oraz zrobienie do niej prezentacji nie jest naprawdę niczym trudnym wystarczy tylko trochę chęci, przeraża mnie to że ludzie chcą ją zamawiać i za nią płacić
Odpowiedz
[+]
Też jestem tego samego zdania skoro ludzie wpadają na tak genialny pomysł żeby kupić gotową pracę, to aż strach pomyśleć co będzie przy pisaniu pracy magisterskiej, bo uważam że jeżeli ktoś zdaje maturę to z myślą o tym żeby pójść na studia
Odpowiedz
[+]
Brick 
Niedawno słyszałem że ten poroniony pomysł z prezentacją maturalną od przyszłego roku odchodzi w niepamięć i najwyższy czas a nawet szkoda że tak późno, sam zdawałem taką maturę i uważam że w żaden sposób nie odzwierciedlało to naszej wiedzy
Odpowiedz
[+]
Na prezi mozna znaleźć ale nie da sie pobrać i mozna korzystać jedynie online
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości