• 21 głosów - średnia: 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prawo prywatne i prawo publiczne
Potrzebujesz pomocy prawnej z prawa karnego , cywilnego lub innego ?
Zarejestruj się na froum : http://forumprawne.org/
Pomogą ci w pare minut Smile
Mam nadzieje ,że przyda ci się strona 23_132_5
  Odpowiedz

Po pierwsze to obowiązkowa znajomość KONSTYTUCJI

(17-03-2013, 15:45)punknotdead napisał(a): Potrzebujesz pomocy prawnej z prawa karnego , cywilnego lub innego ?
Zarejestruj się na froum : http://forumprawne.org/
Pomogą ci w pare minut Smile
Mam nadzieje ,że przyda ci się strona 23_132_5

I tak powinno być w kancelariach polskich prawników .
Niestety nieznajomość prawa szkodzi wszystkim obywatelom bez wzgledu na ich zamożność i status społeczny.Bo często Nie wiemy jakie nam przysługują prawa do obrony ale także często nieświadomie je łamiemy Big Grin

Na szczęście INTERNET jest wolny i nieograniczony .
Jest w nim wszystko i dla wszystkich ludzi na świecie, nie wieżysz sprawdź .
ClapClapClapClapClapClapClap

Jeśli nie będziemy przestrzegali konstytucji INTERNET UMRZE dosłownie.
W USA był CUD bo prawa fizyki niezadziałały w 2001r i kilku obcokrajowcom udało się zmienić Konstytucję USA,
INTERNET+KONSTYTUCJA=PIENIĄDZE WSADŹ DUPĘ MARIONTKOWYM POLITYKOM I ELICIE BANKIERÓW
[Obrazek: ?username=maslanka80]
  Odpowiedz

Potrzebuję porady w jednej sprawie. W związku z wypadkiem, który miałem parę miesięcy temu straciłam możliwość wykonywania wcześniejszego zawodu, co stanowi dla mnie duży problem. Od znajomych dowiedziałam się, że można liczyć na dodatkowe odszkodowanie w związku z tym, jednak nie do końca wiem co powinnam z tym zrobić. Mogę w takim przypadku skorzystać z usług specjalistów? Co radzicie? Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz

Witam, podłączę się pod temat z moim problemem prawnym. Zwracam się do Was z prośbą o radę. Jakiś czas temu zostałam potrącona przez samochód, trafiłam do szpitala, teraz uczęszczam na rehabilitację, na którą muszę dojeżdżać do innego miasta. Czy w związku z tym mogę liczyć na zwrot kosztów leczenia i dojazdów? Jak myślicie, co powinnam zrobić?
  Odpowiedz

A ja mam pytanie - natrafilem na portal xxx i wiem, ze firmy panstwowe musza skladac zamowienia publiczne, przetargi itp. Mam wiec pytanie - czy ten portal to oficjalny portal rzadowy, czy tez jakas prywatna inicjatywa? Pomysl wydaje sie dosc dobry??

Notatka od kytorr, 28-02-2016 20:49:

reklama pod płaszczykiem pseudopytania

Odpowiedz

Dane Kontaktowe

Creative Services Group

Rentowna 6/27, 93-310 Łódź

to chyba jasne..
  Odpowiedz

(26-11-2015, 02:10)kasiulaulka napisał(a): Potrzebuję porady w jednej sprawie. W związku z wypadkiem, który miałem parę miesięcy temu straciłam możliwość wykonywania wcześniejszego zawodu, co stanowi dla mnie duży problem. Od znajomych dowiedziałam się, że można liczyć na dodatkowe odszkodowanie w związku z tym, jednak nie do końca wiem co powinnam z tym zrobić. Mogę w takim przypadku skorzystać z usług specjalistów? Co radzicie? Macie jakieś pomysły?

Wszystko zależy od okoliczności wypadku. Istnieje spora szansa na podwyższenie odszkodowania.

(30-11-2015, 20:13)ewwiool napisał(a): Witam, podłączę się pod temat z moim problemem prawnym. Zwracam się do Was z prośbą o radę. Jakiś czas temu zostałam potrącona przez samochód, trafiłam do szpitala, teraz uczęszczam na rehabilitację, na którą muszę dojeżdżać do innego miasta. Czy w związku z tym mogę liczyć na zwrot kosztów leczenia i dojazdów? Jak myślicie, co powinnam zrobić?

Możesz liczyć na pełny zwrot poniesionych kosztów, powstałych strat.
Jednakże zależne jest to od sytuacji.
Pomogę w:
MXR, CS,
PaidVerts,
TM,

Odpowiedz

Witam,
W wyniku awarii kanalizacji zalałem mieszkanie sąsiadowi. Moje mieszkanie nie było ubezpieczone, jego przeciwnie. Czy mogę ubezpieczyć swoje mieszkanie wstecz? Polecono mi kontakt z firmąxx

Notatka od kytorr, 14-02-2018 00:13:

seo/reklama/pozycjonowanie

Odpowiedz

Z tego co słyszałem to wstecz nie można ubezpieczyć, to by było zbyt piękneSmile Chyba czekają Cie spore kosztyWink Co do firmy, to pomogli mi uzyskać wysokie odszkodowanie po śmierci mojego ojca xx

Notatka od kytorr, 14-02-2018 00:14:

seo/reklama/pozycjonowanie

Odpowiedz

Dzień dobry

Ktoś tutaj ostatnio wspominał o swoim przypadku z ubezpieczalnią jak nie skompletował całej dokumentacji czy w dokumentacji były błędy już nie pamiętam ,w każdym razie strasznie mu się ta procedura ciągnęła i chciałbym tego uniknąć.pamięta może ktoś coś takiego??
  Odpowiedz

znalazłem https://codex.org.pl/odszkodowania/odszk...c-sprawcy/ dobre źródło informacji na które trafiłem .może ktoś też skorzysta więc proszę Smile
  Odpowiedz

Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie Smile
  Odpowiedz

(13-02-2018, 21:55)trefa napisał(a): Witam,
W wyniku awarii kanalizacji zalałem mieszkanie sąsiadowi. Moje mieszkanie nie było ubezpieczone, jego przeciwnie. Czy mogę ubezpieczyć swoje mieszkanie wstecz? Polecono mi kontakt z firmąxx

nie da się ubezpieczyć wstecz
  Odpowiedz

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...
  Odpowiedz