• 37 głosów - średnia: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczki społecznościowe.
Witam.

Czy warto inwestować w pożyczki społecznościowe - social leading? Czy sąto bezpieczne inwestycje?

A może ktoś już zaczął "społecznie pożyczać"- niech się podzieli z nami swoimi spostrzeżeniami. Osobiście mam wielką ochotę zacząć inwestować w ten sposób, ale chcę poznać Wasze zdanie.
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]
  Odpowiedz

cierpliwosc w takich przypadkach jest potrzebna
ale ogolnie warto jesli oczywiscie nienastawiasz sie na zysk np 50% rocznie itp
  Odpowiedz

Czyli warto... Jakoś muszę uzbierać kasę, na moje "niecne plany" inwestowania. Smile))
  Odpowiedz

A jak mi wyjaśnisz trochę co to te pożyczki społecznościowe to wtedy ci doradzę. Tongue
  Odpowiedz

jak można doradzać jesli troche sie wyjaśni

GiJey bądźmi poważniSmile
  Odpowiedz

Bo ja jeżeli zrozumię temat to umiem doradzić w danej dziedzinie z moim doświadczeniem
  Odpowiedz

jak mozna mieć doswiadzenie skoro sie nei zna i nie rozumie tematu
  Odpowiedz

Pożyczki społecznościowe (z ang. Social Leading) - grupa inwestorów - najczęściej nie znanych sobie; zbiera kasę dla kogoś kto chce pożyczyć daną kwotę. Najczęściej jest to za pomocą specjalnych serwisów - w Polsce kokos.pl (to nie jest żadna reklama - co by nie było żadnych ale potem)
  Odpowiedz

Witam warto naprawde inwestowac sam jestem inwestorem w nowym portalu gdzie zachecam do inwestycji lub pozyczania bilonko.pl sprawdzony portal
  Odpowiedz

a ile % można zarobić na takim inwestowaniu w porównaniu do ryzyka nieodzyskania funduszy?
  Odpowiedz

dla mnie to ściema
  Odpowiedz

Ryzyko spore, dlatego trudno mi się przekonać do tej inwestycji,,,,sorry...
  Odpowiedz

Mniejsze ryzyko jest w PożyczkoPosiadaczu. Co prawda to nie social lending, ale też chodzi o zarabianie na pożyczkach i już mówię, jak to mniej więcej wygląda. Jako uczestnik systemu (bo wpierw podpisuje się umowę dostępu do systemu) zostają Ci przedstawione oferty kupna konkretnych pożyczek. Załóżmy, że akceptujesz dwie oferty:
a) pożyczka na 4500 zł
b) pożyczka na 1200 zł

Podczas zakupu dostajesz rabat (nie mam możliwości określenia Ci jego dokładnej wysokości, bo zależy ona od czasu spłaty, kwoty pożyczki i kilku innych czynników), więc pożyczkę a) kupujesz przykładowo za 3 600 zł, a pożyczkę b) za 1000 zł. Kupienie pożyczki oznacza, że stajesz się jej właścicielem (nabywasz prawa majątkowe). Teraz następuje spłacanie kwoty pożyczki wraz z odsetkami przez osobę, która tę pożyczkę zaciągnęła. Jeśli ta osoba przez 3 miesiące nie spłaci swojej raty, firma odkupuje od Ciebie tę pożyczkę i windykuje ją we własnym zakresie.

Średni przychód uczestników PożyczkoPosiadacza po 10 miesiącach to 21,47%. Polecam oczywiście zajrzeć na oficjalną stronę, bo tu mogę napisać tylko skrótowo o co chodzi, a wszystkie szczegóły są właśnie na www.pozyczkoposiadacz.pl.
  Odpowiedz

Wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w pożyczki zapraszamy na platformę www.rockefeller.com.pl.
Na chwilę obecną współczynnik spłacalności pożyczek wynosi 97% a przy skorzystaniu z Programu Zwrotu Kapitału ryzyko straty jest praktycznie wyeliminowane.
  Odpowiedz