Ocena wątku:
  • 39 głosów - średnia: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozycjonowanie za darmo
(27-09-2014, 14:27)extralucjol95 napisał(a): Samodzielne pozycjonowanie wymaga olbrzymiej ilości czasu i wiedzy. Jeżeli ktoś myśli, że da się wypozycjonować stronę w 5 min, to jest w wielkim błędzie. Nikomu nie polecam takiej metody. Szkoda czasu i nerwów.

Szybkie pozycjonowanie to spore ryzyko. Łatwo dostać bana, google może wykryć podejrzane linki i pozycjonowanie będzie daremne... Fakt lepiej zlecić sprawę profesjonalistomGreat
Odpowiedz
[+]

"Szybkie pozycjonowanie to spore ryzyko. Łatwo dostać bana, google może wykryć podejrzane linki i pozycjonowanie będzie daremne... Fakt lepiej zlecić sprawę profesjonalistom"
Nie każdego stać na firmę. Nie każdy chce angażować firmy zewnętrzne. Nie każda firma jest uczciwa, nie każda stosuje tylko tzw. white seo. Wszystko zależy od budżetu, chęci i wiedzy. Jak się nie stosuje zakazanych technik, ma się czas i chęci to się bana nie wyłapie bo niby za co...
Odpowiedz
[+]
Można pozycjonować też samemu ale tu wymagane jest dużo nauki i praktyki. Jest dużo ebooków, blogów, for, kursów, filmów o seo. Wystarczy się zagłębić w temat i może po jakimś czasie staniesz się ekspertem efekty zdobytej wiedzy mogą być naprawdę ciekawe i przynosić ładny dochód do dopóki nie spr spróbujesz nie dowiesz się jak to jest...
[Obrazek: rc.gif]
Odpowiedz
[+]
Pozycjonowanie na własną rękę nie jest zbyt dobrym pomysłem. Można przecież dorobić się filtra od google a tego cieżko się pozbyć. Lepiej zlecić pozycjonowani profesjonalnej firmie takiej jak ta seofabryka.pl i mieć spokojne sumienie. Ja jestemw trakcie tworzenia firmowej strony i też będę ją pozycjonowała tzn zlecę to komuś.
Odpowiedz
[+]
Mimo wszystko zawsze można pomoc takiej firmię i zrobić coś na własną rekę. Kazdy sie przecież liczy.
Odpowiedz
[+]
Nie ma czegoś takiego jak pozycjonowanie za darmo. Po pierwsze twój czas też kosztuje. Musisz napisać teksty, wyszukać katalogi, zapłacić za kody dostępu, wyszukać wątki na forach, blogach itp.... Na blogu funkymedia.pl znajdziesz ciekawy artykuł odnośnie kosztów pozycjonowania: http://funkymedia.pl/pozycjonowanie-na-wage-zlota.html
Przeczytaj uważnie zestawienie kosztów i zobaczysz, że za darmo nie da się tego zrobić...
Odpowiedz
[+]
Nie do końca się z tym zgodzę ja bez katalogowania i linkowania oraz na 3 miesięcznej domenie mam 3 wpisy na 1 stronie google
Odpowiedz
[+]
Dobry poradnik, skorzystam
Odpowiedz
[+]
Moe juz byc dawno nie wazny, to jest sprzed kilku lat przeciez.
Odpowiedz
[+]
Nie istnieje darmowe pozycjonowanie. To wszystko kosztuje. Zwłaszcza dzisiaj.
Odpowiedz
[+]
Jaka jest dobra sprawdzona agencja do pozycjonowania? Najlepiej niedroga i żeby działała czysto co do zasad google.
Odpowiedz
[+]
Jak nie istnieje darmowe pozycjonowanie haha przecież ja ani grosza nie wydałem, a moje wpisy są wysoko 1-2 strona na dane frazy.
Odpowiedz
[+]
To podziel się jak to zrobiłeś Big Grin
Odpowiedz
[+]
(06-04-2013, 14:11)makingmoney napisał(a): Niektórzy są leniwi do tego stopnia, że zlecają pozycjonowanie komuś innemu, mimo ze sami umieją Tongue

Nie chodzi o lenistwo, pozycjonowanie to proces długotrwały (jeśli ma być skuteczne), wymagający systematyczności. Nie każdy ma czas na zajmowanie się tym.
Odpowiedz
[+]
Ja polecam stronę www.pozycjonowanie24.com.pl
Odpowiedz
[+]
Szukacie bardzo dobrej jakości szkolenia z zakresu Google Analytics, Google Tag Managera lub Optymalizacji Współczynnika Konwersji ? Jeśli tak to koniecznie zobaczcie na najnowszą ofertę firmy Conversion który gwarantują wam xxxgoogle analytics[/url] na najwyższym poziomie, znacznie podniesiecie swoje kwalifikacje !
Odpowiedz
[+]

Techniki pozycjonowania zmieniają się wraz z algorytmami google, więc jeśli kurs nie jest aktualizowany, po pewnym czasie staje się bezwartościowy. Zresztą podstawy mozna za darmo wyszukać w sieci, a później pozostają testy i nauka na błędachWink
Odpowiedz
[+]
Od dłuższego czasu współpracuje z https://afterweb.pl/
Śmiało mogę polecić podejście i efekty pracy.

Nie tylko pozycjonowanie stron ale i take tworzenie już zoptymalizowanych.
Odpowiedz
[+]
Pozycjonowanie nie jest wcale tak proste, swoją drogą nie każdy ma na to czas. Co więcej jeśli nie znamy się za bardzo na pozycjonowaniu działania na własną rękę mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego najlepiej skontaktować się z agencją marketingową, która sprawi, że nasza strona zajmie wysokie pozycje.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości