Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pozycjonowanie

Siemka, szukam szybkiego, w miarę taniego ale skutecznego sposobu na podbicie PR mojego forumSmile

Może ktoś zajmuje się katalogowanie lub coś takiego, to jestem skłonny zapłacić za dodawanie do katalogów itp.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Unikalny kod + optymalizacja strony i zdobywanie linków, ale ważna uwaga... ponieważ temat nazywa się "pozycjonowanie" a w jego treści pytasz o podbicie PR forum. Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i muszę Ciebie poinformować, że PR to tylko wyznacznik jakości strony przez Google. PR nie ma większego wpływu na pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
Odpowiedz
Chodzi mi o to i o to, forum mam już w TOP10 jako forum ogólnotematyczne, teraz pracuję nad wielotematycznym.
Dziś kupiłem katalogowanie forumSmile
O co chodzi z unikalnym kodem?

Odpowiedz
Gdzie kupiłeś katalogowanie i za ile ?? Unikalny kod, czyli wszystko w porządku, słowa kluczowe, anchor, opis, wyznaczniki H1 , h2, podkreślenia itp ? Smile A po co Ci PR ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Wszystko się przydaSmile
Na allegro od osoby z dobrymi komentarzamiSmile
Treść wymyśla sam, moja by była znając życie lipna, nie wiem jak tam z dodatkami, ale i tak mnie taniej wyjdzie, bo jak miał bym sam katalogować, to albo płatne, albo linki zwrotne a tego nie chcę.

Odpowiedz
Podasz adres? Sam kiedyś kupiłem, wystawiłem pozytywa ponieważ strona znalazła się w katalogach, szkoda tylko, że po 2 miesiacach nie miałem żadnego linka Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
http://allegro.pl/pozycjonowanie-300-wpi...57093.html

19,90 niewielki wydatek, a może pomóc, jak mi coś kasy wpadnie to jeszcze jakieś kupię.

Odpowiedz
Raczej nie zaszkodzi ale i też nie pomoże na taką frazę.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
Odpowiedz
(18-03-2012, 17:31)Svirus napisał(a): Raczej nie zaszkodzi ale i też nie pomoże na taką frazę.

MoveR nie ma pojęcia o pozycjonowaniu a zabiera się za to, wyrzuca
pieniądze tylko w błoto, ale to jego sprawaWall
Odpowiedz
Co za gość... pytałem czy to dobre, odpowiedział dobre, dobra nie wiem to nie wiem, moja sprawa co będę robił z moimi pieniędzmi.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości