• 42 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozycjonowanie
Siemka, szukam szybkiego, w miarę taniego ale skutecznego sposobu na podbicie PR mojego forumSmile

Może ktoś zajmuje się katalogowanie lub coś takiego, to jestem skłonny zapłacić za dodawanie do katalogów itp.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Unikalny kod + optymalizacja strony i zdobywanie linków, ale ważna uwaga... ponieważ temat nazywa się "pozycjonowanie" a w jego treści pytasz o podbicie PR forum. Chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i muszę Ciebie poinformować, że PR to tylko wyznacznik jakości strony przez Google. PR nie ma większego wpływu na pozycję strony w wynikach wyszukiwania.
  Odpowiedz

Chodzi mi o to i o to, forum mam już w TOP10 jako forum ogólnotematyczne, teraz pracuję nad wielotematycznym.
Dziś kupiłem katalogowanie forumSmile
O co chodzi z unikalnym kodem?

Odpowiedz

Gdzie kupiłeś katalogowanie i za ile ?? Unikalny kod, czyli wszystko w porządku, słowa kluczowe, anchor, opis, wyznaczniki H1 , h2, podkreślenia itp ? Smile A po co Ci PR ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

Wszystko się przydaSmile
Na allegro od osoby z dobrymi komentarzamiSmile
Treść wymyśla sam, moja by była znając życie lipna, nie wiem jak tam z dodatkami, ale i tak mnie taniej wyjdzie, bo jak miał bym sam katalogować, to albo płatne, albo linki zwrotne a tego nie chcę.

Odpowiedz

Podasz adres? Sam kiedyś kupiłem, wystawiłem pozytywa ponieważ strona znalazła się w katalogach, szkoda tylko, że po 2 miesiacach nie miałem żadnego linka Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

http://allegro.pl/pozycjonowanie-300-wpi...57093.html

19,90 niewielki wydatek, a może pomóc, jak mi coś kasy wpadnie to jeszcze jakieś kupię.

Odpowiedz

Raczej nie zaszkodzi ale i też nie pomoże na taką frazę.
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
  Odpowiedz

(18-03-2012, 18:31)Svirus napisał(a): Raczej nie zaszkodzi ale i też nie pomoże na taką frazę.

MoveR nie ma pojęcia o pozycjonowaniu a zabiera się za to, wyrzuca
pieniądze tylko w błoto, ale to jego sprawaWall
  Odpowiedz

Co za gość... pytałem czy to dobre, odpowiedział dobre, dobra nie wiem to nie wiem, moja sprawa co będę robił z moimi pieniędzmi.

Odpowiedz

Koli,
Pisząc "unikalny kod" nie miałem na myśli znaczników h1, h2, h3 na swoim miejscu, bo to jest juz optymalizacja kodu. Chodziło mi o unikalny design, templatkę. Wrzucając darmową templatkę na bloga trzeba mieć świadomość, że max. PR jaki da radę z niego wyciągnąć to góra PR=3, sporadycznie bywa PR=4. Niestety wyżej już trzeba mieć unikalny kod - Google zwraca na to uwagę. Używanie darmowej templatki, z której korzysta kilka tys. innych stron powoduje, że kod naszej strony nie jest unikalny, a z tego bardzo wysokiego wysokiego PR się nie uzyska.

MoveR,,
co do Twojej inwestycji... Oczywiście każdy decyduje na co przeznaczy swoje środki finansowe. Skoro pytasz nas o zdanie czy dobrze zrobiłeś kupując katalogowanie powiem Ci, że o ile sprzedawca wywiąże się z umowy to na pewno coś tam zyskasz Smile linkuj, linkuj i jeszcze raz rozsądnie linkuj...

Głupotę na pewno byś zrobił gdybyś kupił np. AmniADD'a za 5 stówek dla jednej strony
  Odpowiedz

W programy pozycjonerskie się nie bawię. Czekam kiedy będzie to sprawdzenie PR przez Google, marzec powoli zmierza ku końcu, także może niedługoSmile

Odpowiedz

Zależy co chcesz osiągnąć z tego forum, bo jak pisałeś 5 tys w 4 miesiące to jest nie możliwe bez sporej inwestycji, np programów takich jak kamil napisał.
Jak chcesz ciułać grosze to oczywiście po co kupować programy.
Druga sprawa to wykupując katalogi czy artykuły i wybierając taką frazę na którą ludzie nie wchodzą to nie ma sensu, po trzecie umieszczając linki zwrotne do katalogów na swojej stronie to już jest całkowicie brak wiedzy jeżeli chcesz uzyskać dobry PR.
Pisaliśmy na gg wysłałem Tobie filmiki wyjaśniłem wszystko a ty robisz swoje.
Jeżeli będziesz popełniał takie błędy to z pewności nie uzyskasz dobrego PR.

Cytat:Głupotę na pewno byś zrobił gdybyś kupił np. AmniADD'a za 5 stówek dla jednej strony

Zależy na jaką frazę by się porwał np. "forum" to z pewnością byś nie wypromował do pierwszej top 10 bez użycia tego programu i tworząc własne strony zaplecze.

Odpowiedz

Uświadomiłem się, że nie opłaca się tyle inwestować i powoli to robię, na SeoPilocie jakoś idzie (dziś dostałem pierwsze 54 zł), i póki co pozycjonuję się tam. Mam 400 zł na pozycjonowanie to na razie się nie śpieszę.

Odpowiedz

jaka masz stawke w seopilocie?

edyta:
wylacz sobie w boksie "seopilot.pl" prosisz sie o bana
  Odpowiedz

(18-03-2012, 18:31)Svirus napisał(a): Raczej nie zaszkodzi ale i też nie pomoże na taką frazę.

Ja z Allegro mam raczej odmienne zdanie Sad Po zakupach tam moim stronom linki dość mocno zaszkodziły Sad Mam tylko jednego sprzedawcę u którego kupuje linki i linkuję nimi zapleczeSmile Z reszty nie korzystam Tongue Wolę takie strony:
OPISY STRON I BLOGÓW
Ta akurat jest moja wiec jak ktoś chce to tam jest regulamin, na hasło "zarabianie24" zmienię linki na nofollow aby lepiej działały Smile
Mam nadzieję, że administracja nie potraktuje tego jako spamu bo nie mam z tego żadnych korzyści poza unikalnym tekstem do waszych stron Smile
  Odpowiedz

Co do allegro to ja z reguły korzystam z usług FIRM. Przenigdy nie skorzystam z takiej lub podobnej usługi, którą oferuje osoba prywatna. Po prostu nie mam zaufania.
  Odpowiedz

A wiesz, że od takiej osoby możesz uzyskać niższe ceny? Poprostu trzeba wiedzieć o co pytać, bo w przeciwnym razie i firma może cie oszukać.
  Odpowiedz

Ogólnie to są sposoby na manipulacje PR a ten wskaźnik nie jest już tak bardzo brany pod uwagę przez google jak kiedyś.
  Odpowiedz

Podstawą dobrego pozycjonowania jest analityka internetowa.

Notatka od GiJey, 22-07-2014 13:08:

Pozycjonowanie

Odpowiedz

Ostatnia aktualizacja google dała co niektórym stronom popalić. Oberwało sie również i mojej stronie. Pomimo tego, że stronę mam nową ( nie ma jeszcze roku ) dobre pozycje spadły. W trakcie kreowania strony starałem się o dobrze wykonaną optymalizację. Jak na razie nie dodawałem jej do katalogów, artykułów tylko starałem się robić wszystko według wytycznych google. Nowy algorytm google doczepia sie m.in. stron z nienaturalnymi linkami, więc jeśli komus własnie teraz strona spadła w wynikach to może to nie być ban lub filtr ale nowa aktualizacja google.

Odpowiedz

Nie piszę tylko dlatego, że zajmuje się pozycjonowaniem i kreowaniem wizerunku w Internecie, ale naprawdę firmy coraz częściej dostrzegają fakt, że klienci rozpoczynają szukanie produktu czy usług od Internetu i wyszukiwarki Google. Dlatego warto zadbać o to, aby być wysoko na interesujące nas frazy.
  Odpowiedz

Wracając do głównego wątku,czyli do pozycjonowania chciałam Wam podesłać fajną firmę,która jest niedroga,rzetelna i profesjonalna. Jest to firma Panet , która pozycjonuje oraz optymalizuje strony internetowe,dzięki czemu można w bardzo krótkim czasie wskoczyć na szczyt wyników wyszukiwania w Google i przede wszystkim zyskać nowych klientów.

Notatka od GiJey, 22-07-2014 13:09:

Pozycjonowanie

Odpowiedz

Masz racje pozycjonowanie dla wielu firm jest najlepszym rozwiązaniem .Dzięki temu wysoko znajdujemy się w wyszukiwarce Google . Dla szukających od razu wpadamy w oko.

Notatka od GiJey, 22-07-2014 13:09:

Pozycjonowanie

Odpowiedz

Rainbow 
Osobiście nie zleciłbym pozycjonowania firmie, która bierze np 100 zł za miesiąc bo wiem, że najwięcej pracy jest na początku, a oni biorą tyle samo za każdy miesiąc. Pamiętaj, że takie firmy także mogą zaszkodzić, ponieważ jeżeli używają nielegalnych technik pozycjonowania to Google może zbanować stronę, a wtedy pozostaje kupić nową domenę.
  Odpowiedz

Kolejna reklama...
  Odpowiedz

Też uważam, że wynajęcie firmy to dobry sposób. Warto chyba zainwestować w ludzi, którzy się zajmują profesjonalnie SEO, ja tak zrobiłam i współpraca z ####### układa się bardzo dobrze. Jak się samemu tego nie potrafi wykonać (ja sobie kompletnie z tym nie radziłam) to chyba najlepiej powierzyć to dobrej firmie.
  Odpowiedz

Mysle ze z czasem kazdy sobie da rade swoja strone wypozycjonowac i nauczy sie przy okazji samemu jak to sie robi, jednak jak sie nie chce na to spedzac czasu to warto sie rozejrzec za firma ktora nam w tym pomoze.

Smile
  Odpowiedz

Mój ulubiony sposób pozycjonowania jest prosty. Każdy może sobie sam poradzić, albo zlecić to komuś jak nie ma na to czasu, a bez jego poświęcenia nie da się nic zrobić. Wczoraj komuś o tym pisałem i nazwałem to wtedy systemem ABC. Mogę to opisać szczegółowo, tutaj tylko w skrócie. Oczywiście potrzebna jest wiedza, by szło to sprawnie, ale każdy jakoś zaczynał.

A - robimy linki jak najlepszej jakości się da, za darmo, kupione, wszystko co reklamuje naszą stronę i daje nam linki (dużo można by pisać o tym i faktycznie potrzeba wiedzy, większość da się znaleźć na blogach i forach w sieci, zwłaszcza zachodnich, czasem kursy i szkolenia).
B - robimy linki przy pomocy narzędzi, które automatyzują proces linkowania i tymi linkami linkujemy wszystkie linki z grupy A, tym samym wzmacniając je. Potrzeba dobrych narzędzi płatnych i właściwej konfiguracji.
C - dodajemy wszystkie linki do systemów indeksujących, co sprawi, że wszystko zostanie odnalezione przez wyszukiwarki.

Robienie tylko A to się nazywa White Hat SEO (lekko naciągany), robienie tylko B to się nazywa Black Hat SEO , robienie ABC to się nazywa Grey Hat SEO.
  Odpowiedz

Mi udało się samemu wypozycjonować jednego bloga na interesujące mnie frazy do pierwszej dziesiątki, a na niektóre nawet do pierswszej trójki, podstawa to oryginalna zawartość, w miarę częste aktualizacje, bycie w zgodzie z wytycznymi wujka GSmile, pozyskiwanie dobrych linków, optymalizacja witryny, dobry pagespeed i wiele wiele innych czynników. Tak więc albo dużo nauki i czasu, albo trzeba zlecić to firmie.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości