Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Poszukuję programu podobnego do okazje-cenowe.pl

Szukam programu partnerskiego podobnego do okazje-cenowe.pl

Chodzi o to żeby płacili coś w podobie do tego:

Dodatkowo za każde kliknięcie w banner lub link i skierowanie nowej osoby na stronę serwisu OKAZJE-CENOWE.pl
- Ty otrzymasz 10 groszy

Niby fajne sposób łatwy kupujesz na 20$2Surf 1000 Kliki za 2$ to jest jakieś 5,60 zł a dostajesz 1000 x 0,1 zł = 100 zł

Jednak zawsze jest jakieś ALE

na każde 100 kliknięć w baner musi przypadać jedno wykupione KONTO PEŁNE - jeśli użytkownik uzyskał np. 50 zł premii i ma 300 kliknięć w baner, to aby uzyskać odpowiednią proporcję musi mieć minimum 3 osoby które z jego polecenia zamówiły i opłaciły dostęp do KONTA PEŁNEGO

Więc teraz szukam jakiegoś programu partnerskiego gdzie nie ma takiego warunku do wypłaty
Odpowiedz
To typowe zabezpieczenie przed nadużyciami tego właśnie typu... Nie sądzę byś znalazł program bez zabezpieczeń jakiegokolwiek typu a nawet jeśli to przed wypłatą sprawdzą i skasują konto Ci. Nie wiem czy jest sens tak kombinować zamiast uczciwiej zająć się promocją Wink
Odpowiedz
zobacz tutaj:

edit mirek321
usunięto reflink

Odpowiedz
Taki program będzie Ci bardzo trudno znaleźć, chyba podobny program miało ceneo , gdzie dostawało się 10 groszy za kliknięcie w baner przekierowujący na stronę główną, ale mogę się mylić . Zapraszam na stronę moje finanse gdzie można się zapoznać z ofertami kilku ciekawych PP i co najważniejsze sprawdzonych i wypłacalnych.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości