Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Poszukuję osoby do współpracy.

WitajcieBig Grin
Potrzebuję osoby która potrafi wykonywać strony wraz z grafiką, a pod co?
Pod radio internetowe, pomysł nie nowy, ale chcę je założyć, ponieważ mam spore ambicje co do tego oraz mam mało zajęcia w domu, a zima idzie to jeszcze mniej;]
Ja bym zajął się innymi sprawami, serwery itp.
Z czasem strona mogła by przynosić zyski, ale to może tak, a może nie, jak tak się stanie to dzielimy się zyskami.
To tyle z mojej strony. Oczekuję na jakieś osoby zainteresowane.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Słaby pomysł. No chyba że puszczałbyś jakąś super rzadką i mało znaną muzykę której nie puszczają od tak w radiu i zainwestowałbyś w sporą reklamę.

Cytat:Z czasem strona mogła by przynosić zyski, ale to może tak, a może nie, jak tak się stanie to dzielimy się zyskami.
Jak rozumiem zakładasz wtedy DG i opłacasz Zaiksy itd. ?

Chęci może i masz ale padło by zapewne po roku (czyli jakby darmowa domena .pl by się skończyła i trzeba zacząć płacić a zysków 0). Nie mniej życzę powodzenia jeśli ktoś by zechciał Ci pomóc
Odpowiedz
A po co brać domenę za free, wolę zapłacić wcześniej więcej i potem mniej, spokojnie, jak by się rozrosło to i ZAIKS nie jest problemem, jak ma się pasie to trzeba w nie inwestować, znam ludzi który wydaja po 4 tyś na kołowrotki do wędek;]
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Zyski może przynieść każda pasja. Wystarczy ją rozwijać kreatywnie i z radością do niej.

Życzę powodzenia, ponieważ ja bym ci chciał pomóc ale grafiką sie nie zajmuje tylko innymi rzeczami zwiazanych ze stronami
Odpowiedz