Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradzisz-sobie.pl - Moja droga do przedsiębiorczości
[Obrazek: V2.png]

Poradzisz-sobie.pl to blog, na którym opowiadam o finansach, przedsiębiorczości, podróżowaniu, spełnianiu marzeń, zarządzaniu i inwestowaniu.

Głównym tematem bloga jest przedsiębiorczość. Pokazuję świat finansów w formie opowiadań wziętych z mojego życia.
Dzięki doświadczeniom zebranym na forum, na forexie i przy zarządzaniu finansami, pokazuję jak to wszystko wygląda w praktyce.

Blog piszę już prawie rok. Przez ten czas chciałem zebrać doświadczenia i wyrobić się w pisaniu, byście mogli otrzymywać artykuły naprawdę dobrej jakości.
Miesiąc temu rozpoczęła się "nowa era" bloga Poradzisz-sobie.pl.

Ustaliłem konktretne cele i strategie. Tematem przewodnim stała się przedsiębiorczość w szerokim wydaniu.

Zapraszam na Poradzisz-sobie.pl

Zachęcam do zapisania się na newsletter. Dla wszystkich subskrybentów mam darmowy ebook - "10 kroków do lepszego życia"

Zachęcam również do komentowania, konstruktywnej krytyki i korzystania z doświadczenia, które przekazuję przez bloga.
Odpowiedz
[+]
Wczoraj minął rok odkąd bloguję.

Z tego powodu, od teraz każdy może otrzymać DARMOWEGO ebooka "10 kroków do lepszego życia" mojego autorstwa Smile

To co zawarte jest w tym ebooku, to naprawdę wartościowe wskazówki, które pomogą spojrzeć na pewne sprawy z nieco innego punktu widzenia.

Zachęcam wszystkich do przyjęcia tego prezentu. Zdobyć go można oczywiście na blogu, a więcej info znajdziecie w promującym go wpisie na Poradzisz-sobie.pl

A poniżej okładka:

[Obrazek: dziesięć-kroków-do-lepszego-życia-grzego...721292.png]
Odpowiedz
[+]
No gratulacje roku istnienia bloga;d
Odpowiedz
[+]
Blog nawet ciekawy - dodałem go sobie do zakładek.
[Obrazek: ulpqGP4.jpg]
[Obrazek: mintshost1.jpg]
Odpowiedz
[+]
Ooo.. Jarek, cieszę się Smile

W takim razie trzeba się starać jeszcze lepiej żebyś go z tych zakładek nie usunął Big Grin
Odpowiedz
[+]
Z początkiem października zacząłem serię wpisów, które będą się pojawiać 1-wszego każdego miesiąca - podsumowanie finansowe z pełnym wglądem do mojego portfela.

Tym razem jest szczególnie ciekawie, bo łączna suma przeprowadzonych transakcji we wrześniu przekracza 4000zł. Mam na myśli oczywiście transakcje biznesowe Smile

Zapraszam do sprawdzenia jak wyglądają MOJE FINANSE
Odpowiedz
[+]
No wpis ostatni bardzo inspirujący. Ja muszę przyznać, że sam się spłukałem doszczętnie przez wakacje. Dlatego czas po wakacjach, dalej działać i pisać blogi i nie tylko Smile Gratuluję roku !
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
[+]
Cieszy mnie , że młodzi ludzie są coraz bardziej świadomi finansowo. Chętnie nawiązał bym współpracę bo jak mówi przysłowie w zespole łatwiej sie zarabia.
Mam taki pomysł, żeby zbudować sieć Klubów edukacyjno-zarobkowych, robię małymi krokami i dlatego szukam chętnych do tworzenia takich klubów u siebie
Odpowiedz
[+]
@Koli - dzięki Smile Pisz dalej bloga, to może kiedyś nawiążemy współpracę Smile

@xplus - widziałem, żę już się kontatowałeś na maila. Odpisałem i będę czekał na więcej informacji Smile
Odpowiedz
[+]
Mam nadzieję że jeszcze ktoś sie przyłączy i wspólnie zbudujemy Klub
Odpowiedz
[+]
Ja poproszę szczegóły na pw Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
[+]
Wczoraj opublikowalem wpis o Integralności. Nazwa może przerażać, ale jestem cholernie zadowolony z tego co tam napisałem.

Nie dość, że temat jest naprawdę inspirujący, to w moim przypadku ma to bardzo praktyczne zastosowanie.

Jeżeli nie czytaliście jeszcze żadnych wpisów, to przynajmniej ten polecam przeczytać.

A tutaj link: Integralność - czyli małe sprawy o dużym znaczeniu

Jest moc!
Odpowiedz
[+]
GiJey,
raz na jakiś czas zaglądam na Twojego bloga i duży szacun dla Ciebie za determinację, ambicje, kreatywność, ogólnie za ciągłe chęci rozwijania się i działania!

Nie ukrywam, że najbardziej zaciekawił mnie Forex (z wszelkich inwestycji, o których piszesz), a od kiedy publikujesz swoje postępy, ten temat zainteresował mnie jeszcze bardziej.

Więc po prostu życzę powodzenia w dalszej realizacji zamierzonych planów i obyś publikował jak najwięcej Smile
Odpowiedz
[+]
Dzięki mruuu! Smile

Szczerze powiem, że bardzo lubię Forex, ale strasznie ciezko się gra, kiedy od 7 do 16 nie mam dostępu do komputera.
W czasie wakacji miałem świetne wyniki bo mogłem to na bieżąco kontrolować, a teraz, to szkoda gadać...

W czasie przerwy świątecznej będzie znowu okazja - 3 tygodnie wolnego, także skupię się na tym i może przy okazji powstaną ciekawe wpisy... Smile
Odpowiedz
[+]
No właśnie może i zarobek jest na forexie ale pożeracz czasu wole jednak budować dochód pasywny wystarczy jak co jakis czas zajrzę i dołożę cegiełkęClap
Odpowiedz
[+]
xplus - to nie jest taki pożeracz czasu. Ja nie siedzę nad tym godzinami analizując wykres.
Czasem wystarczy mi kilka sekund i wiem co się dzieje i co może się stać.

Problem z "brakiem czasu" jest taki, że nie mogę kontrolować inwestycji. Giełda mocno "chodzi" między 9 a 12, a później są ruchy w okolicy 15;30, gdy otwiera się amerykańska giełda.
Wtedy szuka się okazji, wykres skacze zgodnie z napływem danych fundamentalnych.

Jeżeli nie mam dostepu do platformy, to najzwyczajniej w świecie nie mogę zareagować na ruchy rynku.

Szczerze powiem, że Forex, kiedy gram aktywnie, zabiera mi maks godzinkę dziennie. Zazwyczaj jest to jednak ok. 30 minut.

Przychody pasywne też moge polecić, jednak przychody aktywne, szczególnie na początku drogi do bogactwa są bardzo przydatne Smile
Odpowiedz
[+]
Dziś mijają dwa lata od kiedy rozpocząłem swoją przygodę z blogowaniem.
Strona się rozwija i niedługo zmiana grafiki, by blog wyglądał profesjonalnie.

Zapraszam wszystkich forumowiczów do zajrzenia "na zaplecze" - są statystyki, błędy, ale też sukcesy i plany.
Do tego mamy konkurs - a w nim do wygrania wartościowe nagrody.

http://poradzisz-sobie.pl/inne/to-juz-dwa-lata-konkurs/
Odpowiedz
[+]
nazwa domeny mi się podoba Big Grin
Odpowiedz
[+]
Zacznę go czytać;]
Odpowiedz
[+]
Chcesz zaoszczędzić nawet 50zł w 30 dni? -> Sposobem jak to zrobić dzielę się dziś na blogu.

Z całego serca mogę polecić drobną inwestycję, która w rok przyniesie nawet 600zł zysku. To jak lokata na 6000%! Nawet na najzyskowniejszych HYIPach tyle nie zarobisz.
A u mnie się da! Smile

Zapraszam!

W skrócie - jak żyć oszczędnie? - Dowiesz się tutaj --> http://poradzisz-sobie.pl/finanse/6-spra...szczednie/
Odpowiedz
[+]
Najlepszy!
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości