Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

[Poradnik] Ponad 1000 PLN w około 5 godzin - Zakładanie kont osobistych

Z pewnością słyszałeś już o możliwości "zarabiania" na zakładaniu kont/lokat w bankach i nie mówię tutaj o oprocentowaniu 3% w skali roku, a o dodatkowych prowizjach w ramach programów partnerskich.

Słyszałeś? Dobrze. Nie słyszałeś? Też dobrze. Smile

Postanowiłem napisać na ten temat poradnik:

• bez koloryzowania i mamienia - tylko dokładne kalkulacje (ile potrzeba czasu i jak uniknąć opłat),
• pewnie nie jest to pierwszy, ani też ostatni poradnik tego typu, ale najbardziej aktualny - tylko działające linki i aktualne stawki,
• jak w nazwie tematu - do zarobienia jest ponad 1100 PLN w sumie za nic i niemalże bez ryzyka.

Na początku 3 słowa wprowadzenia dla tych, którzy nie do końca wiedzą o co chodzi:

• Banki oferują aktualnie różne promocje za zakładaniu u nich kont. W ten sposób przyciągają nowych klientów, a dopiero później starają się ich zatrzymać (niskimi opłatami, wygodnymi aplikacjami itp.)
• Promocje albo są oferowane jako dodatkowa gotówka na konto (za np. regularne płacenie karta), albo pośrednio poprzez systemy partnerskie.
• Ta druga metoda, polega na tym, że rejestrując się z linku "polecającego" danego serwisu partnerskiego (jest ich w Polsce kilka) dostaniesz prowizje w danym serwisie za "znalezienie" klienta - czyli w tym wypadku siebie.

Poprzez zakładanie kont, będąc jednocześnie i klientem i polecającym:
• możemy w pełni legalnie zarobić szybką i łatwą gotówkę,
• postępujemy średnio etycznie i ciężko nazwać to zarabianiem,
• nie narażamy się na spam i telefony (możemy wyrazić brak zgody na działania marketingowe nie zaznaczając "ptaszka w kwadracie" - polecam!).

W zasadzie sposób ten jest pozbawiony ryzyka (a przynajmniej o żadnym mi nie wiadomo) i pomimo, że jest średnio etyczny, to na pewno jest jednym z najłatwiejszych sposobów zrobienia szybkiej gotówki.

Poradnik opisuje wszystkie aktualne "promocje" serwisów partnerskich - do wyboru dałem 3 serwisy i poradnik opisuje w którym są najlepsze stawki dla danego banku. Do tego mamy szczegółowo opisane ewentualne opłaty za posiadanie konta i za posiadanie karty debetowej i jak tych opłat uniknąć (bardzo prosto). Poradnik opisuje również ile czasu zajmie nam:

• otwarcie kont,
• spełnienie warunków (z reguły samo otworzenie rachunku lub 1 transakcja kartą),
• zamknięcie kont (wszystkie on-line lub listownie, ew. jak ktoś chce to infolinia/placówka).

Jeżeli jesteś chętny, to poradnik znajdziesz >>tutaj<<.
Przypominam - poradnik jest całkowicie darmowy.

Druga część poradnika do znalezienia >>tutaj<<.

Dodam do siebie, że sam korzystam z usług tych programów partnerskich – zarówno jako klient i jako polecający. Smile

pozdrawiam serdecznie Smile
[-] 1 użytkownik podziękował Wkkkis za ten post:
  • adrian018
Odpowiedz
Powitać. Smile

Widzę po ilości wiadomości, zgłoszeń i rejestracji w serwisach, że pomysł i poradnik całkiem się spodobał. Niezmiernie mnie to cieszy, że moja praca nie poszła na marne i Wam się przydaję.
Z tej okazji 2 informacje:
- W najbliższej przyszłości ogłoszę konkurs z nagrodami dla najaktywniejszych uczestników. Póki co nic nie będę pisać o warunkach, bo nie mam jeszcze szczegółowych danych ile wam waszych wniosków zostało wysłanych, zaliczonych itp. i z tego względu nie mogę określić adekwatnych warunków na konkurs.
- W przeciągu dwóch, maksymalnie trzech tygodni napiszę drugi poradnik. Temat będzie podobny, warunki podobne, inne serwisy. Pomysł będzie trochę bardziej perfidny, ale do zarobienia na ten moment ponad 2000 PLN w łącznie ponad 20 firmach. Poradnik i szczegółowy już w lipcu. Smile

pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Mam jedno pytanie: jak ta metoda odnosi się do podatków?

Nasze państwo w tej chwili jest tak mądre, że za byle złotówkę zarobioną nie przez oficjalne źródła (jak praca na umowę o pracę) może nas odwiedzić fiskus i wlepić taki mandat i takie kary, że nie tylko nowe zarobki znikną, ale jeszcze długi trzeba będzie spłacać. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy i tutaj trzeba jakoś zanotować zarobione kwoty, i do jakiego formularza je umieścić, aby Skarbówka się nami zbytnio nie zainteresowała.
Odpowiedz
Opisałem to w poradniku, przynajmniej tyle co wiem.
Od razu napisze - wiedzę czerpałem z tego co oferują serwisy partnerskie w swoich poradnikach i z blogów prawniczych.

Tutaj każda złotówka zarobiona jest przez oficjalne źródło - serwisy partnerskie to zarejestrowane firmy (często ze sporym kapitałem założycielskim). Przykładowo za System Partnerski Bankier odpowiada Bonnier Business Polska Sp. z o.o. i to im wystawiamy rachunek. Wystawiamy rachunek, tzn. po zaakceptowaniu przez nich wniosków, dostajemy możliwość wystawienia rachunku - czyli klikamy w odpowiednie miejsce na stronie, a oni dostają rachunek do zapłaty na nasze konto.

Rozliczamy się na 2 sposoby:
- Zgłaszamy do US, że zarabiamy na wynajmie powierzchni reklamowej (czyli np. posiadamy własną stronę internetową i tam umieszczamy linki do serwisów partnerskich i stamtąd jest ten dochód) i rozliczamy się ryczałtowo poprzez PIT28. Wada: - nie możemy wrzucić w ten sposób nic w koszty, nie ma również zasady 20% kosztu uzyskania przychodu. Zaleta - niższy podatek.
- Drugi sposób - rozliczamy się zwyczajnie przez PIT36 i płacimy skale podatkową (dla niższych zarobków 18% minus kwota wolna od podatku). Prowadząc stronę internetową nie musimy zgłaszać rozliczania się ryczałtowego przez PIT28 (nie jestem na 100% pewien, ale najprawdopodobniej) i możemy płacić po prostu skalę podatkową. Działa to na naszą niekorzyść, stąd moje domniemanie, że prędzej dowalą się za ryczałtowe rozliczanie niż za PIT36.

Pod względem podatków nie ma tu się czego bać. Bardziej bym się obawiał rozliczania dochodów z RevShare, HYIP czy handlu kryptowalutami - tam to dopiero odchodzą jaja i miliardy interpretacji zależnie od tego pod który US podchodzi podatnik. Smile

pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Znany sposób tylko szkoda, że jednorazowy Smile
Odpowiedz
A no racja, realnie trzeba go nazwać jednorazowym. Teoretycznie można konto usunąć i za np. 2-3 lata założyć znowu, ale niektóre banki tego nie zaakceptują, więc słowo jednorazowy jak najbardziej pasuje.
W tym tygodniu dodam drugie "wydanie" poradnika - te same serwisy, tylko nie konta bankowe, a co innego. Wink
Maksymalna pula do zarobienia w drugiej części poradnika przekroczy 2500 PLN

pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Dobry poradnik, na innym forum napisałem na ten sam temat podobny, także sporo rzeczy ująłeś i widzę wiele podobieństw, dobra robota. Wink

Pytanie z innej beczki:
Jak tam rejestracje poleconych do money2money z linka referyncyjnego? Akceptują już bez problemów czy trzeba długo czekać i się prosić mailowo? Bo na początku tego roku były niezłe jaja i przez to straciłem sporo zainteresowanych, a m2m jest znane z dużej ilości produktów i szybkich podliczeń.. Smile
Odpowiedz
Nie spotkałem się dotychczas żeby ktoś miał problemy, nawet nie tak dawno uprościli cały proces rejestracji. Już nie zadają tak dużo pytań wstępnych jak to miało miejsce kiedyś. Aczkolwiek po rejestracji konta nowy użytkownik nie ma go w pełni aktywnego - ma dostęp do panelu, ale nie ma dostępu do swoich linków partnerskich. Na pełną aktywacje trzeba poczekać 1 do kilku dni
[-] 1 użytkownik podziękował wrzochal11 za ten post:
  • adrian018
Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze wszystko jest ok. Jak pisal przedmowca - ostatnio inaczej wyglada rejestracja (prosciej), a poleconych nawet nawet przybywa, wiec chyba jest ok Smile

pozdrawiam serdecznie

btw.
W nawiązaniu do sugestii, że oprócz kont osobistych, można też zarabiać na pożyczkach, dodałem już drugą część poradnika. Można go znaleźć tutaj: https://forum.zarabianie24.net/t-ponad-2...19281.html
Odpowiedz
Ok super rozumiem, a jak z wypłatami i rozliczeniami, dalej są tak szybkie jak pół roku temu czy jednak są wnioski dobrze zrobione, a pieniędzy za nie nie ma? W innych programach często się spotykałem z czymś takim, a w m2m jak kiedyś działałem (koniec tamtego roku, początek tego) to nigdy problemów z rozliczeniami też nie było, więc wolę się upewnić Smile
Odpowiedz