• 45 głosów - średnia: 2.51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY
Na czym to polega? To świetny sposób na zarabianie przez internet! Praca przez internet dla każdego!
Otrzymujecie pieniądze (i to niemałe) i dodatkowo kurs ze strategiami, jak grać by wygrywać. Otrzymanych pieniędzy nigdy nie musicie zwracać, nie musicie nic robić by je otrzymać (poza oczywiście rejestracją i wyrażeniem chęci ich otrzymania), nie musicie wpłacać własnych środków, to nie jest bonus od depozytu, ani żaden badziewny bonus, który aktywuje się powoli, stopniowo. To zwyczajna kasa, którą możecie sobie wypłacić po krótkim czasie gry, wraz z tym, co wygraliście.

Szczegóły na tej stronie: http://free150dollars.yoyo.pl/

dowód wypłaty:
[Obrazek: wypatae.jpg]
  Odpowiedz

ha ha..no to się uśmiałem....wszystko za darmo dają i nic nie chcą w zamian poza rejestracją...

nie rozśmieszaj mnie chłopie...może jeszcze sami do chaty pieniążki przywiozą albo wyślą kurierem..i pewnie nawet nie trzeba wchodzić na stronę aby kasę wygrać co??

a poza tym już chyba kiedyś ktoś coś pisał o pokerze...i nawet nick autora jakby znajomy....
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Strasznie, strasznie mi przykro, że nie potrafisz czytać. Gdybyś człowieku poświecił minimum czasu na zapoznanie się z ofertą, nie pisałbyś takich głupot. Z tym podejściem zawsze będziesz zarabiał 0,001$ dziennie na swoich buxach.
Wracaj do swojego klikania w banerki, daj, proszę, innym zarabiać normalne pieniądze.
  Odpowiedz

skoro tak dużo zarobiłeś na tym pokerze to proszę pochwal się zarobkami...

obejrzę, zobaczę to może i uwierzę...o ile jest na co patrzeć

a naazie jak to powiadają - lepszy wróbel w garści niż gołąb na....

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Ja chętnie sprawdze Smile Angry Kożystam dziennie z 19 buxów i to te , które wypłacają dodatkowy zarobek nie zaszkodzi !
  Odpowiedz

jackthekiller, użyj google i znajdziesz miliony dowodów. Jeżeli Ty twierdzisz, że taka firma, jak pokerstrategy jest zdolna do oszustwa, że to SCAM, to możesz zaprzestać zarabiania w internecie, bo kompletnie nie znasz realiów. Z kapitału startowego tej szkoły pokerowej skorzystało już ponad 4 500 000 graczy z całego świata.

Ja osobiście nie mam się czym chwalić, dopiero zaczynam swoją przygodę i uczę się. Od chwalenia się są inni, np. ten pan z Portugalii. Tu jest news o nim: http://pl.pokerstrategy.com/news/world-o...cza_50037/

Zwróć uwagę na fragment: Jose 'girah' Macedo szybko stał się sławny i przez wielu nazywany był 'cudownym dzieckiem portugalskiego pokera' po tym, jak zdołał z symbolicznej sumy 30 $* zbudować potężny bankroll wynoszący 2 mln $
* Portugalczycy otrzymują mniejszy kapitał od Polaków.

Odpowiedz

Heart 
No taki news to i ja chciałbym mieć:
"Niestety, najświeższe doniesienia mówią o tym, że mimo tak spektakularnego sukcesu girah był ostatnio zaangażowany w oszukiwanie dwóch innych graczy, narażając ich na łączną stratę 30 000 $."

Dalej jest jeszcze lepiej cos o ustawkach itp.

Za duża kasa za nic prawie, że przeczytasz zasady i zdasz quiz a potem jeszcze więcej i można to wypłacić?

Jak da ktoś od siebie dowód wypłaty to uwierzę, a jak nie to see you
  Odpowiedz

otóż to...polskie dowody wypłat proszę, polskie....

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

(11-08-2011, 16:39)rybka16xx napisał(a): No taki news to i ja chciałbym mieć:
"Niestety, najświeższe doniesienia mówią o tym, że mimo tak spektakularnego sukcesu girah był ostatnio zaangażowany w oszukiwanie dwóch innych graczy, narażając ich na łączną stratę 30 000 $."

Dalej jest jeszcze lepiej cos o ustawkach itp.

Za duża kasa za nic prawie, że przeczytasz zasady i zdasz quiz a potem jeszcze więcej i można to wypłacić?

Jak da ktoś od siebie dowód wypłaty to uwierzę, a jak nie to see you

Ten portugalczyk zaczął oszukiwać, gdy miał już te 2 miliony, jak to z ludźmi jest zawsze: mają dużo to chcą jeszcze więcej.
Za duża kasa za nic? Obejrzyj sobie programy afilacyjne największych światowych poker roomow. Płacą nawet po 200$ od zwerbowanego użytkownika, więc logiczne, że komuś opłaca się dać duża kasę prawie za nic, skoro sam za to otrzyma jeszcze więcej. Wszystko masz w poradniku, do którego link dałem w pierwszym poście. Nie bądź leniem i przeczytaj.

Co do dowodów wypłat, to wypłaty są realizowane z pooker roomów, bo to tam się otrzymuje pieniądze, tam się gra i tam się też wypłaca. Dlatego mimo wielu dowodów wypłąt w necie, nie wiesz nigdy czy ktoś otrzymał kapitał od pokerstrategy czy sam wpłacał by grać.

Natomiast jeżeli chodzi o dowód wysłania pieniędzy na pooker room przez pokerstrategy, oraz dowód tego, że pieniądze na konto do gry wpłynęły - taki mogę dać, jeżeli chcecie.

Na zakończenie raz jeszcze polecę zobaczyć, z jakimi markami mamy do czynienia. Absurdalnym jet zarzucanie, że firmy te mogłyby być niewypłacalne.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz

Miał być polski dowód wypłaty i jest. Jest to wypłata bonusu od Pokerstrategy. Wypłata w pierwszym poście.
  Odpowiedz

Witam, gram już od dłuższego czasu w pokera na różnych pokeroomach. D tego sam jestem użytkownikiem pokerstrategy. Wypłacałem i wpłacałem wielokrotnie pieniądze z i na pokera. Mój przedmówca nie do końca widać orientuje się w temacie. Jeśli ktoś jest chętny wszystko wytłumaczę i udo wonie swoimi wypłatami. Proszę pisać. Zgodzie się że na pewno można dużo więcej zarobic grajac nawet na najmniejszych stawkach niz na jakimkolwiek innym klikaniu lub czym cokolwiek co można robić w internecie.
  Odpowiedz