+

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na remont
Hejka,
planuję zrobić remont w swoim mieszkaniu i zdecydowałam się na beton architektoniczny. Próbował ktoś czegoś takiego w swoim mieszkaniu?
  Odpowiedz

Witam
robimy garaż, płaski dach mała przybudówka do domu chyba najlepsza opcją na zabezpieczenie dachu będzie papa?co o tym myślisz?
  Odpowiedz

i co nikt nie podpowie nam nic na temat jaka papa ?
  Odpowiedz

Hej. Też planujemy generalny remont domu , bardzo dużo będzie przeróbek. Potrzebujemy więc architekta, który robi najlepsze XXX projekty domów . Może macie kogoś sprawdzonego wartego polecenia?

Notatka od xdax1, 30-01-2018 12:21:

Pozycjonowanie/reklama, usunięty link

Odpowiedz

Ja jestem w końcu po remoncie.. Długo zeszło bo w międzyczasie i praca i szkoła dzieci i tak zawsze coś.. A przede wszystkim pogoda Big Grin Trochę nie w porę zdecydowaliśmy się na remont, ale przynajmniej już po wszystkim. Teraz została tylko kwestia mebli.. Żona lubi nowoczesne meble, a ja w sumie bardziej klasyczne. Ciężko się nam zgadać, ale w trafiliśmy na włoskie meble http://www.rad-pol.com.pl/ i to nas zaciekawiło.. Czy włoskie meble są fajne? Ma ktoś?
  Odpowiedz

Nowoczesne ale zarazem praktyczne mebla znajdziesz naxx. Prosta forma, chociażby legendarne już hokery Milano, bardzo dobre wykonanie. Lubię styl minimalistyczny i do mnie najbardziej przemawiają właśnie takie proste, praktyczne elementy wyposażenia.

Notatka od kytorr, 18-03-2018 22:10:

wymoderowane pozycjonowanie/seo/reklama

Odpowiedz

A czy zastanawiał się ktoś nad zmianą dachu? Mam duży problem z tym już od kilku miesięcy i szukam dachu, który nie będzie przeciekał po 2-3 latach tylko będzie wytrzymały. Polecali mi http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html, ale chciałbym mieć jeszcze jakieś inne oferty. Co proponujecie?
  Odpowiedz

Nie reklamuje się Wink
  Odpowiedz

Odpowiedzi może być wiele. Jednak nie działajmy zbyt impulsywnie, lepiej ostrożnie podejść do owej kwesti.
  Odpowiedz

ja też ale po mału
  Odpowiedz

Fajne wyglada tylko trzeba wszystko miec dograne oswietlenie, kolory zeby nie bylo pusto cichoSmile to kwestia przejzenia internetu cos sciagnaxx

Notatka od kytorr, 22-08-2018 21:59:

wymoderowano reklame/seo/pozycjonowanie

Odpowiedz

Hejka. Zastanawiam się w tym momencie, czy Wy też macie problem z doborem przetestowanego ubezpieczenia mieszkania? Mogę niechybnie założyć, iż nie jestem z tym problemem sam jeden. Moglibyście się wymienić doznaniami w tym zakresie?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości