• 36 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na konkurs
Proponuję Administracji kolejny konkurs (jak będą oczywiście środki).
Byłby to konkurs biorący pod uwagę kilka aspektów.

Polegałby na ciągłej rywalizacji pomiędzy użytkownikami na zasadzie punktów.
Trwałby równy miesiąc, np. od 1 do 31 grudnia.
I punkty byłyby za:
1 post - 1 punkt
1 post osoby poleconej - 1,5 punkta
ustawiony avatar - 10 punktów
ustawiona stopka - 10 punktów
1 punkt reputacji - 5 punktów
1% ostrzeżenia - minus 1 punkt

dodatkowo można by wprowadzić jakieś konkursy typu admin pisze posta codziennie/3-4 w tygodniu i pierwsza osoba, która na niego odpisze dostanie 10 punktów, druga 6 punktów, trzecia 3 punkty, reszta 0.

Konkurs wzmógłby aktywność na forum. Poprawiła by się aktywność na forum, bo użytkownikom nie zależałoby tylko na jak największej ilości forum, ale również na przesiadywaniu na forum i zapraszaniu innych na forum oraz pomaganiu innym użytkownikom forum. Bo za wszystko dostawali by punkty.
I warto by też pomyśleć, że zamiast pieniędzy wygrani dostają doładowania. Bo nie każdy ma konto w polskim banku, a może wolałby dostać doładowanie telefonu, a nie pieniądze na np. PayPal.
  Odpowiedz

Dość ciekawa propozycja, godna rozważenia
Smile
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Tylko nadal nie wiem jak się daje punkty reputacji Big Grin
  Odpowiedz

(11-11-2010, 14:46)poop napisał(a): Tylko nadal nie wiem jak się daje punkty reputacji Big Grin

pod postem jest taki znaczek:
[Obrazek: postbitreputation.gif]

Uploaded with ImageShack.us
Big Grin
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Lub poprzez oceń w profiluSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Dzięki Smile
Trochę się pomyliłem, bo forum wygląda jak na IPB, a to jednak jakieś MyBB, czyli trochę inaczej tutaj będzie.
  Odpowiedz

Ciężko poznać tą ikonkę z reputacją ;p Trzeba by walnąć takie "FAJNY KOLEŚ! POMÓGŁ!" dużą czcionką to by klikali ludzie ;p
qwe
  Odpowiedz

Mnie to też zmyliło Tongue
A co do konkursu bardzo dobry pomysł, tyle że ci co odpiszą tam 5-20 dostaną po 1 punkcie, co o wiele zwiększy aktywność userów.
Ale jak mówie przy każdej naszej propozycji konkursów - to jest decyzja Admina - Kamila.
  Odpowiedz

Jak dla mnie powinny być tylko 3 miejsca w kto pierwszy ten lepszy z lepszymi nagrodami Smile
To zmotywuje do częstszego przesiadywania na forum Smile
Bo jak ktoś będzie miał podejście "nie chce mi się sprawdzać, najwyżej dostanę 3 zamiast 5 punktów" to nie osiągnie to zamierzonego celu Wink
  Odpowiedz

Jak chodzi o kasę, to Plak zawszę bedzie na miejscuSmile

Odpowiedz

(11-11-2010, 17:10)Viton007 napisał(a): Ciężko poznać tą ikonkę z reputacją ;p Trzeba by walnąć takie "FAJNY KOLEŚ! POMÓGŁ!" dużą czcionką to by klikali ludzie ;p

Maasz racje, dlatego dotychczas rozdane zostało jakieś tylko 4 reputy! Big Grin
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Pozamieniajmy sie reputami ;p
qwe
  Odpowiedz

(11-11-2010, 18:27)Viton007 napisał(a): Pozamieniajmy sie reputami ;p

Ale to trzeba zrobić jakiś temat klik za rep czy coś w tym stylu. Rep bez sensu to może być ostrzeżenie więc nie zawsze warto ryzykować.
  Odpowiedz

według mnie nie powinno się nic takiego zakładać ,kto chce dać reputa, ten daję , a to ,że mało jest reputów to nie jest nic złego Big Grin
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Bardzo dobry pomysł i na pewno coś na ten temat pomyślimy po zakończeniu konkursy.

Co do przycisku to zmienię, ale uporządkowaniu własnej wizji, ponieważ mam pomysł na przerobienie "Reputacji" na forum na "Portfel" Smile

Więcej szczegółów w najbliższym czasie...
  Odpowiedz

"portfel"? Hmm.. Kojarzy mi się to z pieniędzmi , czyli coś z tej reputacji będzie? czekamy na szczegóły.
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

na pewno nie będziesz mógł nic za to kupić, ponieważ już widzę potworzone koła wymieniające się reputami.
  Odpowiedz

nie , nie oto mi chodziło , myślałem bardziej , że będzie to pomagało zarabiać. Czyli po portu "reputacja" zmieni nazwę?
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

mnie portfel bardziej z wykupieniem np miesiąc banera reklamowego na dorum za dajmy 50 reputacji. To by było już całkiem spoko Smile
  Odpowiedz

A to by było ciekawe, ileś respa = bannerek, iles postow = bannerek, aktywnosc poleconych = bannerek, iles tysiecy postow, banner na górze strony na 1 dzień Big Grin
qwe
  Odpowiedz

No viton to by było niezłe, ale z postami to by było trzeba dość troche wyciągnąć bo nikt ci nie da reklamy jak napiszesz marne 100 postów.
W każdym razie zawsze coś ale jednak trzeba się starać na reklamę Smile
  Odpowiedz

Nie jest problemem kupić np. na początek 200 wejść za sms 1,22Smile
ja tak reklamuję radio, co jakisz czas taka drobna reklamSmile

Odpowiedz

Nie jestem pewien , czy w tym wypadku taka drobna reklama zadziała. To jest jednak forum ,dużo forów się reklamuję to jest normalne i niewiele osób by zwróciło uwagę ,że to jest forum o zarabianiu. A radio jest raczej niepowtarzalneSmile w moim przekonaniu(i jeszcze z taki prowadzącym Tongue)
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

Nawet i 200 wejsć to już coś, są tacy co przeglądają co to jestSmile
I nawet się rejestrująSmile

Odpowiedz

Ja wolę mieć np. 50 user'ów aktywnych niż 1000 nieaktywnych , więc trzeba reklamować na wszystkie sposoby bo na tych 10 może nawet tylko jeden będzie aktywny
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

a ja proponuje konkurs na zdobycie jak najwiecej poleconych
poprawic scrypt co do reflinka i konkurs niech rusza
ograniczony czasowo np do konca roku
a za aktywnego uczestnika uznajemu tylko tego co napisze np 15-20 postów i wtedy nam zalicza
a nagrody - niecha admin cos wymysli typu - wyswietlenia bannera na forum czy na jego stronie matce itd
  Odpowiedz

Już o tym kiedyś mówiłem, pojawią się ogłoszenia- "zapłacę za rejestrację i napisanie 15 postów na forum takim i takim " , a szczególnie jak będzie duża stawka!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

(13-11-2010, 22:19)stefekkro napisał(a): Już o tym kiedyś mówiłem, pojawią się ogłoszenia- "zapłacę za rejestrację i napisanie 15 postów na forum takim i takim " , a szczególnie jak będzie duża stawka!

przy kazdym konkursie to sie pojawia
ale.........

jesli będa to merytoryczne odpowiedzi ktore rozwiną forum to chyba warto - nie do pomysłu ale do konkursu
no i trzeba do tego kilku moderatorów

Odpowiedz

Ale forum i tak zyska na tym.
jeżeli nagroda nie będzie tak olbrzymia żeby osoba trzecia mogła zarobić to nie będzie problemu
qwe
  Odpowiedz

To prawda , jeżeli dobrze ustalimy nagrodę to powinno się udać , ale te konkursy już się nudne robią Tongue wszędzie na poleconych
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz