Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pomysł na konkurs

Proponuję Administracji kolejny konkurs (jak będą oczywiście środki).
Byłby to konkurs biorący pod uwagę kilka aspektów.

Polegałby na ciągłej rywalizacji pomiędzy użytkownikami na zasadzie punktów.
Trwałby równy miesiąc, np. od 1 do 31 grudnia.
I punkty byłyby za:
1 post - 1 punkt
1 post osoby poleconej - 1,5 punkta
ustawiony avatar - 10 punktów
ustawiona stopka - 10 punktów
1 punkt reputacji - 5 punktów
1% ostrzeżenia - minus 1 punkt

dodatkowo można by wprowadzić jakieś konkursy typu admin pisze posta codziennie/3-4 w tygodniu i pierwsza osoba, która na niego odpisze dostanie 10 punktów, druga 6 punktów, trzecia 3 punkty, reszta 0.

Konkurs wzmógłby aktywność na forum. Poprawiła by się aktywność na forum, bo użytkownikom nie zależałoby tylko na jak największej ilości forum, ale również na przesiadywaniu na forum i zapraszaniu innych na forum oraz pomaganiu innym użytkownikom forum. Bo za wszystko dostawali by punkty.
I warto by też pomyśleć, że zamiast pieniędzy wygrani dostają doładowania. Bo nie każdy ma konto w polskim banku, a może wolałby dostać doładowanie telefonu, a nie pieniądze na np. PayPal.
Odpowiedz
Dość ciekawa propozycja, godna rozważenia
Smile
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Tylko nadal nie wiem jak się daje punkty reputacji Big Grin
Odpowiedz
(11-11-2010, 13:46)poop napisał(a): Tylko nadal nie wiem jak się daje punkty reputacji Big Grin

pod postem jest taki znaczek:
[Obrazek: postbitreputation.gif]

Uploaded with ImageShack.us
Big Grin
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Lub poprzez oceń w profiluSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Dzięki Smile
Trochę się pomyliłem, bo forum wygląda jak na IPB, a to jednak jakieś MyBB, czyli trochę inaczej tutaj będzie.
Odpowiedz
Ciężko poznać tą ikonkę z reputacją ;p Trzeba by walnąć takie "FAJNY KOLEŚ! POMÓGŁ!" dużą czcionką to by klikali ludzie ;p
qwe
Odpowiedz
Mnie to też zmyliło Tongue
A co do konkursu bardzo dobry pomysł, tyle że ci co odpiszą tam 5-20 dostaną po 1 punkcie, co o wiele zwiększy aktywność userów.
Ale jak mówie przy każdej naszej propozycji konkursów - to jest decyzja Admina - Kamila.
Odpowiedz
Jak dla mnie powinny być tylko 3 miejsca w kto pierwszy ten lepszy z lepszymi nagrodami Smile
To zmotywuje do częstszego przesiadywania na forum Smile
Bo jak ktoś będzie miał podejście "nie chce mi się sprawdzać, najwyżej dostanę 3 zamiast 5 punktów" to nie osiągnie to zamierzonego celu Wink
Odpowiedz
Jak chodzi o kasę, to Plak zawszę bedzie na miejscuSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz