Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pomysl na biznes lub praca dodatkowa,czyli zarabiaj na Web 2.0

Witam serdecznie wszystkich.

Pozwole sobie dolaczyc do tematu,byc moze informacje ktore tutaj zamieszcze beda przydatne komus,kto poszukuje realny dodatkowy dochod,pomysl na biznes lub dodatkowa praca.
Kilka slow o mnie,jestem przedsiebiorca z Wroclawia i prowadze znana hurtownie markowych perfum.
Wiekszosc czasu poswiecam na rozwoj swojej firmy,jednak jestem osoba ,ktora lubi dywersyfikowac swoje zarobki i zawsze chetnie slucham gdy ktos ma ciekawe koncepcje biznesowe..
Nie tak dawno bo ok 3-4/mc temu jeden z moich klientow, ktory robi zakupy w mojej firmie podczas luznej przyjacielskiej rozmowy pochwalil sie, ze zaangazowany jest w nowy bardzo inowacyjny i dochodowy temat biznesowy.
Zapalila sie u mnie lampka ciekawosci,ale nie wypadalo mi wypytywac odrazu o co chodzi.
Przy kolejnym telefonicznym umowieniu odbioru towaru,spytalem czy znajdzie troche czasu i przedstawi mi zarys biznesu,ktorym sie zajal,na co on odpowiedzial-ok.

Ciezko mnie czym zaskoczyc i do wielu tematow podchodze z awersem, ale po tym co uslyszalem od niego o biznesie nie potrafilem przejsc obok takiej szansy obojetnie i zaangazowalem sie rowniez.
Teraz moge smialo powiedziec,ze byla to jedna z Najlepszych decyzji jakie podjalem w zyciu.

Nie jestem w stanie opisac biznesu na lamach forum ,wiec jezeli zaciekawilem kogos z czytajacych ,zapraszam na swoja strone:
www.st-biznes.pl ,gdzie mozna zapisac sie na moj darmowy Newsletter,w ktorym zawarte sa dokladne informacje dotyczace biznesu.

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do przedsiebiorczosci.Rafal.

Odpowiedz
kolejny kot w worku?
jeśli to nie tajemnica, to czemu tego biznesu nie opiszesz na swojej stronie od A do Z?
w tym wątku 0 konkretów, na Twojej stronie to samo, podejrzewam że w Newsletterze będzie tak samo. Wink
wg mnie SPAM Sad
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Odpowiedz
Nie opisuje biznesu na lamach forum oraz swojej strony, poniewaz do jego przedstawienia stworzylem profesjonalny Newsletter, ktory porcjuje informacje i sprawia, ze osoba zainteresowana nie jest zarzucana duza iloscia informacji na raz, przeklada sie to na lepsze zrozumienie tematu.
Kazdy, kto sie zapisze na Newsletter, moze w kazdej chwili zrezygnowac z subskrypcji ,jezeli uzna, ze biznes jest nie dla niego..
Tak wiec,Panie moderatorze smialo prosze pojsc o krok dalej i zapisac sie na Newsletter Biggrin

Pozdrawiam.Rafal.
Odpowiedz
kolejny mlm?
Odpowiedz
(15-08-2011, 16:21)Cola napisał(a): kolejny mlm?

Cola ,wyczuwam u Ciebie wrogosc do systemu MLM ,a przeciez tak znane firmy jak MERCEDES czy BMW sprzedawaly z ogromnym sukcesem poprzez Multi Level Marketing swoje produkty, Deutshe Bank i wiele innych znanych firm korzysta lub korzystalo z MLM, sam Robert Kyosaki rowniez promuje ta forme prowadzenia biznesu.

A polecanie klikania w reklamy to nie MLM ? Biggrin
Odpowiedz
czyli miałem racje to mlm

a polecanie w klikaniu to program partnerski
Odpowiedz
Nie chce sie rozpisywac na temat samego systemu MLM.
Osobiscie nigdy nie bylem wrogo nastawiony do niego, ale i bardzo daleki od przystapienia do ktoregos z nich, zawsze szukalem konwencjonalnych form prowadzenia biznesu i do tej pory z sukcesem prowadze taki biznes.
Pomimo,ze opisywany przezemnie temat opiera sie o system MLM to jednak jest zupelnie inny i jak powiedzial moj znajomy prawnik "...ten MLM jest jakis taki inny, jak nie MLM ".
Najwazniejsze w tym wszystkim jest to, ze zarabiamy pieniadze i nie mowimy tutaj o wyplatach rzedu 10$.

Ps.Program partnerski jest bardzo podobny do systemu MLM, to jest uboższa jego wersja.
Odpowiedz
Najlepiej to zarobili ci od śmierci http://sites.google.com/site/news048/ i kto by pomyślał by na czymś takim robic interes ? Tongue
Odpowiedz