Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pomożecie koledze w konkursie ?

Cześć mam do was prośbę ,jako że chyba jako jedyny z tego forum biorę udział w tym konkursie chciałbym was prosić o głosy na moją drużynę http://apps.facebook.com/kidrobot-pl/team.php?id=539 DrużynA.
Każdy głos się liczy a fajnie jakby wygrały prawdziwe osoby a nie jakieś fikcyjne konta.Jeśli ktoś ma więcej kont to mile widziany każdy głos. W zamian mogę się gdzieś zarejestrować , odklikać przelać 6gr lub cokolwiek co będę w stanie wykonać . Dzięki i liczę na waszą pomoc Smile
Odpowiedz
kliknięte

a ty sobie przypomnij gdzie się u mnie rejestrowałeś , bo na incrasebux nie klikałeś od 31 sierpnia
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Dzięki .

Nie klikałem bo próbowałem przez chyba 5 dni i nie działała strona więc myślałem że się zescamił teraz dopiero widzę że dalej jest aktywny.Od jutra znowu zaczynam w takim razie.
Odpowiedz
Ja w zamian chciałbym żebyś weszedł na moją stronę (poniżej) i są tam w ramkach po prawej (2) i po lewej (1) linki do toplist.
Klikasz na każdy z 3 bannerów a później na "wejdź" lub "zagłosuj".
Jeżeli się nie skapniesz które to toplisty to pisz.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości