• 38 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POMOGĘ ZAROBIĆ - Uploading
Thumbs Up 
Witam, oferuję swoją pomoc i 3 letnie doświadczenie w zdobywaniu pieniędzy poprzez UPLOADING. Podzielę się swoją wiedzą na temat wstawek na fora, uploadowania, tworzenia łańcuszków, przydatnych i sprawdzonych for internetowych gdzie można uploadować pliki. Pomagam przy rejestracjach i nie tylko.

Jeśli jesteś chętną osobą która chce zarobić na Uploadzie a nie bardzo wie jak lub chce się czegoś dowiedzieć proszę się ze mną kontaktować:
GG: 34017361
AQQ: [email protected]

Ile można zarobić (tak uczciwie dla samotnego uploadera)? I ile potrzeba na to czasu dziennie? Czy to coś z wupload (bo czytałem o tym)??

Można zarobić nawet kilka dolarów dziennie(można i więcej). Zależy to od czasu oraz dostępnych środków.
Jeśli masz szybkie łącze to możesz się w to bawić. Ewentualnie można zakupić serwer z pulpitem zdalnym i łączem 100/100 wtedy to jest zabawa Big Grin

Może napisz na początek jakie masz łącze i ile czasu mógł byś przeznaczać na to(chodzi mi o czas w jakim komputer możesz mieć włączony, bo wystarczy załączyć pobieranie/wysyłanie i można od kompa odejść).

Ja na początku mojej zabawy miałem łącze 1MB i nie dużo czasu. Zarabiałem kwotę minimalną na tydzień o to było coś według mnie.

Jak wiemy przy łączu 1MB mamy upload 30kb czyli paczka 100MB wrzuca się nam ok. 1h więc poświęcałem np. niedzielę bo najwięcej siedziałem przed komputerem i wrzucałem ok. 4 paczek i aby zapełnić tydzień (aby w każdy dzień coś opublikować) w ciągu tygodnia wrzucałem tylko 3 paczki. Każda dla mnie zarabiała ok 2$ lub € na Uploaded więc kwota minimalna się zawsze uzbierała. A ponadto mamy remote upload Smile Jeśli nie masz premek można korzystać np. z Rapideo jest naprawdę świetną metodą... Co prawda trzeba wykupić transfer.
1.3 GB kosztuje chyba 1.27 zł SMS więc zazwyczaj odrabiałem to 13 krotnie Smile Nie wiem czy można dawać linki zewnętrzne ale jeśli nie to proszę o usunięcie lub poprosić o edycje posta.

Sprawa rapideo i opis jak go stosować można znaleźć na: www.x10minipro.pl/upload
Zarabiaj na uploadzie w €€€€
[Obrazek: i468x60.jpg]

Remote w tej chwili to dość ciężki temat. Duże fora na których można dobrze zarobić z lepszym bądź gorszym skutkiem wyłapują remoterów i ich banują, oraz usuwają posty(często wszystkie).

No tak z tym, że przepraszam nie sprecyzowałem Smile Nie chodziło mi o remote czyli kradzież czyichś paczek Smile a remote swoich paczek na np. 4 serwisy Smile A co do remote to jest tak samo nastawiony jak właśnie te fora... Nie raz się zdarza, że masz super paczke przygotowaną a kolesie ci nie dadzą zarobić jak wystawisz link np. z wupload bo zaraz jest remote na FS,FS,HF i guzik z tego więc trzeba samemu robić remote na te serwisy żeby zarobić ile sie da też na wymienionych wyżej serwisach. Dla tego ja dzis jak wrzucam paczkę to użytkownicy ma ją do dyspozycji 6 albo 7 serwerów. Nie dość że ma się dobrą renomę to zarabia się na tych serwisach z tym że ściągnięcia rozkładają się strasznie pomiędzy te serwisy...

Łącze mam 10Mb, komputer włączony prawie ciągle 24h, dlatego myślałem żeby w to się pobawić. Z klikania ciężko początkującemu.

No to w takim razie najlepiej było by zainwestować w premium na filesonic bo w tej chwili najwięcej linków właśnie stąd widzę, ściągasz np jdownloader i tam masz ustawienia konta premium czy jakoś tak, w każdym razie musisz tam podać dane konta i w zasadzie można już wklejać linki on sobie je automatycznie pobierze. A do wrzucania to np. filezilla, musisz podać dane konta ftp wrzucasz swój upload i zostawiasz komputer niech działa. Co do remote to sam nigdy nie robiłem, więc laki by musiał Ci coś na ten temat powiedzieć.

Jeśli nie ma się konta premium na przynajmniej 2 serwisach to trzeba liczyć na łud szczęścia, że pliki akurat będą na flesonic. Jeśli chcesz wykonać remote swojego pliku wczesniej wrzuconego na FS np. na serwis FileServe czy Wupload to nie ma większego problemu. A jeśli nie masz nigdzie premium i zaczynasz to polecam Rapideo.pl wykupisz tyle transferu ile potrzebujesz a za miast do sciagania wykorzystasz na remote... Wiecej info na: www.x10minipro.pl/upload