Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Polska - Słowacja - obstawiamy

Dzisiaj o godz. 20.30 jest mecz piłki nożnej, w którym Polska zagra ze Słowacją. Trochę za późno powstał ten temat, bo mecz jest juz dziś 15. 11. 2013 ale na pewno warto pospekulować teraz lub po meczu. Większość forumowiczów na pewno jest już po pracy, szkole. itd. ( zaczął się przecież weekend ). Każdy może się wypowiadać na temat meczu lub obstawiać.
Odpowiedz
Obstawiłbym, ale wczoraj wgl na komputer nie miałem okazji wejść... aczkolwiek to co się działo na boisku to była porażka.. ;/

Zero pomysłu na gre, kombinowali, nie potrafili się zdecydować, nie potrafili się ustawić, a nawet piłki dobrze wybić, czy przy ostatniej akcji, włożyć nogę i dokopać pół metra co byłby gol...
Nie wiem co wy sądzicie, ale Fornalik miał przynajmniej pomysł, co z tą drużyną zrobić i w ostatnich meczach z nim jako selekcjonerem naprawdę potrafili coś ciekawego z tą piłką zrobić. Pomimo porażek, to już coś zaczynało iść w dobrą stronę.

I szczerze powiem, że problemem naszej reprezentacji jest brak cierpliwości zarządu. Gdyby dali 2/3 lata Waldkowi, to z pewnością zgrałby się z drużyną i zrobiłby coś konkretnego.

Swoją drogą, gra Słowacji... mmm.. aż przyjemnie sie patrzyło, jak za kazdym razem zagrana prosta piłka w tempo i polska obrona nie istnieje.
Odpowiedz
Dobrze to podsumowałeś GiJey. Według mnie trener Fornalik też mógł zostać dłużej. Wszyscy byli źli na niego ponieważ nasza reprezentacja się nie zakwalifikowała do Mistrzostw Świata. Stąd pewne naciski na władze PZPN ... i w sumie szkoda mi trochę było odejścia ostatniego trenera.
Co do wczorajszego meczu ze Słowacją. Wydaje mi się, że powinien być stary skład ( ten z eliminacji MŚ ) i ta sama taktyka, ustawienia poszczególnych piłkarzy, bo ewidentnie było widać, że gra " orłów " jakby wcale się nie kleiła.
Na razie to był pierwszy mecz obecnego trenera do którego musimy się przystosować, może jeszcze będzie lepiej, trzeba mu zaufać i tak nie możemy nic zrobić.
Odpowiedz
To i tak porównując grę reprezentacji sprzed kilku lat pojawił się drobny postęp. Potrafią ładnie rozegrać piłkę, tylko brak im skuteczności w zakończaniu akcji. Do tego głupie błędy, starty piłek... nad tym pasowałoby popracować...
Odpowiedz
slowacja wygra
Odpowiedz