Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 51 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polećcie mi coś
Witam!

Chciałbym abyście polecili mi kilka stron, max 5 może 6, które są wypłacalne i pozwolą mi wszystkie razem zarobić około 1500 zł (a jeśli da radę to więcej) w 6 do 9 tygodni. Wiem że to może wydać się dziwne ale szukam jakiegoś sposoby na zarobienie przy komputerze, pracuję w weekendy w pizzerii w moim mieście ale 430 zł to dla mnie trochę mało. Testowałem 20$2Surf więc tego nie chcę. Dobrze by było gdyby to było coś niepotrzebującego instalowania. Chciałbym poświęcać na to do 2-3 godzin dziennie bo Tyle akurat mogę wygospodarować wolnego czasu w tygodniu a czemu ma się on marnować...

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
[+]

Według mnie to zarabianie przez internet powinno być dodatkiem do pracy, a nie praca dodatkiem do zarabiania przez intenet Big Grin

W każdym razie, od 6 do 9 tygodni to tylko i wyłącznie ponzee lub inne hyipy jeśli masz kapitał Smile
Polecam też serwis http://net-pay.pl (ok. 4 zł dziennie), a nie trzeba dużo pracy Smile

Z hyipów to: justbeenpaid, lmtc polecam. Jako ponzee to merchant4fx.
Polecam buxy na początek oraz jakieś płatne ankiety itp (net-pay, zadania-internetowe.info, mypay.pl itp.)
A surfbar? Dlaczego nie, przecież to nie przeszkadza
[+]
informacja poszła na PW
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[+]
Możesz mi też wysłać Oldman bo pasuje cos ruszyć temat, a akurat niechce mi się aktualnie (czy może raczej nie mam czasu) układać i segregowac strony. Smile
[Obrazek: B4Oji.png]
[+]
wysłane Smile
[+]
ptcbox
zapraszam po reflinka na pw - refback gwaramtowany
[+]
WITAM WSZYSTKICH JEŻELI CHODZI O ZARABIANIE PRZEZ INTERNET TO TYLKO Z MYPAY.PL
ZAPRASZAM DO MOJEGO BLOGU link: http://mypay.blogx.com.pl/ tam wszystko jak zarobić również ze zdjeciamiSmile)
POZDRAWIAM I ZAPRASZAM
[+]
(11-04-2012, 19:28)Krzychu123321 napisał(a): WITAM WSZYSTKICH JEŻELI CHODZI O ZARABIANIE PRZEZ INTERNET TO TYLKO Z MYPAY.PL
ZAPRASZAM DO MOJEGO BLOGU link: http://mypay.blogx.com.pl/ tam wszystko jak zarobić również ze zdjeciamiSmile)
POZDRAWIAM I ZAPRASZAM
Po 1 to zaraz będzie ban za spamowanie w tematach linkami do strony.
a po 2 poczytaj trochę słownik ortograficzny, słowo "internet" pisze sie z dużej litery - Internet. Każdy słownik Ci to powie...
żródło: Twoja strona ;]
[+]
Ja z buxow moge polecic ImperialGetCash. no i oczywiscie PTCBox Smile
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

[+]
CześćSmile

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc doczepię się tutaj. Chciałabym aby ktoś polecił mi jakąś stronę typu ClixSense czy Twickerz, ale na której zarabia się w funtach (ewentualnie w euro), która wypłaca na PayPal. Interesuje mnie coś pewnego i wartego uwagi, łącznie z wstępnym wyjaśnieniem jak tam działać. Chętnie skorzystam z jakiegoś reflinka, jeśli stwierdzę że stronę ogarnę Smile Nie chcę sama szukać i testować na sobie bo tych niewypłacalnych stron jest pełno, liczę że ktoś z Was poleci mi coś sprawdzonegoSmile
[+]
(16-04-2012, 16:52)Mario1976 napisał(a): program który płaci 13$ dziennie za każde zainwestowane 10$ wypłacalny

WOW! Musi być zaje[YEY]sty. Chyba się zarejestruję ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
[+]
jednopostowiec........... dzieki postoje
[+]
(13-04-2012, 20:52)kaska_1990 napisał(a): CześćSmile

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc doczepię się tutaj. Chciałabym aby ktoś polecił mi jakąś stronę typu ClixSense czy Twickerz, ale na której zarabia się w funtach (ewentualnie w euro), która wypłaca na PayPal. Interesuje mnie coś pewnego i wartego uwagi, łącznie z wstępnym wyjaśnieniem jak tam działać. Chętnie skorzystam z jakiegoś reflinka, jeśli stwierdzę że stronę ogarnę Smile Nie chcę sama szukać i testować na sobie bo tych niewypłacalnych stron jest pełno, liczę że ktoś z Was poleci mi coś sprawdzonegoSmile
polecam You-cubez.com. Wprawdzie nie przypomina ClixSense czy Twickerz ale płaci w funtach szterlingach
Minimum do wypłaty: £6
Metody wypłat: AlertPay, PayPal
obecnie jest 8 reklam po £0.0025, 2 po £0.0005, 1 za Ł0.005
czyli £0.026
dodatkowo o każdej nieparzystej godzinie pojawia się reklama za £0.005 (czyli dodatkowe £0,06 jeśli siedzisz cały dzień przy kompie Wink
oraz o "wpół do..." reklama za £0.0005 (czyli dodatkowe £0,012 jeśli siedzisz cały dzień przy kompie Wink
reflink znajdziesz w tym wątku:
http://forum.zarabianie24.net/t-placi-yo...h-167.html?

Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
[+]
Może pozarabiasz ze mną??Smile
link w sygnaturze
[+]
Ja polecam także program, który jest w mojej sygnaturze. A jak w nim zarabiać znajdziesz na mojej stronie, której link też jest w sygnaturze ;p więc zapraszam.

Polecam też Clicksia oraz Incentria, oraz bux naszego kolegi z forum Bucks4Shares, a jak w nim zarabiać dowiesz się jeżeli napiszesz na PW (mam swoje fajne sposoby ;p)

Pozdrawiam!
[+]
Ja jestem specem od polskich serwisów GTP, także jak coś to proszę pisaćSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
[+]

Cześć,
daawno temu zajmowałem sie buxami więc mam pewne doświadczenie już.
Chciałbym do tego powrócić.
Chętnie nawiąże współpracę z kimś ogarniętym w temacie.
Widzę to tak, zarejestruje sie z reflinków w zamian za informacje, porady, ogólnie pomoc.
Klikam sumiennie Wink
Pozdrawiam
[+]
@ majbux napisz do mnie na PW nawiążemy współpracę Smile
[+]
(17-04-2012, 19:56)mirek321 napisał(a):
(13-04-2012, 20:52)kaska_1990 napisał(a): CześćSmile

polecam You-cubez.com. Wprawdzie nie przypomina ClixSense czy Twickerz ale płaci w funtach szterlingach
Minimum do wypłaty: £6
Metody wypłat: AlertPay, PayPal
obecnie jest 8 reklam po £0.0025, 2 po £0.0005, 1 za Ł0.005
czyli £0.026
dodatkowo o każdej nieparzystej godzinie pojawia się reklama za £0.005 (czyli dodatkowe £0,06 jeśli siedzisz cały dzień przy kompie Wink
oraz o "wpół do..." reklama za £0.0005 (czyli dodatkowe £0,012 jeśli siedzisz cały dzień przy kompie Wink
reflink znajdziesz w tym wątku:
http://forum.zarabianie24.net/t-placi-yo...h-167.html?

Trochę późno zajrzałam, ale podoba mi się ta propozycjaSmile Siedzę dużo przy kompie, szczególnie w wakacje i weekendy więc może coś zarobię. O ile ogarnę stronę Big Grin Póki co zarejestruję się z linka z tego wątku. DziękiSmile
[+]
A ja polecam zarejestrowanie się przez mój link http://www.antwo.pl do serwisu AnTwo.Codziennie możesz dostać 50zł,a co miesiąc nawet 1000zł dla najbardziej aktywnej osoby.Sama sprawdziłam i polecam.W pełni wypłacalny serwis.

edit mirek321
usunięto reflink
tu możesz wstawić tylko link do wątku z opisanym programem
[+]
Z nowych tworów/programów/buxów polecam SolarBux.
Programy inwestycyjne typu HYIP o wysokim stopniu ryzyka ale i o wysokim zwrocie inwestycji działają na zasadzie Schematu Ponziego

[+]
Spam.
Wymoderowano.

Moderator,
GiJey
[+]
Może sprawdzisz jeden z najlepszych, choć najmniej znanych serwisów zarobkowych. Tu zarabiamy poprzez klikanie w płatne linki, których w serwisie jest co nie miara. Strona jest tak stworzona, że bez problemu możemy użyć autoclickera ( ja używam klikacza 2009)

ilość reklam: b. dużo - 40+
wartość: 0.001$ - 0.03$
klik poleconego: 20%
minimum do wypłaty: 2.00$
metody wypłat: PP, LR, Payza
czas oczekiwania: do 7 dni
odstęp między wypłatami: -
ilość dni od rejestracji potrzebne do wypłaty: -
dzienny zarobek: 0.10$ - 0.80$ (bez poleconych)

link: www.innocurrent.com

@Edit
Wiem, że kolega potrzebuje pomocy, ale nie umieszczamy reflinków bezpośrednio w poście.
Jeżeli zależy Ci na poleconym proszę:
1. Napisać w temacie takim jak ten (co zrobiłeś)
2. Skopiować link do twojego posta
3. Wysłać użytkownikowi prywatną wiadomość z odnośnikiem do posta oraz link polecający ;]

Mam nadzieję, że pomogłem.

Moderator,
GiJey
[+]
zamykam wątek
właściciel wątku już od dawna tu nie zagląda, więc Wasze rady i tak mu się nie przydadzą Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości