• 28 głosów - średnia: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleć ofenet.pl znajomym i zgarniaj nagrody!
#1
[Obrazek: program-polecen.jpg]

Do kogo skierowany jest Program Partnerski?

https://www.ofenet.pl/?mod=pp&id=73

Do każdego użytkownika ofenet.pl, który przesłał deklarację przystąpienia do OFE i chce reklamować usługi ofenet.pl

Jak wziąć udział w Programie Partnerskim?

Zarejestruj się w Programie Partnerskim ofenet.pl. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail prześlemy Ci link polecający, który możesz rozsyłać swoim znajomym.

Komu mogę polecić stronę?

Możesz polecić każdej osobie, która Twoim zdaniem będzie zainteresowana naszą ofertą. Pamiętaj, że każda osoba, która zaczyna pracę ma obowiązek przystąpienia do OFE. Z pewnością znasz takie osoby wśród swoich przyjaciół, sąsiadów, znajomych czy krewnych. Osoby, które są już członkami OFE mogą być zainteresowane zmianą funduszu – im również możesz polecać naszą stronę.

Jakie warunki należy spełnić, aby polecenie zostało uznane?


Polecenie zostanie uznane, jesli Twój znajomy skorzysta z Twojego linku, podpisze umowę z OFE i zostanie zarejestrowany w rejestrze prowadzonym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam nagrodę za polecenie strony innym?


Za każde skuteczne polecenie otrzymasz od nas 20 zł. Wszystkie zgromadzone środki finansowe sumowane są na Twoim koncie do ostatniego dnia każdego miesiąca i rozliczane do 20 dnia roboczego następnego miesiąca.

Potrzebuję pomocy!

Jeżeli masz problem lub pytania odnośnie Programu Partnerskiego, skontaktuj się z administratorem, poprzez formularz kontaktowy na stronie: https://www.ofenet.pl/?mod=pp&id=73


Załączone pliki Miniatury
   
  Odpowiedz
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości