• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podziękowanie za współpracę
Drodzy użytkownicy serwisów Zarabianie24.net!

Gdy w 2009 roku przejmowałem dwuletni serwis Zarabianie24.net byłem przekonany, że będzie to długa przygoda. Przez wiele lat wraz z Wami prześwietlałem programy zarobkowe, konta bankowe i ciekawe alternatywy pomnażania pieniędzy przez Internet. Opisywałem tylko te sprawdzone, w mojej ocenie najlepsze firmy. Blogi Zarabianie24.net były jednym z kilku przodujących serwisów, które prowadziłem. Duży ruch przekładający się na liczne komentarze pod wpisami, bowiem ilość 4 093 i 12 484 powinna robić wrażenie, spowodowały, że podjąłem decyzję o stworzeniu forum o zarabianiu przez Internet.

Z jednej strony to był strzał w dziesiątkę, ponieważ mogliście dalej wymieniać się informacjami na temat wszelkich programów i sposobów zarabiania przez Internet. Zaś z drugiej blog i forum wymagało więcej czasu na obsługę, moderowania tematów i komentarzy. Wspólnie nawiązaliśmy wiele kontaktów, dzięki czemu mogliśmy zarabiać jeszcze więcej i więcej. Chciałbym podziękować wszystkim moderatorom, którzy podjęli się tej tytanicznej pracy dzieląc się przy tym swoją wiedzą i doświadczeniem z użytkownikami.

Razem stworzyliśmy markę Zarabianie24.net, zawierającą w sobie blogi i  jedno z najlepiej rozpoznawalnych for internetowych o zarabianiu w Polsce nagrodzone jednym srebrnym i  trzema złotymi Szuwarami. Wspólnie zgromadziliśmy społeczność liczącą na tą chwilę aż 16 831 użytkowników i wymieniliśmy między sobą 183 979 postów. Jestem wdzięczny wszystkim moderatorom i użytkownikom, że w czasach gdy podjąłem pracę w wymiarze pełnego etatu dalej promowaliście i udzielaliście się na forum – po prostu ciągnęliście wszystko dalej.

Zmiany w życiu prywatnym oraz połączenie etatu wraz z prowadzeniem po godzinach około 30-40 stron internetowych spowodowało, że musiałem z czegoś niestety zrezygnować.

Ze swojej strony oprócz czasu, którego nie mogłem za dużo Wam poświęcić starałem się możliwie najlepiej. Na forum właściwie nigdy nie były umieszczane uciążliwe reklamy banerowe czy popup. W ostatnich latach rozwiązałem problemy serwerowe(strony działają bardzo szybko) i odświeżyłem wygląd. Dbałem by wszystkie strony były online, a gdy coś się działo od razu interweniowałem. Uważam, że użytkownicy tak dużego forum zasługują na coś więcej i w związku z tym po niespełna 10 latach podjąłem decyzję o przekazaniu blogów wraz z forum nowej osobie, która będzie mogła aktywniej zająć się stronami.

Nową funkcję administratora domeny i serwisów Zarabianie24.net będzie pełnił Pan Łukasz, za którego będę trzymał kciuki by rozwój i zasięgi serwisów były jak największe.

Od sobie dodam, że dalej kontynuuję przygodę z zarabianiem przez Internet. Nadal będziecie mieli ze mną kontakt poprzez wiele for internetowych, na których będę dzielił się doświadczeniem, a w możliwie najbliższym czasie powstanie serwis http://onlineo.pl , na którym będę zamieszczał wiedzę i doświadczenia odnośnie zarabiania w sieciach afiliacyjnych i tworzenia stron internetowych oraz sposobu zdobywania ruchu.

Motta, które powtarzam wielu osobom:
 „Uważajcie na inwestycje w krypto waluty”
„Nie inwestuj więcej niż jesteś w stanie stracić” – dotyczy krypto jako inwestowanie w rozwój serwisów internetowych np. w SEO czy SEM i wiele innych.
„Cierpliwość i determinacja do celu jest najważniejsza”

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję i nie rozstajemy się Smile

Pozdrawiam,
Kamil Kulawiec
  Odpowiedz

dziękuję Kamil ,  wiele się od ciebie nauczyłem , współpraca z Tobą była przyjemnością Great 

życzę powodzenia w kolejnych projektach i w życiu osobistym Cool 

pozdrawiam serdecznie

Tomasz
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Pozdrowienia i dziękuję.

klamm.de - Geld. News. Promotion!

Odpowiedz

Dziękujemy za stworzenie tak wspaniałego forum!

Ciesze się, że mogę tu uczestniczyć i pomagać jako moderator. Gdyby to forum zniknęło, na prawdę byłoby przykro - spędziłem tu mnóstwo czasu i trudno się odzwyczaić.

Mimo brakuje czasu jeszcze je ulepszyłeś, co jest naprawdę na duży plus i widać jak się starałeś.
Życzę powodzenia i z chęcią będę przeglądał Twoja nową stronę gdy powstanie Smile

Chciałbym też powitać nowego administratora, liczę na owocną współpracę! Big Grin
  Odpowiedz

Również dziękuję i życzę powodzenia w życiu osobistym i zawodowym (tylko udanych projektów!). Chętnie służę pomocą - jesteśmy w kontakcie!
Gratulacje dla nowego administratora, mam nadzieję, że współpraca będzie układać się tak samo dobrze jak z Kamilem.
  Odpowiedz

Dziękuje bardzo za takie fantastyczne forum!!!
  Odpowiedz

Dzięki i powodzenia.
  Odpowiedz

Dziękuję Panie Kamilu za swój dotychczasowy wkład w forum. W ramach podziękowania został Pan odznaczony specjalną rangą "Zasłużeni dla forum".
  Odpowiedz

Dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za dalszy rozwój!
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości