Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Podepnij buxa

Siemka! Niedawno wpadł mi do głowy pewien pomysł. Mianowicie, jak wiadomo buxy wyrastają jak grzyby po deszczu i jest ich ogromna ilośc. Chciałbym zaproponowac aby stworzono możliwośc podpięcia buxa.

Na czym by to polegało? Polegało by to na tym, że w temacie buxa była by opcja "podepnij". Naciskaliśmy i dostawalibyśmy powiadomienie na pw gdyby autor buxa zmienił prefix buxa
Odpowiedz
Czyli ze jesli bux by sie zescamil a autor postu z buxem zmienilby prefix na np. pod lupa / scam to dowiedzielibysmy sie automatycznie na PW?

Nawet niezly pomysl przynajmniej kazdy (kto "podpiął" buxa) by wiedzial i nie musial szukac.
Odpowiedz
Ułatwiłoby to poruszanie sie w dżungli nowych, starych, płacących, zescamionych itd. buxów.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz
Dokładnie a przy okazji mielibyśmy szybki dostęp do buxów, w których klikamy ;]
Odpowiedz
a pomyślaleś, że np. Kamil tego może nie zrobić, do to trzeba kodować jakoś...
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz

wiesz, mi tylko wpadł pomysł, którym podzieliłem się na forum. Może jakiś programista mógłby napisac kod w zamian za jakiegoś VIPa na forum czy coś takiego ;]
Odpowiedz
Pomysł dobry, ale żeby zrobić taką opcję to trzeba mieć albo doświadczenie w pisaniu wtyczek, albo posiedzieć kilka godzin przed komputerem i opracować coś takiego. Wątpię, że znajdzie się chętny żeby takie coś zrobić...
Zapraszam na ranking bux Wink
Odpowiedz
Co do tego tematu, to podobieństwo tego to "Subskrybuj wątek", tylko tyle że dostajesz również powiadomienia gdy w temacie ktoś napisze post.

Pozdrawiam
mzima
Odpowiedz
Dobry pomysł.
Byłbym za tym ale to raczej nierealne że takie coś ktoś wykona nikt nie jest fenomenem.
A za Vipa to nawet nikomu by pewnie się nie chciało myśleć - to tylko moje zdanie na ten temat
Za takie coś to ten ktoś kto by się podjął to by chciał zapłaty pewnie.
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł także będę miał na uwadze. Nie wiem jeszcze ile wymaga pracy napisanie takiej wtyczki, ale na pewno się tym zainteresuję. Póki co każdy może użyć opcji w lewym, dolnym rogu pod tematem "Subskrybuj ten wątek".
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zarabiaj 270 pln dziennie na kryptowalutach
Sprawdzona i skuteczna metoda, nawet gdy kursy walut spadaja