Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Podatek od Adkontekst

I zaistne znów mam pytanie^^
Od dziś staram się zarabiać na Adkonteks, i sprawa jest taka, co prawda kasę zamierzam zbierać przez rok, ale mniejsza o to, tam, żeby wypłacić trzeba samemu płacić podatek, czyli jak powiedzmy będę miesiąc przez 18, to czy już wtedy będę mógł wypłacić i (bo dowód potrzebny, ale to można wcześniej) i zapłacić z podatkiem po nowym roku, czy będę musiał czekać do pełnej 18-stki?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Niepełnoletność nie zwalnia z podatku. Przed 18-stką również możesz złożyć PIT, w którym podpisze się Twój opiekun ustawowy.

Czytałem wiele interpretacji indywidualnych odnośnie Adsense i innych sytuacji podobnych. Jeżeli nie możesz jednoznacznie zaliczyć przychodu do jednego ze źródeł wymienionych w art. 10 ust. 1 pkt 1-8 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych przychód powinieneś zakwalifikować jako źródło przychodu z innych źródeł i rozliczyć się do 30 kwietnia następnego roku.

Oczywiście w razie kontroli interpretacje mogą być różne dlatego jeżeli zarobisz trochę więcej warto wystąpić z wnioskiem o wydanie interpretacji indywidualnej (koszt: 40zł). Mając taką interpretację nikt do Ciebie się nie przyczepi Cool
Tak, ale ja już wolę nie kombinować i zrobić tak ( o ile to możliwe) zbieram do roku 2013 w którym kończę 19 lat i za ten rok już się będę mógł normalnie rozliczyć?

Nie wiem jaka to będzie kwota ani nic, ale może to być jeden tyś, a może być 50 tyś, wszystko jest możliwe wciągu roku.

Jeśli zarobiłeś poniżej 3091,00 zł to nie zapłacisz podatku.
Musisz jednak złożyć Pit-37 do urzędu (nawet jeśli nie masz 18 lat) by ktoś nie doczepił się w przyszłości, że masz lewe, nieopodatkowane dochody. Jeśli będziesz miał problem z wypełnieniem deklaracji, to napisz PW, pomogę Ci go wypełnić, bo robię to na co dzień. Nie będę potrzebował Twoich danych adresowych (te wypełnisz sobie sam w deklaracji) jedynie dane finansowe.

Więcej tutaj
http://wolnakwotaodpodatku2011.info/
Na razie to ja mam dochody 20 zł na miesiącSmile to wa*ić ich.

Oj nie walić Wink Podatku nie zapłacisz ale rozliczyć się musisz jeśli masz dochód/przychód. Składasz pit 37 albo 36. Nie wiem jak w przypadku Adkontekst ale inne pp rozliczam na 36 - rubryka "najem, wynajem powierzchni reklamowych" (czy jakoś tak) - tak mi radzili admini z kilku już programów partnerskich. Nie wpisuje się w pit-37 w rubrykę "inne" jeśli np. jak w bankier masz to wyraźnie ujęte jako wynajem powierzchni reklamowej na stronie www. Adkontekst też by pod to podpadał raczej.