• 47 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod lupą TheFastestBux.com - Bez minimum, konieczność inwestycji, ponad 1700 dowodów wypłat
Chciałbym wam przedstawić kolejny buxhost oferujący brak minimum wypłatowego pod administracja niejakiego coockyboya. Jako że właśnie otrzymałem od nich wypłatę myślę że warto się nim podzielićSmile Oto jakie są warunki:

Klik własny - 0.5 centa
Klik Poleconego - 0.15 centa.
Liczba reklam - 19
Dzienny zarobek - 3.55 centów
Minimum do wypłaty - Brak
Minimalna kwota wymaganej inwestycji - 2$
Maksymalna liczba reklam dziennie do kliknięcia - 25
Czas oczekiwania między wypłatami - 18 dni
Wypłacił/Liczba dowodów wypłat - 394$/ 1742 Big Grin (stan na 15.03.2012)
Liczba klików wymaganych do wypłaty - 0
Miejsca gdzie można wypłacić - PayPal, OKPay, SolidTrustPay AlertPay (na LR należy wysłać prośbę do działu support)
Maksymalna liczba poleconych bezpośrednich/wynajętych - 15/50

Zapraszam do zapisu z poniższego linka

[Obrazek: banner2.gif]
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]

Ten Admin (niejaki cockyboy/cokyboy) nie jest zbytnio zaufany... Jeśli dobrze pamiętam to miał kilka buxhostów już. Jednym z nich był YemBux. Nawet pierwszej wypłaty nie dostałem gdyż kilka dni po zleceniu bux zniknął. Z tego co wiem to nawet admin nie dał żadnego komunikatu, że musi zamknąć buxhost czy coś, także wiele nie spodziewałbym się i po tym. W sumie jak bez minimum to korzystać można, ale inwestowac nie radzę Tongue .

Really? No cóż. To ten też się chyba już długo nie utrzyma. Zarejestrowałem się jakiś tydzień przed nowym rokiem i teraz bym mógł zlecać z trzecią wypłatę, tylko strona dwa razy zniknęła, a zlecone wypłaty utykały w czarniej dziurze (stan: pending) (;
Myślę, więc jestem.
Ninja

Domyślam się że strona długo się nie utrzyma... ale zacząłem ją promować ponieważ jednak wypłaciła - zresztą od teraz właśnie w taki sposób promuję strony u siebie na stronie oraz tutaj, czyli wpierw ja wypłacam, a potem dopiero szukam poleconych. Tak więc jak napisał pampuch721 - stosować tylko do zarabiania, a nie inwestycji. Zresztą teraz i tak muszę czekać 20 dni na kolejną wypłatę więc pewnie w tym czasie na pewno zmieni się minimum itd. A na razie korzystajcie póki można Smile

Wypłata dotarła w nie cały dzień.

Dowód

Może admin zrobił jakieś noworoczne postanowienie? Big Grin
Myślę, więc jestem.
Ninja

masz refa,widac ze bux dosc dobry Big Grin
[Obrazek: B4Oji.png]

(02-01-2012, 15:47)GarudoHS napisał(a): Wypłata dotarła w nie cały dzień.

Dowód

Może admin zrobił jakieś noworoczne postanowienie? Big Grin

Zatem korzystajmy z tego póki admin pamięta o swoim postanowieniu Smile

I mamy coraz więcej reklam do klikania dzięki czemu dzienny zarobek wynosi teraz 2 eurocenty Smile naniosłem uaktualnione dane i jednocześnie dziękuję wszystkim którzy zapisali się z mojego polecenia Smile

Zapisałem się Tongue . Jutro zlecę wypłatę by mieć chociaż te 5 eurocentów, sprawdzę na sobie czy wypłaci :>

Edit.
Bux wypłacił. Dziś zlecona, dziś przyszła.

po 3 godzinach 0,05 Euro na koncie PP Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]

Cieszę się że bux również wam wypłacił co rokuje dobrze na przyszłość Smile Zostaje mi więc zaprosić kolejne osoby do zapisu Smile

mój dowód wpłaty

Załączone pliki Miniatury

Szkoda, że te refy praktycznie nic nie dadzą jeśli ma się zwykłe członkostwo Tongue . Trzeba byłoby wykupić jakieś lepsze, ale ja bym tego nie radził robić...

Również radzę się wstrzymać z zakupem członkostw - dlatego wole sobie zaczekać te kilkanaście dni na kolejną wypłatę. Jednocześnie prosiłbym osoby które pochwaliły się swoimi dowodami wypłat tutaj by zrobiły to też w tym temacie w dziale zapłaciły:

http://forum.zarabianie24.net/watek-TheFastestBux-com

W końcu właśnie do tego ten dział służy Smile

Jednocześnie informuję że osiągnąłem już maksymalną liczbę poleconych, związku z tym mogę wstawić kogoś reflink w temacie w miejsce swojego - chętnych proszę o napisanie wiadomości prywatnej z linkiem, kto pierwszy ten lepszy Smile

Reflink zmieniony - pierwszy był użytkownik pampuch721 (wiadomość otrzymałem o godzinie 23:20), zatem prosiłbym o zapis z jego reflinka Smile

dalej wypłaca dostałem wypłate po 24 godz

Czy ktoś wie czy 2 wypłata też 0,05centow czy można coś więcej wypłacić?

(13-01-2012, 20:08)dariklon napisał(a): Czy ktoś wie czy 2 wypłata też 0,05centow czy można coś więcej wypłacić?

Zgodnie z danymi w zakładce Update Account - Maksymalna kwota wypłaty wynosi 5 eurocentów, nie ma żadnych progów wypłat. Czyli możesz wypłacić 1, 2, 3, 4 albo 5 eurocentów ale nie więcej. Zakładam że prędzej czy później minimum jakieś się pojawi i co za tym idzie zlikwidowana zostanie ta maksymalna kwota wypłaty, ale narazie trzymamy się początkowych założeń.

Raczej na pewno minimum się zwiększy - ciekawe tylko do ilu Tongue . Ja ciągle po cichu mam nadzieję, że uda mi się otrzymać drugie 5 eurocentówBig Grin Do tego czasu jeszcze jednak trochę musi minąć.

Tak samo i ja myślę - dlatego też narazie niczego nie przerzucam do P.B. Smile

I zaczęły się ciekawe zmiany - w tej chwili admin buxhosta zrezygnował z euro na rzeczy dolara, o czym napisał w wiadomości do użytkowników:

Kod:
As all my earning are coming in dollars I must put my site also in dollars!

I have reduce the price for membership plans!
I have reduce the cost for advertisers !
I have reduce the renting referrals price!

NO RESTRICTIONS FOR ALL !!!
UPGRADE STARTING FROM 3.95$ and you get 0.45$ in AB and 0.9$ in PB for free !!!

This is very good for all !
Don't forget as you will receive at any upgrade " free money " ready for cashout and spend !
Click here for more details !

Also I know 95% of you are using dollars as curency now you will not lose money on exchange! As also from site you will get the paymant with NO fees ! Don't forget make upgrade and remove all restrictions!

CLICK fast ! EARN fast ! This is how we work! Money like never before !

I will annouced a contest for header and banners !

Dodatkowo usunięto maksymalną kwotę wypłaty więc można wypłacić wszystko Smile więcej informacji zostanie podanych w pierwszym poście

Edit:

Radość była przedwczesna - maksymalna kwota wypłaty wynosi 10 centów.

To samo chciałem własnie napisać. Dobrze, że chociaż "zwiększył" zarobki oraz maksymalną kwotę, którą mozna wypłacićSmile

u mnie max do 2 wyplaty wynosi 0,1$

Dziś u mnie minęło 20 dni od wypłaty związku z tym właśnie zleciłem kolejną Smile

Update:

I otrzymana już po 1 godzinie Big Grin Dowód znajdziecie w odpowiednim temacie w dziale zapłaciły.

Masz refka,, przetestuje tego buxhostaSmile

ja wczoraj zleciłem dzisiaj patrze i jest zastanawiam się nad inwestycja w tego buxa

prosze o opinie plus minus wylicze:

koszt 3.95$ na miesiąc

zarobek dzienny 0,046$ x 20dni (bo tyle klikam plus minus) = 0,96$
mam 1$ na PB za inwestycje dostane 0,45$ i przeleje 0,05$ z konta to kupie 10 poleconych
załużmy że z tych 10 klikać będzie 70% tyle samo co ja klikam
7 (poleceni) *13 (ilość klików) *20 (ilość dni) *0,0025$ (kasa za jeden klik poleconego) =4,55$

4,55$ + 0,96$ = 5,51$ - 3,95$ = 1,56$
- 0,05$ które przelałem żeby kupić poleconych czyli zarobie 1.5$

dobrze licze czy źle może za bardzo optymistycznie z tymi poleconymi
bo jakby klikali wszyscy po 30 dni to wtedy zarobie 5,8$ na czysto ale myśle że to nie realne żeby wszyscy równo klikali

Z tego co zauważyłem na tej stronie wartość klika - przynajmniej dla standardu - nie jest stała i się zmienia. Np dzisiaj klik ma wartość 0.15 centa. Tak więc nie za bardzo wiadomo jak to będzie w wypadku inwestycji (na pewno wartość reklamy wzrośnie ale nie wiem ile.) Tak więc jeśli chcesz możesz spróbować z inwestycją.

poczekam jeszcze na opinie innych zarabiaczy ale jestem troche bardzo za kto nie ryzykuje ten nie ma

Rejestracja z Refa.

po 20 godzinach od zlecenia 0,10 $ na koncie PP Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]