Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pod lupą laboitakados

Kolejna francuska strona, która za punkty które można zdobyć mając włączony baner(nie koliduje z 20d2s) oraz grając w darmowe gry na ich stronie, daje możliwość wypłaty pieniędzy lub zamiany punktów na rożnego rodzaju kody m.in również do 20d2s.
Punkty za baner nabijają się 120/h, a punkty za gry dostajemy w zależności od tego jaki wynik otrzymaliśmy w danej grze. Sam jeszcze cały czas odkrywam tą stronę i dowiaduje się nowych rzeczy, jednak myślę że to dobry sposób na darmowy surfpass bo nie trzeba robić właściwie nic po za włączeniem baneru.
Pomimo tego że strona z początku jest trudna do ogarnięcia i trochę trzeba zbierać na kod do 20d2s(zwracam uwagę głownie na to ponieważ wiem że najwięcej ludzi używa 20d2s) który kosztuje 160 tys pkt, mam nadzieję że ktoś się skusi i zarejestruje.

http://www.laboitakados.com/index.php?pa...on&id=5817
Odpowiedz
... rzeczywiście, punkty bije jak szatan (dwa tygodnie i prawie 50 tys.).
Często pojawiają się bonusy.
Zobaczymy, jak szybko uda sie uzbierać na SurfPassa.....
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz
Zleciłem dziś 2 surfpassy
Po jakim czasie dochodzą?
Odpowiedz
(29-06-2011, 20:56)lukata94 napisał(a): Zleciłem dziś 2 surfpassy
Po jakim czasie dochodzą?
po kilku godzinach napewno dojdą

Proszę o rejestrację z mojego reflinku nie pożałujesz podam ci wszystkie questy włącznie z 4 najnowszymi questami! moje gg 11199125

edit mirek321
usunięto reflink

Odpowiedz
Co ile u nich odnawiają się surfpassy w sklepie? Bo czekam już trochę i nadal nie ma ani jednegoSad
Odpowiedz
(01-10-2011, 08:38)wilczysen1993 napisał(a): Co ile u nich odnawiają się surfpassy w sklepie? Bo czekam już trochę i nadal nie ma ani jednegoSad

Aktualnie 98 20$Pass-ów jest do zdobycia w PixeloKados. Być może z tego powodu, niema ich w kodach za punkty.

Ciekawe, co robi w surfbarze kod do Biokdo? Ta strona już nie istnieje.

Laboitakados to dobry surfbar. Mam nadzieję, że nigdy nie zniknie.

Odpowiedz
Ok. Założony nowy temat w wspomnianym poniżej dziale. Dzięki wielkie za pomoc. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Daj do ogłoszenia->sprzedam
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
forum nie działa i wszystko jasne...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości