Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pod lupą Hits4Pay.com

Witam
Przedstawiam wam stronę Hits4Pay - oferuje ona zarobek poprzez czytanie płatnych e-maili. Oto jakie warunki oferuje nam owa strona:

- zarobek za przeczytanie reklamy (czyli odczekanie ok 30 sekund na tej stronie - 0.02 $
- minimum do wypłaty - 25$ (wypłacane na konto paypal)
- Wypłata - automatyczna ok 15 dnia miesiąca
- Ilość mail - w zależności od wybranych kategorii (polecam zaznaczyć wszytko dotyczące zarabiania pieniędzy - maksymalnie można wybrać 15 kategorii)
- System poleconych - dwupoziomowy, bez limitów.
- Bonus na start - 5 $

Niestety ponieważ pojawiły się problemy związane z wypłacalnością strony, mimo, aż uwaga 12 lat działalności, strona straciła status Elite na serwisie PTC Investigation.link do pełnej recenzji wraz z dowodami wypłat na stronie PTC Investigations).
Poniżej link do rejestracji
[Obrazek: 468x60.png]
[Obrazek: Banner-PL_nxnhrqh.jpg]
[Obrazek: banner3.gif]
Odpowiedz
0.02 centa??
50 mejli i mam dopiero 1c

nie , dziekuje
Odpowiedz
Kolega się pomylił. Maile są po 2c ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
(19-07-2011, 18:23)GarudoHS napisał(a): Kolega się pomylił. Maile są po 2c ; p
Faktycznie do mojego posta wkradł się błąd - chodzi oczywiście o 0.02 $ czyli 2 centy. Poprawka już jest naniesiona w pierwszym poście.
Odpowiedz
Owszem Jeden email na 3 miesiące nie polecam strona dla Amerykanów
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
Odpowiedz
Jestem tam około 2 tygodnie [dobra, jestem tam przeszło miesiąc, ale dopiero dwa tygodnie temu mnie oświeciło i zmieniłem e-maila z o2 na gmail XD] i dostaję jeden mail na jeden/dwa dni.
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
(20-07-2011, 04:36)marmirow napisał(a): Owszem Jeden email na 3 miesiące nie polecam strona dla Amerykanów

Jak już napisałem wyżej - ilość maili zależy od doboru kategorii jakie nas interesują - nie chodzi tu byśmy wybierali to co by nas zainteresowało ale to co jest najbardziej reklamowane i popularne- czyli np usługi finansowe. Z takim doborem kategorii:

[Obrazek: 9e268203b59348adm.jpg]

w dniu wczorajszym otrzymałem 8 płatnych maili. Jeśli zaś chodzi o to dla kogo jest ta strona - Na stronie PTC Investigations, do której link podałem w pierwszym poście jest napisane czarno na białym, że na stronie można rejestrować się z KAŻDEGO kraju - nieważne czy to USA, Polska czy Mozambik Tongue
Odpowiedz
A ile dostajesz średnio na dzień? To może sobie zmienię kategorie ; p
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
(20-07-2011, 13:06)GarudoHS napisał(a): A ile dostajesz średnio na dzień? To może sobie zmienię kategorie ; p

to zależy... zazwyczaj dostaję co 2-3 dni ale przynajmniej 4 sztuki, a ostatnio 6 do 7. I otrzymuję informację o tym na maila z o2 - więc akurat z polskim hostingami mailowymi nie ma problemu. Po prostu trzeba wybierać takie kategorie których reklamy najczęściej widzisz na buxach, buxhostach i innych podobnych programach.

UPDATE
W tej chwili otrzymalem 2 płatne maile dotyczące finansów bez powiadomienia na pocztę - tak więc jest to potwierdzenie skuteczności odpowiedniego doboru kategorii
Odpowiedz
Widzę że temat znacznie przycichł więc dlatego post pod postem. W ramach aktualności - ponieważ do tej pory nie zyskałem poleconych na tej stronie zmuszony jestem klikać sam - na chwilę obecną zarobione mam tam 10,96 $.. Obecnie strona zmieniła szatę graficzną oraz mam zazwyczaj 1 klik dziennie. Tak więc jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy w dojściu do wypłaty to będę wdzięczny, zwłaszcza że strona wydaje się pewniakiem, skoro jest wysoko oceniona w serwisie PTC Investigations.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości