• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod lupą Exspace - 1.5%-3% dz. (robocze) + inne do 150% ROI + ICO EXS - exspace.pro
EXSPACE.pro
Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze
Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
Program partnerski:
[Obrazek: OeJVv8.jpg]
OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.

Moja wpłata:

[Obrazek: FDk1pyV.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości