Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Pod lupą Browse4Cash.com - oglądanie banerów od 01.02.2012

Witam.
Podaję opis pewnej stronki, o której się dziś dowiedziałem.
Serwis Browse4Cash, który prawdopodobnie jest częścią MyBrowserCash, będzie nam płacił (jest w fazie pre-launch) za wyświetlanie banerów na naszym komputerze.
Tak, za samo wyświetlanie. Nieważne czy jesteśmy obecni przed kompem czy nie. Przynajmniej tak deklarują.
Technicznie ma być to możliwe po ściągnięciu małego pliku. Bez żadnej instalacji. (dosłownie przed godziną, uruchomili stronę gdzie ściąga się ten plik http://browse4cash.com/download-page )

Warunki:
  1. Za obejrzenie jednego banera - 1 pkt.
  2. W danym dniu punkty będą przyznawane jedynie aktywnym użytkownikom, tzn. tym którzy obejrzą minimum 10 banerów.
  3. Edytowany: Stawka za punkt nie jest na razie znana, ale dostępny na stronie kalkulator zarobków pokazał, że za godzinę "surfowania" dziennie dostaniemy około 0.6$. Tzn. jest to chyba zarobek miesięczny (nie jest sprecyzowane w kalkulatorze). Tylko wtedy było by to realne.

[Obrazek: b4c1.gif]

4. Zarabiamy 10% punktów od każdej osoby z 10-poziomów poleconych. Wow
    Czyli identycznie jak w 20$dollars2surf.
    Oto co pokazał ten sam kalkulator w przypadku gdy mamy dwóch poleconych i każdy z nich ma tez dwóch itd. :

[Obrazek: b4c2.gif]

5. Mają opracowany system gwarantowanych 5-ciu poleconych, ale jeszcze nie działa.
  6. Miniumum 20$ na razie tylko (albo aż) przez PayPal.
  7. Pieniądze będą naliczane od 01.02.2012 czyli od oficjalnego startu serwisu.

Chętnych do zapisu zapraszam z mojego linka:
http://macgre.browse4cash.com

Pierwsze 5-osob, które się zapisze będzie na szczycie piramidki, którą od razu zakładam (w stosownym ku temu dziale:Link do piramidki.)
Edit: Na pierwszym poziomie zostało 1 wolne miejsce.

Czysty:

http://browse4cash.com

To się naprawdę nieźle zapowiada. Strona już działa.
Zapraszam

[Obrazek: clixsense_gpt2016d468x60.png] [Obrazek: banner9.gif]
Odpowiedz
zarejestrowany z reflinka
[-] 1 użytkownik podziękował Jezalov za ten post:
  • macgre
Odpowiedz
Dzięki. Jesteś dopisany tutaj
Odpowiedz
Zapisany z reflinka, do piramidy się zgłaszam, mój reflink poszedł na PW Smile .
Odpowiedz
(09-01-2012, 15:16)pampuch721 napisał(a): Zapisany z reflinka, do piramidy się zgłaszam, mój reflink poszedł na PW Smile .

Dopisany. Pozycja 1.3
Odpowiedz
Zapisałem się z refa , nick ten sam co i tutaj Smile
[Obrazek: sygn.png?id=155328&vtype=month]
Odpowiedz
(09-01-2012, 15:37)gumaczek166 napisał(a): Zapisałem się z refa , nick ten sam co i tutaj Smile
Dopisany . Pozycja 1_4. Proszę o linka na PW

Odpowiedz
Zapisany z reflinka i chętny do piramidki ; p Mój reflink zaraz pójdzie na PW (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Zapisany z reflinka i podsyłam na pw mojego reflinka
Odpowiedz
GarudoHS dodany pozycja 1_5
Edit:
dannekk dodany pozycja 2_2
Dannek ma pozycję 2_2 bo zapisał się za szybko z mojego refa, a powinien był już z innego. Dlatego w naszym matrixie będzie tylko przypisany do użytkownika Jezalov , który nie podał mi swojego reflinka i tym samy przepadła mu jedna kolejka.

Kolejna osoba będzie mieć pozycję 2_1, a następna 2_3 i dalej już normalnie

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości