+

• 38 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod lupą Allfreebux.com 1$ do PB
Bux powstał dziś..Jestem zaledwie 7 użytkownikiem.

Klik 0.01$
Klik poleconego 0.005$
Liczba reklam: aktualnie jest 7 reklam.
Wypłaty jak na razie wyłączone, ale przeczuwam że będą na PayPal, ponieważ upgrade jest przez PP Smile
Minimum nie znam.

Dostajemy darmową reklamę 5sec, 8000 klików za 0.80$.

Zapraszam
http://www.allfreebux.com/?ref=xxx
[Obrazek: banner1.png]

masz refa i wygralem konto premiumSmile

Masz refa
Myślę, więc jestem.
Ninja

Dzięki, ale mi się nie przyda ponieważ mam konto standard i nie mogę wypłacac Smile
Cola, jak chcesz to daj reflinka to wstawię Twój Smile

jaadi2, nie masz premium? Proponuję poczekać aż będą wypłaty i kupić sobie premium. Jest zajebaszczo tanie. Nawet mnie na nie stać Yahoo
Myślę, więc jestem.
Ninja

(27-08-2011, 18:25)GarudoHS napisał(a): jaadi2, nie masz premium? Proponuję poczekać aż będą wypłaty i kupić sobie premium. Jest zajebaszczo tanie. Nawet mnie na nie stać Yahoo
Tylko coś mi się wydaje że to ściema..Za duże zarobki dla Premium, a tak mała cena

dostalem konto ultimate - najlepszeSmile))

a ja poklikam i wszystko w reklame dajeSmile))))))
zapraszam

O właśnie...Ja też zainwestuję w reklamę Smile

kazy teraz moze dostas ultimateSmile)) po zapisie

A ty jak dostałeś? Inwestowałeś?

Ja właśnie kupiłem sobie konto premium. Dostałem €20 do PB i mam kliki za nawet 4 eurocenty : D A reklama PTC 15s z 50k kliknięciami kosztuje ledwie €6
Myślę, więc jestem.
Ninja

Ja to dostałem 70 euro do purchase.. ale nawet na tym koncie niemożna wypłacać, oj coś mi tu ściemą śmierdzi... a co do cen reklam to są nawet za 8 euro centów!

Kolego klikach, masz cholerną rację, że coś śmierdzi. I nawet powiem co. To czuć 6 punkt Terms of Service.

Cytat:This website don`t pay . It only gives you the posibility to earn alot of money that you can use to advertise at low prieces.

Wygląda na to, że SAMI zrobiliśmy siebie w ch**a..
Myślę, więc jestem.
Ninja

(29-08-2011, 21:15)GarudoHS napisał(a): Kolego klikach, masz cholerną rację, że coś śmierdzi. I nawet powiem co. To czuć 6 punkt Terms of Service.

Cytat:This website don`t pay . It only gives you the posibility to earn alot of money that you can use to advertise at low prieces.

Wygląda na to, że SAMI zrobiliśmy siebie w ch**a..
OO kurde...Nie zauważyłem...Muszę zacząc czytac regulamin buxów Smile

Bardzo duże zmiany. Konta standard nie mają możliwości zarabiania od refów. Klik - 0.1 eurocenta. 4 reklamy na dzień. Info do wypłaty: 5 dni trzeba być/ 15 klików / Minimum: 1ec / Maksymalnie 5ec.

Golden [od €9]: klik - 0.5 ec /ref klik - 0.25ec / 8 reklam
Info do wypłaty: 30 dni/ 100 klików / minimum - €2-3-4-5 / €7 za jednym razem + 90% i max €30

Ultimate[od €30]: klik €0.01/ ref klik €0.005 / 12 reklam
Info do wypłaty: 15 dni/ 50 klików / min: €1-2-3-4 / €20 za jednym razem

Wypłaty manualne.

I konto Advetiser [od €3]: klik €0.02/ ref klik €0.02 / 20 reklam
Info do wypłaty: Zablokowane
Inne info>
Commission on signups > €2
Commission on upgrades > €1 + 50%
Commission on add funds > €0 + 50%

Po wygaśnięciu upgrade przez 3 dni nie możemy jeszcze wypłacać i resetują nam się zarobki.
Myślę, więc jestem.
Ninja

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości