Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płatności na AlterPay

Jak wychodzą i wpływają płatności na AlterPay?? Sam kozystam tylko z PP więc prosze o info. Z góry dzięki.
podobnie , większej różnicy nie ma . Po prostu niektóre serwisy akceptują tylko Alertpay ,a niektóre tylko paypal ,dlatego używa się obu Tongue
Pozdrawiam Wink
A czy przelewanie pieniedzy też w takich opcjach jak na PP czy są inne?
o a zapytam czy tam dolara jest w takim samym kursie jak na PP czy ma trochę wyższy przelicznik, czyli czy pobierają więcej od PP, mniej czy mniejwięcej tyle samo?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
AlertPay to temat woda
poczytajcie poradniki na Zarabianie24.net
http://www.zarabianie24.net/alertpay-kon...nternecie/
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
Ja preferuję AlertPay, bo nie robi problemów buxom (a Paypal robi często), weryfikacja odbywa się przy pomocy jednego smsa, nie trzeba im żadnych dokumentów wysyłać (chyba że robi się manewry jakimiś większymi kwotami). No i bezproblemowo dostałem kasę na rachunek bankowy, wprawdzie opłata wynosi 11 zł, ale nie trzeba się bawić w żadne weryfikacje.
Zapraszam na ranking bux Wink
zawsze można się z kimś wymienić.

Co do kursu to może czasami jakieś niewielkie różnice między AlertPay a PayPal, ale raczej to samo.
wie ktoś może czy istnieje możliwość zmiany konta na alertpay ??
bo przez pomyłkę zamiast konta " personal starter " mam " personal pro " i za każdą wpłatę pobierają mi prowizję i to nie małą Sad
Prowizja jest zawsze. Jak nie masz w ustawieniach to napisz do supportu, że to pomyłka Smile
qwe
na koncie "personal starter " nie ma prowizji przy wpływach na konto AP

ps: nie chodziło mi o przelewy na konto bankowe Smile
kasa wpływa z buxa i pobierają mi prowizje Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]