Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Platność blik


#1
Polecam płatności blik - poniżej opis tego typu płatności
Wybierz aplikację IKO i korzystaj z polskiego standardu płatności mobilnych BLIK. BLIK umożliwia płatności w sklepach i internecie, wypłatę pieniędzy z bankomatu i wpłatę gotówki we wpłatomacie bez użycia karty. BLIK funkcjonuje w aplikacji IKO jako:
  • kod BLIK - indywidualnie generowany, jednorazowy ciąg 6 cyfr w aplikacji IKO. Znajdziesz go na ekranie głównym aplikacji od razu po zalogowaniu. Możesz go również wyświetlać przed zalogowaniem, jeśli wlączysz tę opcję w ustawieniach aplikacji IKO.
  • czek BLIK - jednorazowy ciąg 9 cyfr generowany w aplikacji IKO. Czek BLIK wykorzystasz samodzielnie lub możesz go przekazać innej osobie, która nie musi mieć aplikacji IKO. Operację czekiem BLIK potwierdza się zawsze hasłem do czeków, które można utworzyć w serwisie internetowym iPKO
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy rekrutować w trnd na bon do blika
Zarobiłam tu ponad 1300$ na ankietach -> https://www.clixsense.com/?4020151
Dużo ankiet -> https://surveyo24.com/pl?ref=F3HgCbZH9T
Dobrze płatne ankiety w funtach https://www.prolific.ac/p?ref=I0KVM20G
Dobry panel -> https://poznaj.to/rejestracja?r=rGAFOdpowiedz
#3
śmiało!
Odpowiedz
#4
Nie rozumiem. Z blika korzystam już od roku i jest to standard w WBK na aplikacji mobilnej. Jak się to ma to zarabiania w internecie? Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Można zyskiwać bliki w różnych akcjach np na trnd. Co w tym nie jasnego :-) ?
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości