Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Płaci Złotóweczka.com

Masakra jakas
Odpowiedz
Płacą jeszcze?
Odpowiedz
Program był bardzo dobry ale od pewnego czasu upada.
Spowodowane to jest nie przyjmowaniem wszystkich reklam,
reklamy PTP adnoxa,sejfika nie są akceptowane i ilośc klików się zmniejsza w paskudnym tempie czyli to co napędzało serwis zostało zablokowane.
A rejklamodawcy reklamują to na czym są wstanie zarobić.Tak samo ptp daje takie na którym coś wyciągnę .Jeśli taki program odrzuca wszystkie reklamy na których ja mogę zarobić to w zamian nie dam reklam na których będę miał tyły.
I tak program zostaje z niczym.
Warto to zweryfikować aby nie upaść.
Linki PTP też napędzały w programie ilość reklam banerowych bo dawało to większy zasięg reklamy.
Odpowiedz
(04-02-2018, 17:46)smok napisał(a): Program był bardzo dobry ale od pewnego czasu upada.
Spowodowane to jest nie przyjmowaniem wszystkich reklam,
reklamy PTP adnoxa,sejfika nie są akceptowane i ilośc klików się zmniejsza w paskudnym tempie czyli to co napędzało serwis zostało zablokowane.
A rejklamodawcy reklamują to na czym są wstanie zarobić.Tak samo ptp daje takie na którym coś wyciągnę .Jeśli taki program odrzuca wszystkie reklamy na których ja mogę zarobić to w zamian nie dam reklam na których będę miał tyły.
I tak program zostaje z niczym.
Warto to zweryfikować aby nie upaść.
Linki PTP też napędzały w programie ilość reklam banerowych bo dawało to większy zasięg reklamy.

Wszystkie serwisy od AtentIvo niestety upadają Sad Nie życzę im źle bo miałem spore plany co do ForsaPL lecz odpuściłem gdy administracja wiele obiecywała i nic z obietnic nie wprowadziła. Szkoda bo wygląda na to że wszystkie serwisy z tej grupy już niedługo odejdą w zapomnienie całkowicie.
Odpowiedz
Wie ktoś za co jest to - Zadania201801 7.42000 ? Cały styczeń nie wchodziłem, wczoraj wchodze i z 3zł ->13zł się zrobiło xd
Odpowiedz
(13-02-2018, 18:10)xOkovsky napisał(a): Wie ktoś za co jest to - Zadania201801 7.42000 ? Cały styczeń nie wchodziłem, wczoraj wchodze i z 3zł ->13zł się zrobiło xd

Zapewne kasa za jakieś płatne zadania.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości